Problem w szkole..

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Problem w szkole..

przez mark123 15 wrz 2014, 13:50
to jest prawdziwe życie a nie latanie do mamy bo biją

Mniejsze zło latanie do mamy, bo biją, niż uważanie się za panów szkoły i dokuczanie innym.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Problem w szkole..

przez Ferdynand k 15 wrz 2014, 14:19
no cóż państwo opiekuńcze wielce chce na siłę zadbać o masę ciała i kręgosłupy młodzieży
szkoda że potem nie dba o zdrowie psychiczne ptsd i fobie szkolne mamy tu nawet za przykład użytkowniczkę
Artemizja z nią pisała bo do nfz-u kolejki jak ch...... a przez to prywatnie a prywatnie też konowały

a co do przewrotu w tył w ogóle nie było a co do innych tego typu wyczynów bardzo skąpe lub bez żadnych instrukcji jak
to zrobić no cóż to prawa fizyki jak ktoś chce je łamać sam się połamie

-- 15 wrz 2014, 14:21 --

no dobra co się liczy gdy robimy salto w tył?
jak skakać jak spowodować zmianę prędkości liniowej na kątową ?

-- 15 wrz 2014, 14:26 --

tyle o wfie gadają a zdrowo wcale nie żyją alkohol itp ;)
Naczelny Użyszkodnik

Problem w szkole..

przez tahela 15 wrz 2014, 18:04
mark123, jak dla mnie trzeba byc idiota zeby latąc do may jak i tr5zeba byc idiota zeby uważac sie za pana szkoły, trzeba sobie radzic po porostu ,nie gnebic innych ,ale nie pozwolic po sobie jeździć innym
Ferdynand k,
z twojego punktu widzenia to najlepiej sobie załtwic zwolnienie z w-fu i usiasc na dupie i mieć spokoj, zacna postawa zyciowa ,ale ujowa bardzo i taka w stylu twojego awatara, jak widac awatar nie wziął sie znikąd i nick forumowy tez,
ja sie bałam piłki nie grałam w siate i dałam rade bez zwolnienia z w-fu jakos , mozna mozna tylko trzeba myślec
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem w szkole..

przez Ferdynand k 15 wrz 2014, 18:08
tahela, doprawdy straszne mi bohaterstwo może order dać jak ktoś zwolnienia nie weźmie

a ten av i nick są stosunkiem jaki mam do użytkowników którym można coś tłumaczyć a im i tak nie przetłumaczysz

no to jak to salto wykonywać?
Naczelny Użyszkodnik

Problem w szkole..

przez tahela 15 wrz 2014, 18:13
bedzielepiej, tez jestem wrazliwa, ale nie mozna dac po sobie jeździć, mylisz pojęcia wrazliwosci z głupota, kazdy w miare ogarniety człowiek nie da na siebie pluc
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Problem w szkole..

przez Ferdynand k 15 wrz 2014, 18:15
ta to powiedz to tej z ptsd i fobią szkolną ciekawe co odpowie Artemizja wie która
Naczelny Użyszkodnik

Problem w szkole..

przez tahela 15 wrz 2014, 18:18
Ferdynand k,
idź weź korepetycje w realu jak nie umiesz, jeszcze wirtulalnie nikt salta nikogo nie nauczył, ale bohaterowie tego watku chyba właśnie mają taki zamiar, zycze powodzenia im
ps. Piłsudskie miał raczej poglady lewicowe jakies te twoje podpisy nie sa konsekwentne
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Problem w szkole..

przez Ferdynand k 15 wrz 2014, 18:21
tahela, ale tu miał rację ja mam poglądy bardziej do centrum i z lewicy i prawicy

chyba ten post twój niczego konstruktywnego nie wnosi skończ ot
Naczelny Użyszkodnik

Problem w szkole..

przez mark123 15 wrz 2014, 18:44
tahela napisał(a):mark123, jak dla mnie trzeba byc idiota zeby latąc do may jak i tr5zeba byc idiota zeby uważac sie za pana szkoły, trzeba sobie radzic po porostu ,nie gnebic innych ,ale nie pozwolic po sobie jeździć innym

Osoba latająca do mamy czyni mniejsze zło, bo jest przynajmniej nieszkodliwa.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Problem w szkole..

przez Ferdynand k 15 wrz 2014, 18:49
mark123, skarga komukolwiek to nie zło

a nauczyciel powinien sam gdyby była gruba sprawa zgłosić na policję tyle że oni nic nie robią
a zeznania na policji dla większości baranów w tym kraju to taka osoba to konfident
choć jest to durne myślenie no bo co ma chodzić s..............ły kryminalista bezkarnie ?
Naczelny Użyszkodnik

Problem w szkole..

przez mark123 15 wrz 2014, 21:18
Ferdynand k napisał(a):mark123, skarga komukolwiek to nie zło

a nauczyciel powinien sam gdyby była gruba sprawa zgłosić na policję tyle że oni nic nie robią
a zeznania na policji dla większości baranów w tym kraju to taka osoba to konfident
choć jest to durne myślenie no bo co ma chodzić s..............ły kryminalista bezkarnie ?

Poskarżenie się, gdy jest się bitym, jest ogólnie słuszne; ale skarżenie się co chwilę, bo ktoś się lekko naśmiewał raczej dobre nie jest i źle świadczy także o osobie skarżącej się.

Problem w szkole..

przez mala_milka 15 wrz 2014, 21:19
theelderscrolls napisał(a):tahela,

Dla mnie patologia to gimnazjaliści którzy napier.alają na WFie w siatkę a nie zdają z matematyki i molestują dzieciaki które radzą sobie z nauką a nie ze sportem, jak już mowa o 'prawdziwym życiu'. Miałam pełno takich typiar w klasie, co na WF darły na mnie mordę, bo im zepsułam wynik meczu, a potem leciały do mnie żebym im robiła pracę domową i mi lizały dupę. A już nie będę mówić o podstawówce gdzie nonstop śmiali się ze mnie że jestem tłusta i nauczycielka traktowała mnie jak upośledzoną bo nie potrafiłam szybko biegać, no ja pier

Nie najeżdżam na Ciebie oczywiście ale postaraj się zrozumieć innych

Dokładnie, dokładanie, 100% racji... To samo było u mnie.

Problem w szkole..

przez Ferdynand k 15 wrz 2014, 21:21
mark123, to będzie to robił skoro mu wolno
a jak mu w ryj dasz choć pierwszy uderzył to w szkołach jednemu i drugiemu rodziców wezwać
i duperele a czemu ? bo się bronił ?
szkoły uczą teraz słuchać się zasad mimo że są debilne i bycia ofiarą
Naczelny Użyszkodnik

Problem w szkole..

przez mark123 16 wrz 2014, 14:01
Na studiach jest niby trochę lepiej z w-fem, bo można wybrać spośród dostępnych opcji, co chce się na tym w-fie robić, ale na niektórych uczelniach jest bardzo wąska "oferta".

Sortuj wg