Czuje sie rozdarta wewnętrznie jak Kordian!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czuje sie rozdarta wewnętrznie jak Kordian!!!

przez elena_a 14 gru 2006, 21:17
Ojejku .... ja już naprawde nie mam siły!! czuje sie tak źle. Czuje sie jak Kordian! rozdarty wewnętzrnie.. bez żadnego celu życia... i mysli o samobójstwie.. Dlaczego ja sie z nim utożsamiam? chyba dlatego że mam chorobe wieku!! Jestem naprawde nie dożycia. Czuje sie nie potrzebna i mam wrażenie że przeszkadzam innym. Jestem taka nerwowa ciągle, czuje niepokój w sercu który mnei paraliżuje. wszystkim się tak pzrejmuje zawsze i kiedy jestem w towarzystwie czuje sie nie swojo i jest mi lepiej samej. Ciągle chce mi się spać a w sytuacjach nerwowych strasznie drżą mi ręce.. Mam już tego dosyć. Czuję ze to nerwico-depresja. W ogole nie wierze we wlasne sily i jestem pesymistycznie nastawiona do wszystkich i wszystkiego.
Pomóżcie mi prosze!! mam ciągłe kłody pod nogami.

(dop*DA)Nastepnym razem jak założysz temat prosiłbym aby jego nazwa była bardziej zrozumiała....zobacz regulamin tego subforum...

Re: Czuje sie rozdarta wewnętrznie jak Kordian!!!

przez mala_ola 24 sty 2010, 16:43
Witam Cie
Kiedy czytam Twoja wypowiedz, to tak jakbym czytala o sobie..
Dokladnie tak samo sie czuje i nie wiem co ze soba zrobic.
Mysle o wizycie u lekarza i to jak najszybszej + jakiś lek (oby tylko nie powodował ospałości)
Jeśli chcesz, napisz do mnie, porozmawiamy 5254725.
Pozdrawiam
mala_ola

przez Majster 24 sty 2010, 17:19
Odpisujesz na post sprzed 3 lat ..
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Truskawka Marta 24 27 sty 2010, 21:17
no i co :)

Ja do niej napisze... bo sie tez identyfikuje z tym a Kordian to jedna z leprzych postaci tragicznych w literaturze.

Sortuj wg