Mam dość swojego życia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Mam dość swojego życia

przez Makabra 29 sie 2014, 14:58
White Lily, chodziło i innych człowieków ;)

Jerzy, nie znam się na tych wszystkich terapiach ;)
Makabra

Mam dość swojego życia

przez mangiferaindica 29 sie 2014, 15:54
Makabra jeszcze za młoda na terapię Gestalt - to jest za duży kaliber obecnie.

Makabra, tak właściwie, to nie wiem, czy się zmagasz - podejrzewam klasycznie depresjo-nerwico-lęki. Pewnie masz problem z dostępem do dobrej terapii?

Mam dość swojego życia

przez Makabra 29 sie 2014, 17:42
Mangi, nie tylko do dobrej ;)
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mam dość swojego życia

przez mangiferaindica 29 sie 2014, 18:54
Makabra, taka fajna lasencja się tam kisi, tak kompletnie niepotrzebnie :silence:

Mam dość swojego życia

przez Makabra 29 sie 2014, 19:00
Mangi, dziękuję za komplement :* Szkoda, że poza foro nie widzą tej mojej fajności :(
Makabra

Mam dość swojego życia

przez mangiferaindica 30 sie 2014, 12:54
Makabra, ludzie to tępe uje, cytując Kapitana Bombę.

Mam dość swojego życia

przez Makabra 30 sie 2014, 16:38
Mangi, mimo wszystko mam nadzieję, że polubią mnie chociaż odrobinkę... Nadzieja matką głupich ;)
Makabra

Mam dość swojego życia

przez oka22 30 sie 2014, 17:07
ja też byłam prześladowana w szkole ,w życiu dorosłym są problemy nie mogę utrzymać żadnej pracy,ale ze znalezieniem pracy nie ma problemu ,przez ojca też byłam odrzucona ,i tak po łbie całe życie,najgorsze ze wszystkiego było odrzucenie przez ojca ,i brak akceptacji a to wpłynęło negatywnie na wszystkie dziedziny mojego życia,

-- So sie 30, 2014 4:13 pm --

uprawiam sport żeby nie zwariować i jakoś żyć ,staram się o niczym nie myśleć ,po prostu żyję w tej chwili
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Mam dość swojego życia

przez zima 30 sie 2014, 17:38
Makabra,ludzi ze wsi nie przekonasz.
zreszta szkoda by było Twojego czasu, gdyz lepiej zmienic srodowisko, by asymilowac nowe wzorce. Wzorce ktorymi posluguje sie wiejska spolecznosc skazująca Cię na wykluczenie, nie sa godne przyswajania. Nie tego masz się uczyć ;-)
masz normalną reakcję na trudną zaprzeszłą sytuację. jesli masz mozliwosc -zmień szkołę, nawet za cenę dojezdzania bądź przeprowadzki. jak Ci nie bedzie nowa pasowała-zmieniaj dalej.
generalnie osobiscie uwazam ze najlepszy jest okres 29+, wtedy jest się dyplomowanym władcą własnej drogi zyciowej.
jesli masz mozliwosc to pobieraj lekcje w domu.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Mam dość swojego życia

przez Makabra 30 sie 2014, 18:12
A może to, że oni wszyscy tak o mnie myślą, to tylko mój wymysł? Może tu chodzi o to, że oni mnie po prostu nie znają, bo te kilka lat temu odcięłam się od nich całkowicie? Ostatnio będąc na targu spotkałam kilka osób, z którymi kiedyś chodziłam do szkoły, powiedziałam im "cześć", odpowiedziały z uśmiechem, to dało mi trochę do myślenia. Rozmawiałam też na ten temat z koleżanką, która przyjeżdża tutaj do babci i koleguje się z niektórymi ludźmi stąd. Ona uważa, że oni na mój temat nie mają zdania.

Nie chcę już zmieniać szkoły, ta mi odpowiada, przede wszystkim grono pedagogiczne jest super.

Lekcje w domu? Co to to nie, już nie zamierzam się zamykać w czterech ścianach, bo to mnie unieszczęśliwia :)
Makabra

Sortuj wg