dlaczego w depresji czujemy sie lepiej wieczorem i w nocy??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kalebx3 26 sie 2014, 19:17
Bo wtedy jesteśmy zmęczeni i chce nam się spać

taaa , i psy nie szczekają .
A jak szczekają to można im muchomora sromotnikowego w pasztetowej wrzucic i nikt nie zauważy :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Makabra 26 sie 2014, 19:22
Kalebx3 napisał(a):
Bo wtedy jesteśmy zmęczeni i chce nam się spać

taaa , i psy nie szczekają .
A jak szczekają to można im muchomora sromotnikowego w pasztetowej wrzucic i nikt nie zauważy :lol:

Przynajmniej ja tak mam. Wieczorem chce mi się spać i jestem w stanie myśleć tylko o tym, jak tu się doczołgać do łóżka i zasnąć ;)
Makabra

przez Arasha 26 sie 2014, 19:51
Od dawna nie czuję się lepiej ani w dzień ani w nocy :why: Tyle, że mi się w nocy humor wyostrza i głupoty większe do głowy przychodzą :pirate:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 26 sie 2014, 20:22
"Sercem dnia jest wieczór " powiedział pewien polski poeta .
Kocham wieczory szczególnbie wtedy jak jestem najarany ,kiedy tak wciągam się w ciekawy film iżbym normalnie był jednym z uczestników akcji . Wtedy rozumiem tych wszystkich matołów,,, lepiej niz oni sami siebie . Ale co tam , postanowiłem nie palic przez rok i teraz te wieczory sa jakby mniej fajne , choć jeszzcze sa fajne w dupe jeża .

przez Meg1985 26 sie 2014, 20:54
Kalebx3 napisał(a):"Sercem dnia jest wieczór " powiedział pewien polski poeta .
Kocham wieczory szczególnbie wtedy jak jestem najarany ,kiedy tak wciągam się w ciekawy film iżbym normalnie był jednym z uczestników akcji . Wtedy rozumiem tych wszystkich matołów,,, lepiej niz oni sami siebie . Ale co tam , postanowiłem nie palic przez rok i teraz te wieczory sa jakby mniej fajne , choć jeszzcze sa fajne w dupe jeża .

heheh dobre....ale powiedzenie fajne. Nie wiesz czyje to słowa? Muszę sobie zapamiętać:)
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

przez Kalebx3 26 sie 2014, 21:27
.

heheh dobre....ale powiedzenie fajne. Nie wiesz czyje to słowa? Muszę sobie zapamiętać:)

zapamiętaj , bo i ja zapamietałem,,, to co mi z duszy wylecialo którejś popijawy .
A kto napisał ? Powiedzmy ja sam będąc w amoku pijackim na wpół przytomny , pomiędzy jednym wymiotem a drugim rzygnięciem . Ot i trafiło się ,,, ;)ekstaza wieczoru , finał dnia ,,, kropka nad I.

przez Meg1985 27 sie 2014, 00:33
Kalebx3, to niezły z Ciebie poeta, musisz częściej urządzać takie popijawy, bo widać Ci służą :D

przez Patryk29 27 sie 2014, 00:37
Tak jak to pisalem niedawno nie ma to jak Polska gorzala :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez szrama 27 sie 2014, 00:45
Nie czuję się lepiej nocą niż w dzień. Czuję się okropnie ponieważ w dzień często mój ból jest zagłuszony, bo to ktoś po coś zawoła coś przenieść coś zrobić, a w nocy. Leże w kompletnej ciszy i męczą się mnie wszystkie myśli i pragnienia, co będzie dalej, co było wcześniej jak mogłem sobie na to pozwolić by coś takiego było i nawet nie ma się do kogo przytulić. Jestem sam w tej chorobie, sam jak palec, ale od jutra coś się zmieni. Po osobie chorej często tego nie widać, zmienia swoją twarz gdy przychodzą goście, potrafi się normalnie śmiać i bawić często nie robiąc tego na siłe, ale lekceważenie moich problemów się skończy. Nie będę ukrywał już dłużej moich łez, które leją się tylko w nocy, a jak się zapytają co się dzieje to opowiem co się dzieję, bo już mówiłem nie raz, ale ogólnie i na drugi dzień wszystko wracało do normy.

przez Meg1985 27 sie 2014, 16:04
szrama, masz rację, powinieneś pogadać z rodziną i powiedzieć im co Cię trapi. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Nikt mnie od głupków nie wyśmiał. Bo przecież nerwica czy depresja nie oznacza od razu, że jesteśmy obłąkani, świadomość społeczeństwa się zmieniła, coraz więcej młodych ludzi ląduje na kozetce u terapeuty. Także całkowicie popieram podzielenie się swoimi problemami z bliskimi. Wiem doskonale o czym mówisz, że potrafimy zmienić twarz, gdy przychodzą goście, oj jak ja to dobrze znam. Często zmieniałam twarz również w pracy, teraz sobie to zaczynam uświadamiać. Za bardzo wszystko w sobie dusiłam. Jednak trzeba gdzieś dać upust emocjom, komuś się wygadać. Powodzenia!
Ja chyba najgorzej mam rano, po przebudzeniu i potem ok. 13.00, a później im bliżej wieczora tym jest coraz lepiej:)

przez schatten 27 sie 2014, 21:41
Nie czuję się niestety lepiej wieczorem. W ciągu dnia zawsze mam coś do roboty - czy to w pracy, czy w domu i nie mam czasu myśleć o swoim życiu czy przejmować się swoimi odchyłami.
Niestety, w samotne wieczory już tak dobrze nie jest...

Czytałem kiedyś, iż w dystymii, w przeciwieństwie do klasycznej depresji, typowym jest właśnie wieczorne obniżenie nastroju.
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me...

przez Meg1985 28 sie 2014, 00:19
U mnie wieczorem zawsze dużo mi się chce, mam poczucie, że góry przeniosę, że dam sobie radę w każdej sytuacji, a jeszcze jak łyknę sobie trochę wina, to już w ogóle jestem taka odważna, że sama siebie nie poznaję, a jak się budzę rano, to mam okropne lęki, głównie o przyszłość, o mój byt, o to czy dobrą ścieżkę zawodową obrałam i takie tam...Rano na wszystko patrzę bardzo realnie i pesymistycznie, dlatego nigdy nie mogę się doczekać wieczoru:)

przez Molibdenowy 28 sie 2014, 19:23
Ja najlepiej się czułem po północy. Odkąd piguły mnie usypiają przesypiam swój najlepszy okres dnia :roll:
Wenlafaksyna 300 mg
Mirtazapina 30 mg

Sortuj wg