Nienawiść do siebie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nienawiść do siebie

przez zima 26 lip 2014, 16:54
Bonus,
Tu się zgodzę, bo niektórzy psycholodzy, zamiast, naprawdę pomóc i wysłuchać, to oni krytykują ludzi, wyśmiewają się, a tak nie powinni robić.

no to sie pisze skargę na takiego psychologa albo zgłasza, a w najmniejszym razie myje dupę na "znanym lekarzu".
Psycholog Wam nie pomoze - to zwykły humanista obyty z pewnym rodzajem analizowania i wyciagania wnioskow- jedyna osoba ktora moze pomoc jest lekarz- psychiatra.
Wersją dla poturbowanych lightowo jest znalezienie mądrego przewodnika- Mistrza.
HeyJude, dla mnie np Twoj post jest mało konkretny, opiera sie na wewnetrznych odczuciach- emocjach,ktore są huja warte za przeproszeniem. A zakonczenie np.jest dla mnie manipulacją- chcesz grac na emocjach innych ludzi i pewnie z niektorymi ci sie to nawet uda.
Jak napiszesz konkret to bede mogla cokolwiek rzec.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Nienawiść do siebie

przez wiejskifilozof 26 lip 2014, 17:46
Moja psycholog się ze mnie nie śmieje.

Nienawiść do siebie

przez mjp 26 lip 2014, 18:09
zima napisał(a):Psycholog Wam nie pomoze - to zwykły humanista obyty z pewnym rodzajem analizowania i wyciagania wnioskow- jedyna osoba ktora moze pomoc jest lekarz- psychiatra.
Wersją dla poturbowanych lightowo jest znalezienie mądrego przewodnika- Mistrza.

Oczywiście nie jest to prawda i psycholog także może pomóc w rozwiązywaniu problemów psychicznych. W mojej ocenie należy umiejętnie wykorzystywać wszystkie dostępne środki w tym spotkania z psychologiem czyli osobą, która może rzucić jakieś światło z dystansu na nasze kłopoty i ma wiedzę w zakresie psychologii, terapię grupową oraz wykonywanie ćwiczeń samodzielnie. Przydatne mogą być także leki, zwłaszcza na początku zwalczania problemów psychicznych.

W przypadku fobii społecznej np. trudno jest mi sobie wyobrazić opieranie się jedynie na zaleceniach lekarza psychiatry i braniu leków.
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nienawiść do siebie

przez Ryszard J. 26 lip 2014, 22:53
Sęk w tym, ze wielu coachów uważa się za psychologów i robią oni tak nieprawdopodobne spustoszenie w psychice chorego, że za zabicie takiego coacha powinna być nagroda. Coach nie posiada żadnego dyplomu lecz tylko "certyfikat" czyli świstek papieru wypisany przez obercoacha za stosowną sumę. Dla wlasnego dobra omijajcie szerokim łukiem tych falszywych psychologów.

Nienawiść do siebie

przez HeyJude 29 lip 2014, 21:18
zima napisał(a):Jak napiszesz konkret to bede mogla cokolwiek rzec.

Co rozumiesz przez "konkret"?

Nienawiść do siebie

przez zima 02 sie 2014, 15:55
Ryszard J., mjp, :lol: :lol: :lol:
HeyJude, :shock:
benzo one day dancer
live yourself.

Nienawiść do siebie

przez warrior11 02 sie 2014, 16:04
zima, Też uważam,że niektóre Twoje komentarze są szkodliwe i powinnaś 2 razy przemyśleć,zanim coś napiszesz..oczywiście masz prawo do swojej opinii,ale musisz wiedzieć,że czasami możesz zaszkodzić osobom,które szukają tutaj wsparcia i pomocy
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Nienawiść do siebie

przez zima 02 sie 2014, 16:22
warrior11, niby w czym zaszkodzic? bardziej sie juz nie da :P
czasem mi sie juz nie chce rozwijac moich mysli i przelewac posiadana wiedze- po prostu za stara jestem by tak sie wczuwac w czyjes egocentryczne paranoje. Tu byli ludzie ktorzy potrzebowali pomocy, nim jeszcze przyszlam i co?- tak im pomoglo to forum ze juz ich nie ma na tym swiecie. Jakby to bylo za mojej kadencji pomieszalabym im w główce ze staneliby na nogi!!
Mniej empatii a wiecej kopa w dupe. Moim zdaniem autorka posta poomocy nie potrzebuje- gdyz musiala by zrezygnowac ze swojego czulego sentymentalizmu i onanizowania się wlasnymi myslami.
benzo one day dancer
live yourself.

Nienawiść do siebie

przez Makabra 02 sie 2014, 16:24
W takim razie Zimo, mam fobię społeczną, depresję i nerwicę, co mi radzisz? :mrgreen:
Makabra

Nienawiść do siebie

przez zima 02 sie 2014, 16:28
Makabra, jak tak patrze na Cb na tym forum to myślę, ze nadejda takie czasy ze nie bedziesz mogła uwierzyc ze miałaś to wszystko. Co mam Ci radzic skoro wiem ze dasz sobie radę? 8)
benzo one day dancer
live yourself.

Nienawiść do siebie

przez Makabra 02 sie 2014, 16:29
zima napisał(a):Makabra, jak tak patrze na Cb na tym forum to myślę, ze nadejda takie czasy ze nie bedziesz mogła uwierzyc ze miałaś to wszystko. Co mam Ci radzic skoro wiem ze dasz sobie radę? 8)

Ale skąd wiesz? :roll:
Makabra

Nienawiść do siebie

przez zima 03 sie 2014, 11:43
Makabra, bo masz pazur i dystans, a takie koty zawsze spadają na 4 łapy.
Obrazek
benzo one day dancer
live yourself.

Nienawiść do siebie

przez Makabra 03 sie 2014, 12:13
zima napisał(a):Makabra, bo masz pazur i dystans, a takie koty zawsze spadają na 4 łapy.
Obrazek

:shock: :lol:
Makabra

Nienawiść do siebie

przez mjp 06 sie 2014, 00:16
zima napisał(a):warrior11, niby w czym zaszkodzic? bardziej sie juz nie da :P
czasem mi sie juz nie chce rozwijac moich mysli i przelewac posiadana wiedze- po prostu za stara jestem by tak sie wczuwac w czyjes egocentryczne paranoje. Tu byli ludzie ktorzy potrzebowali pomocy, nim jeszcze przyszlam i co?- tak im pomoglo to forum ze juz ich nie ma na tym swiecie. Jakby to bylo za mojej kadencji pomieszalabym im w główce ze staneliby na nogi!!
Mniej empatii a wiecej kopa w dupe. Moim zdaniem autorka posta poomocy nie potrzebuje- gdyz musiala by zrezygnowac ze swojego czulego sentymentalizmu i onanizowania się wlasnymi myslami.

Jeszcze mniej empatii? Nieźle.

Jeżeli chodzi o egocentryzm to dostrzegam jedynie onanizowanie się swoją pewnością siebie i bezkompromisowością przez autorkę cytowanego posta. Wątek o tytule "nienawiść do siebie" jest rzeczywiście świetnym miejscem, żeby poinformować zebranych tu ludzi, że potrzebują kopa w dupę i są czułymi sentymentalistami. Genialne. Na pewno dzięki temu przezwyciężą nienawiść do siebie.

Nawet jeżeli coś jest na rzeczy w tym, że nie ma co filozofować za dużo tylko ogarniać rzeczywistość to można to jakoś inaczej napisać. Kompletnie nie trawię twojego stylu wypowiedzi.

I zamiast skupić się na temacie wątku muszę się odnosić do postów forumowej mądrali, która pozjadała wszystkie rozumy... Bez sensu. Jak ci się nie chce wczuwać w czyjeś problemy i przelewać swoich myśli to przecież możesz nic nie pisać. Nie potrafisz wytłumaczyć co rozumiesz przez konkret? Nawet jeżeli twoim zdaniem to oczywista oczywistość a pytanie jest głupie, to chyba ogarniasz taką sytuację, że wśród miliardów żyjących na ziemi ludzi ktoś może nie rozumieć o co ci chodzi? Czy nie? Chcesz w ogóle komuś pomóc czy sama siebie dowartościować i powstawiać parę emotikonek i obrazków?

Co za ludzie..
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

Sortuj wg