loośne gatki (o depresji)

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kalebx3 24 lip 2014, 13:53
Kalebax badz ostrozny z IMAO bo to jest duze niebezpieczenstwo

więc własnie ,,, gdybym był na tyle ostrożny , pewnie dziś dalej bym stąkał na samej Paroksetynie i wylewał żółwie łzy .
Przez 3 lata czułem się świetnie na Metylofenidacie ,,, a teraz przyszła pora ( w depresji ) by ów piękny lek odstawić na jakiś dłuższy czas . Najważniejszą częscią leczenia jest samoobserwacja siebie i wpływ leków na swoja psychikę .
Skombinowanie leków to następny krok ,,, ale juz nie aż tak wielki jak ten pierwszy. Potem ustalenie dawki i jedziem z koksem jak w kotłowni zimą :lol: ,,,nie dolożysz węgla to sie nie ogrzejesz i zamarżniesz .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Makabra 24 lip 2014, 13:58
Główne przyczyny mojej depresji? Samotność, odrzucenie przez faceta i poczucie gorszości od całej reszty świata...
Makabra

przez mark123 24 lip 2014, 14:18
U mnie cechy depresyjne pojawiły się, gdy miałem 16 lat, "znikąd".
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 24 lip 2014, 14:25
Makabra napisał(a):Główne przyczyny mojej depresji? Samotność, odrzucenie przez faceta i poczucie gorszości od całej reszty świata...

Powinnas znalezc sobie nowe faceta :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez mangiferaindica 24 lip 2014, 14:30
Patryk29, znalezienie dobrego! faceta jest sztuką bardzo bardzo trudną, Patryku.

Ostatnio w świecie neuronalnym krażyło badanie, w którym udowodniono poprzez serię badan neuroobrazowania mózgu i elektrofizjologii, że czynniki środowiskowe wywołują bezpośrednio zmiany w neuronach, których przekaźnikiem jest serotnina. To ma być argument za tym, że najpierw jest jednak środowisko (czyli przewlekły stres = ultra wysoki poziom kortyzolu), która następczo działa na układ nerwowy.

przez Chada 24 lip 2014, 14:38
mark123 napisał(a):U mnie cechy depresyjne pojawiły się, gdy miałem 16 lat, "znikąd".

U mnie w wieku 16 lat pojawiła się ciężka depresja endogenna z niczego.Ponoć w wieku nastolatka spada poziom serotoniny tak czytałem najwięcej jej mają noworodki potem w wieku nastoletnim ona spada żeby potem w dorosłości wrócić na swoje miejsce.Ale dużo chorób zaczyna się w wieku nastoletnim szkoda że już w tak młodym :( Czuję się że żyłem tylko 16 lat od tego czasu tylko wegetuję.Przykre to jak cholera ale trzeba walczyć.Nigdy się nie poddaję.Potem się dowiedziałem że ta depresja była początkiem chad na szczęście do dzisiaj żadnej manii jeszcze nie miałem.

Lamotrygina 150mg

przez Patryk29 24 lip 2014, 14:45
Chada zmien moze nicka :mrgreen:
oczywiscie zartuje hehe

przez Śmiercionauta 24 lip 2014, 14:48
juz myślałem, ze powstał kolejny temat spamowy i trzeba będzie go spacyfikować.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Chada 24 lip 2014, 14:50
Śmiercionauta napisał(a):juz myślałem, ze powstał kolejny temat spamowy i trzeba będzie go spacyfikować.

Wolę żeby jak ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia pisał to tutaj niż zatrzymywał dla siebie lub pisał na gay chacie gdzie większośc tego nie zauważy bo napiszę /cenzura/,dupa,cipa a tutaj wolność słowa ale przynajmniej na jakiś temat.Możesz mnie uczynić modem tego tematu hehehe :lol:

Lamotrygina 150mg

przez Patryk29 24 lip 2014, 14:51
z tymi noworodkami to nie wiem czy to nie jakas kampania firm farmaceutycznych.
Niedlugo kobieta w ciazy beda zalecane ssri, oby to noworodek mial odpowiednia
ilosc serotoniny :roll:

przez Chada 24 lip 2014, 14:55
Patryk29 napisał(a):z tymi noworodkami to nie wiem czy to nie jakas kampania firm farmaceutycznych.
Niedlugo kobieta w ciazy beda zalecane ssri, oby to noworodek mial odpowiednia
ilosc serotoniny :roll:

Chyba nie zrozumiałeś co czytasz :mrgreen: Czytaj ze zrozumieniem jak się urodzisz masz dużo tej serotoniny w wieku nastoletniego serotonina spada(co nie oznacza odrazu depresji) ale jednak tak jest a potem w czasie dorosłości wraca do ptymalnego poziomu tak jest przynajmniej u zdrowyh ludzi.Bo u nas to /cenzura/ wie :mrgreen: ile czego i dlaczego :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Serotonina - 3 zdanie od góry :D

Lamotrygina 150mg

przez Patryk29 24 lip 2014, 15:01
ale jak bedzie jeszcze wiecej sero to moze pózniej nie spadnie az tyle :roll:

przez Makabra 24 lip 2014, 15:17
Patryk29 napisał(a):
Makabra napisał(a):Główne przyczyny mojej depresji? Samotność, odrzucenie przez faceta i poczucie gorszości od całej reszty świata...

Powinnas znalezc sobie nowe faceta :mrgreen:

A żeby mnie jeszcze jakiś chciał :roll:
Makabra

przez Molibdenowy 24 lip 2014, 16:07
Depra nauczyła mnie, że nie ważne jakby było źle zawsze może być gorzej :D Ten temat zaczął się chyba od stwierdzenia, że na depre najlepszy jest sport :pirate: Jak wam idzie ruszanie tyłka? :mrgreen:
Wenlafaksyna 300 mg
Mirtazapina 30 mg

Sortuj wg