Rozwód powodem depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Rozwód powodem depresji

przez AGA79 12 gru 2006, 11:30
Hej Od jakiegoś poł roku mam depresje mam wszystkie te objawy co piszecie zatyka mnie w klatce piersiowej dygotanie serca jest mi ciągle słabo kreci mi sie w głowie Byłam juz na dnie totalnie patrzyłam w ściane nie jadłam nie rozmawiałam z ludzmi lezałam tylko Mam dla kogo zyc bo mam syna Ogolnie mam tą depreche bo jestem po rozwodzie zostałam sama ze wszystkim Nie potrafiłam da c sobie rade z niczym było mi i jet cięzko Pomogli mi troche rodzice wyciągneli do mnie rękę zawieżli do lekarza chodziłam do psychologa ale to nie pomagało byłam na tabletkach ale i po nich źle sie czułam Zaczełam sama walczyc ze sobą zaczełam pomału wychodzic z domu do ludzi zaczełam rozmawiac z nimi Przestałam bac sie ludzi choć było cięzko na początku Dalej mam te objawy ale nauczyłam sie z nimi zyc tak poprostu innej rady na to nie ma Przyjmuje leki ale takie po ktorych dobrze sie czuje Wiem ze kiedys mi to przejdzie wierze w to bo mam dla kogo zyc Pozdrawiam

przez hyte 12 gru 2006, 11:55
Aga napewno ci przejdzie posluchaj siebie przeciez ty jestes na najleprzej drodze do wyzdrowienia!masz wszystko co do tego jest potrzebne!powoli, powoli , najwazniejsze jest by dac sobie czas i nie poganiac sie , a wszystko wroci do normy!! ;)
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

Re: Rozwód powodem depresji

przez Legion 07 lip 2009, 23:52
powodzenia :lol: ja dopiero zaczynam walkę..........
To w szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny

I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny,

Dżdżu krople padają i tłuką w me okno...

Jęk szklany... płacz szklany... a szyby w mgle mokną

I światła szarego blask sączy się senny...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg