Orientacja seksualna.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Orientacja seksualna.

przez BaartN 09 cze 2014, 01:28
eeh czyli patowa sytuacja :cry:

Orientacja seksualna.

przez tanczaca_skarpetka 09 cze 2014, 01:38
BaartN napisał(a):eeh czyli patowa sytuacja :cry:

jak chcesz być na 100% pewien to przeliż się/prześpij z jakąś dziewczyną. Jeśli sprzęt nie zadziała to powiedz dziewczynie, że byłeś zdenerwowany.

Wiem, że bycie heteroseksualistą jest prostsze jednak żyjemy w dość tolerancyjnych czasach, więc mogło być gorzej. Nie musisz z resztą chodzić z nalepką 'pedał' na czole. Ludzie na pewno będą plotkować ale żadna krzywda ci się raczej nie stanie, raczej nie w dużym mieście.

Możesz oczywiście kłamać, ale prędzej czy później pojawią się trudne pytania o dziewczynę. Otoczenie jest niestety wścibskie.
Ostatnio edytowano 09 cze 2014, 01:48 przez tanczaca_skarpetka, łącznie edytowano 1 raz

Orientacja seksualna.

przez Nathallie 09 cze 2014, 01:47
tanczaca_skarpetka napisał(a):
BaartN napisał(a):eeh czyli patowa sytuacja :cry:

jak chcesz być na 100% pewien to przeliż się/prześpij z jakąś dziewczyną. Jeśli sprzęt nie zadziała to powiedz dziewczynie, że byłeś zdenerwowany.

Wiem, że bycie heteroseksualistą jest prostsze jednak żyjemy w dość tolerancyjnych czasach, więc mogło być gorzej. Nie musisz z resztą chodzić z nalepką 'pedał' na czole. Ludzie na pewną będą plotkować ale żadna krzywda ci się raczej nie stanie, raczej nie w dużym mieście.

Możesz oczywiście kłamać, ale prędzej czy później pojawią się trudne pytania o dziewczynę. Otoczenie jest niestety wścibskie.

BaartN, to Twój mentor, zostawiam was więc i odchodzę.. Żegnajcie, będzie mi was brakowało!
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

'Byłam przerażona, a strach odebrał mi całkowicie odwagę.' --> haha :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Orientacja seksualna.

przez BaartN 09 cze 2014, 01:47
Na razie jakoś żongluję kłamstwami ale wiem, ze po dłuższym czasie nawet bardzo dobre ściemy mogą się skompromitować. Jak sporo wypiję alkoholu na imprezie to rzeczywiście zarywam, ale to tylko tak że zakładam maskę hetero i że lubię "kokietować" kobiety, ale zawsze wymawiam się od seksu. Zawsze mówię "sory jestem zajęty", kiedy wiem, że nie dojdą prawdy...

-- 09 cze 2014, 01:52 --

BaartN, to Twój mentor, zostawiam was więc i odchodzę.. Żegnajcie, będzie mi was brakowało![/quote]

O co Ci chodzi Nathallie?

Sortuj wg