co robić żeby coś zrobić

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

co robić żeby coś zrobić

przez muszysko 04 cze 2014, 13:19
Od poniedziałku nic mi się nie chce, jestem zmęczona, brak mi sił na cokolwiek.Jeszcze chwila i wywalą mnie z pracy za nicnierobienie.Biorę od miesiąca Depralin plus terapia.Po terapii było lepiej, pomagała, miałam siłę się uśmiechać,rozmawiać.Teraz psychoterapeuta na urlopie a ja w rozsypce.Gdybym umiała płakać rozbeczała bym się z bezsilności.
Więc jak w temacie pomóżcie, jak to przetrwać bo zaraz zwariuje, nerwy mi puszczają a depresja atakuje ze zdwojoną siłą :why:

co robić żeby coś zrobić

przez jolantka 04 cze 2014, 14:08
Wytrwaj, póki nie wróci z urlopu. Albo śmignij po l4, da radę?
jolantka

co robić żeby coś zrobić

przez muszysko 04 cze 2014, 15:22
L4 da się załatwić już o tym myślałam,ale taka praca że po prostu muszę być choć jeszcze jeden tydzień, nie ma mnie kto zastąpić.Choć to i tak bezsens bo nic mi się nie chce i udaje że jestem :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

co robić żeby coś zrobić

przez doctore 04 cze 2014, 16:54
Nie wiem czy to coś pomoże, ale pomyśl, że lepiej cierpieć w pracy niż w domu...

co robić żeby coś zrobić

przez muszysko 04 cze 2014, 17:11
No cóż w pracy chociaż można do kogoś gębę otworzyć i poudawać że jest ok .Dziś koleżanka stwierdziła że woli mnie jak mam swoje "radosne odpały" niż patrzeć na mnie w takim stanie.A ja już nawet na udawanie nie mam siły :time: .Każdy dzień wydaje się taki sam, nic nie warty.I tak tydzień za tygodniem.Szkoda życia na taką nicość ale nie mam sił tego sama zmienić.

co robić żeby coś zrobić

przez J-23 04 cze 2014, 21:32
muszysko co mówił Ci terapeuta, że czułaś się lepiej? A co do udawania, że wszystko jest OK - to jest OK i Ty to wiesz, ale twoje negatywne myślenie podpowiada Ci że wszystko jest do dupy.
J-23

co robić żeby coś zrobić

przez muszysko 05 cze 2014, 09:50
Terapia pomagała bo wygadać się mogłam, wychodziłam z gabinetu lżejsza. Może nie jak piórko ale kilka ton z siebie zrzucałam, bo na co dzień nie wiele mówię o swojej przeszłości i raczej jestem zamkniętą osobą. Coś na zasadzie "inni mają gorzej" więc się nie będę skarżyć.I tak się nazbierało przez lata że mnie przerosło.
Co do negatywnego myślenia...nie nazwała bym tego myśleniem raczej odcięciem się od rzeczywistości i olaniem systemu ogółu.Od zawsze czułam że jestem "inna" tylko że teraz czekam aż ktoś to profesjonalnie nazwie. :hide:

Sortuj wg