Dziwna sytuacja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Dziwna sytuacja

przez Sensej 02 cze 2014, 22:17
Siema .
Wczoraj miałem dziwną sytuację. Wyszedłem z dwoma kumplami trochę popić , na początku wszystko fajnie elegancko dopóki nie wziąłem pewnego "dopalacza" . Nie mam pojęcia co to było ( byłem głupi , nigdy więcej tego gówna nie wezmę ) , ale zacząłem po tym zachowywać się tak jakoś dziwnie a że byłem jedyny z towarzystwa który zażył tego szitu to wiadomo, kumple mnie obserwowali. Potem zauważyłem , że jeden tak cały czas się na mnie dziwnie patrzy . Bylem trochę zdziwiony a wiadomo na "haju" powiedziałem na głos coś w stylu - "Radek jak się patrzy cały czas " z takim śmiechem. I od tego momentu wydaje mi się, że się przystawiał . Ja sobie bekę robiłem ( wiadomo pijany, do tego to gówno) i jakieś dziwne pozy łapałem, nie wiem czemu ( może lubię jak ktoś zwraca na mnie uwagę ale podkreślam , że gejem nie jestem ) . Wtedy taka jakby "konspira" się wytworzyła i miałem wrażenie, że trzeci kumpel zaczął mnie przez niego podejrzewać, że też jestem gejem. Dziś po tym gównie przez pół dnia czułem się jak gówno - wahania nastroju , ciągłe myśli o wczoraj . Poradźcie mi co mam z tym wszystkim zrobić.. zerwać kontakt z tym kumplem? Czy po prostu potraktować to jako dobrą lekcję żeby nie odwalać więcej downa i nie pajacować za dużo.
Z góry dzięki i sorry za składnie, kiepski jestem w takim pisaniu, pozdrawiam.
Jeżeli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie .

Dziwna sytuacja

przez Depakiniarz 02 cze 2014, 22:37
Jak już coś brać to przynajmniej coś sprawdzonego, dopalacze to gówno, tak samo jak wszystkie inne syntetyczne ścierwa.

Dziwna sytuacja

przez Sensej 02 cze 2014, 22:41
Ja to wiem stary... tylko jak wypije to mi odwala. Po prostu koleś rozdawał "próbki" nowo otwartego sklepu kolekcjonerskiego w Warszawie . Gdybym wziął to choć raz wcześniej to wczorajsza sytuacja nie miałaby na pewno miejsca...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziwna sytuacja

przez agusiaww 03 cze 2014, 10:04
Po to masz rozum, zeby nie brac tego typu swinstw.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg