problem czyli brak bliskości z dziewczynami jest coraz gorze

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez macieywwa 02 cze 2014, 16:54
jazzowa napisał(a):nie proponuje mu romansu, tylko pomoc w odnalezieniu pewnego siebie chłopca :mrgreen:
może zrobię takiego Vloga ;))

ta na pewno :D , pomoc w odnalezieniu siebie poprzez sex...
uwierzyłbym, gdym nie przeczytał Twoich tematów.
pewniu juz sie slinisz na sama mysl o takim niewinnym, zagubionym chłopczyku :mrgreen:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Lethality 02 cze 2014, 16:56
brolly napisał(a): straciłem wszelką nadzieję i myślę " Boże co nie tak zrobiłem ?

Obwiniasz siebie, a nie jakąś dziewczynkę, która sama nie wie czego chce i spotyka się raz z jednym raz z drugim.

O ile nie jesteś super brzydalem to wygląd nie ma dużego znaczenia. Brakuje Ci przede wszystkim pewności siebie. Jak ktoś tu już dobrze napisał lepiej być chamem niż łajzą, bo na takich skvrwieli laski lecą.

przez jazzowa 02 cze 2014, 16:59
macieywwa !!!

jestem altruistką czasem, teraz myślę o jego dobrze a nie o swoim :P

tak bym mu nie pomogła, prędzej skrzywdziła - a naprawdę wolałabym pomóc :)

KochajacyFacet, dokładnie - wszystko idzie o pewność siebie i bycie skur*ielem niestety 8)

tego można się nauczyć :)
lepiej złamcie mi serce niż nos.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Po prostu maciek 02 cze 2014, 17:01
KochajacyFacet napisał(a): Jak ktoś tu już dobrze napisał lepiej być chamem niż łajzą, bo na takich skvrwieli laski lecą.
Coś w tym jest...
Ja z doświadczenia mogę powiedzieć, że im bardziej kobietę odpychasz tym bardziej ona Cię chce. Zasada jest prosta jak w łapaniu ryb. Zarzucasz haczyk, czekasz aż weźmie. Później zabierasz przynętę "rybce" spod nosa. Im bardziej zabierasz tą przynętę tym bardziej ona chce ją zjeść. Aż w końcu pozwalasz rybce połknąć haczyk. Ściągasz wędkę i masz rybkę złowioną.
Bajer polega na zanęcaniu i odpychaniu. Nie można jednak za długo odpychać bo rybka się zniechęci. Trzeba wyczuć moment i wtedy rybka złapana :twisted:
Ostatnio edytowano 02 cze 2014, 17:03 przez Po prostu maciek, łącznie edytowano 1 raz
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez nieboszczyk 02 cze 2014, 17:02
może lepiej być kijem niż dupą ale w dzieciństwie co innego wpajali

-- 02 cze 2014, 17:14 --

Po prostu maciek napisał(a):
KochajacyFacet napisał(a): Jak ktoś tu już dobrze napisał lepiej być chamem niż łajzą, bo na takich skvrwieli laski lecą.
Coś w tym jest...
Ja z doświadczenia mogę powiedzieć, że im bardziej kobietę odpychasz tym bardziej ona Cię chce. Zasada jest prosta jak w łapaniu ryb. Zarzucasz haczyk, czekasz aż weźmie. Później zabierasz przynętę "rybce" spod nosa. Im bardziej zabierasz tą przynętę tym bardziej ona chce ją zjeść. Aż w końcu pozwalasz rybce połknąć haczyk. Ściągasz wędkę i masz rybkę złowioną.
Bajer polega na zanęcaniu i odpychaniu. Nie można jednak za długo odpychać bo rybka się zniechęci. Trzeba wyczuć moment i wtedy rybka złapana :twisted:

właśnie najlepszą przynętą jest widoczne inwalidztwo i życiorys a rybki łowić na sacharze.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez macieywwa 02 cze 2014, 17:15
jazzowa, najlepszym nauczycielem bedzie dla niego same zycie, jesli ktos urodzil sie cipa i wychowal w takim towarzystwie, bycia skurwielem nie nauczy sie nigdy co najwyzej pewnej w swoim rodzaju pewnosci siebie a najlepszy sposobem na podbudowanie własnego ego jest poznanie 2-3 fajnych lasek przez miesiac dwa i spedzenie z nimi upojnych chwil :D wówczas kazdego faceta pewnosc siebie wzrosnie..

przez nieboszczyk 02 cze 2014, 17:19
macieywwa napisał(a): a najlepszy sposobem na podbudowanie własnego ego jest poznanie 2-3 fajnych lasek przez miesiac dwa i spedzenie z nimi upojnych chwil :D wówczas kazdego faceta pewnosc siebie wzrosnie..

nie koniecznie.wystarczy żeby sam jak palec wybrał się na rejs za granicę raz czy dwa,wrócił z niego też sam jak palec i nabierze szacunku do samego siebie,zacznie bać się śmierci.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez jolantka 02 cze 2014, 17:22
Chłopcy, czas zweryfikować wasze poronione poglądy. Normalne dziewczyny nie będące masochistkami nie lecą ani na 'skvrwieli', ani na takich, co je odpychają. Chyba się naoglądaliście za dużo westernów.
jolantka

przez macieywwa 02 cze 2014, 17:25
nieboszczyk, rozmawiamy tu o sprawach damsko -meskich a z tego co wiem masz uraz do kobiet i sexu tak wiec dla Ciebie podbudowaniem ego bedzie, samotny rejs/na wzór Polaka co przepłynął kajakiem przez atlantyk/..a dla faceta z niska samoocena, lubiacego kobiety bedzie co innego.

-- 02 cze 2014, 17:28 --

jolantka, czytaj ze zrozumieniem..to własnie kobiety mówia ze tacy faceci ich pociagaja..a ze Ciebie pociagaja intelektualisci i romantykcy nie znaczy ze wszyskie sa za takimi panami.
Ostatnio edytowano 02 cze 2014, 17:30 przez macieywwa, łącznie edytowano 1 raz

przez Siddhi 02 cze 2014, 17:30
jazzowa, najlepszym nauczycielem bedzie dla niego same zycie, jesli ktos urodzil sie cipa i wychowal w takim towarzystwie, bycia skurwielem nie nauczy sie nigdy co najwyzej pewnej w swoim rodzaju pewnosci siebie
Największe cipy to faceci z depresją, bo ta zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet, a facet musi być jak głaz, jak czuje za dużo niech sięgnie po butelkę, niech tłumi, i trzyma fason do końca...
Ciekaw jestem jak wyglądałby taki skurwiel jak Ty w ciężkiej depresji. A nie, rzeczywiście, widziałem już takiego, wtedy gdy już się czołgał.
Wiem, że nie na temat, ale... kocham te mądrości samców alpha+.
Siddhi

przez macieywwa 02 cze 2014, 17:36
Siddhi, jakbys nie wiedział mam chad i kurva wiem co to depresja, wiec mi tu nie filozofuj, bylem 9 miesiecy w depresji, podczas której byłem zalekniona, zachukana ciota ale to nie byłem prawdziwy ja, to choroba chwilowo zmieniła moje ja.

przez jazzowa 02 cze 2014, 17:37
macieywwa, eee tam, łatwo powiedzieć 'znaleźć 2-3 laski' jak się nie wie jak i ma się nikłe poczucie własnej wartości :)

a może potrzeba mu tylko jakiejś zmiany fizycznej? albo paru wskazówek ;)
nie wiadomo.
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez jetodik 02 cze 2014, 17:37
jazzowa,
wszystko idzie o pewność siebie i bycie skur*ielem niestety 8)

pewność siebie ok, ale czy laski lecące na skur*ieli są warte tego by robić z siebie skur*iela?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez jolantka 02 cze 2014, 17:39
jetodik napisał(a):jazzowa,
wszystko idzie o pewność siebie i bycie skur*ielem niestety 8)

pewność siebie ok, ale czy laski lecące na skur*ieli są warte tego by robić z siebie skur*iela?

Nie.
jolantka

Sortuj wg