problem czyli brak bliskości z dziewczynami jest coraz gorze

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Łapa 02 cze 2014, 15:50
lucy1979 napisał(a): trzezwosc i dziewictwo do śmierci :mrgreen:

Hahaha, wypraszam sobie, jestem trzeźwy jak prosię od półtora roku, a prawiczkiem nie jestem już od circa pięciu lat :P
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez nieboszczyk 02 cze 2014, 15:53
brolly napisał(a):
nieboszczyk daj namiary na swojego dilera :mrgreen:

dilera?nie jestem ćpunem tylko upośledzony intelektualnie i znam granice swoich możliwości.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez macieywwa 02 cze 2014, 15:53
Łapa, nie pitol, gdyby nie alko, pewnie do dzisiaj byłbyś dziewicem a na pewno nie przeżyłbyś wielu akcji wartych wspominania :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lucy1979 02 cze 2014, 15:53
Łapa napisał(a):

Hahaha, wypraszam sobie, jestem trzeźwy jak prosię od półtora roku, a prawiczkiem nie jestem już od circa pięciu lat :P

To nie do Ciebie tylko do Broliego :mrgreen:
Bo taką mu dobrą dałam radę a on marudzi :D

-- 02 cze 2014, 14:57 --

macieywwa napisał(a):
lucy1979 napisał(a): Potem " przyczepiasz się" do jakiejś laski, zaczynasz za nią chodzić...aż sobie wychodzisz. Proste. Gadasz jej, że jest piękna itp. Dziewczyny lubią czuc się wyjątkowe.

Ech, stara dupa :D a daje takie rady jak nastka potrzebujaca akceptacji, oj lucy, lucy :D

Kobiety są zawsze takie same, nieważne 12 czy 90 lat :mrgreen:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez nieboszczyk 02 cze 2014, 16:04
W przypadku mężczyzn , ważniejsza jest moc, siła, aby zdobyć pozycję w „stadzie”. Siłę tą widzi się już po ocenie wizualnej, dlatego nie potrzeba pojedynków, żeby ustaliła się pewna „hierarchia” w stadzie mężczyzn. Choć może się wydawać, że dziś w cywilizowanym świecie XXI wieku nie ma już takich „stad”, to w praktyce większy, silniejszy może sobie na więcej pozwolić, a słabszy nie, bo zawsze może zostać fizycznie „przestawiony” przez silniejszego.
No i teraz spójrz jak wadliwy fizycznie mężczyzna spada w tej hierarchii.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Lenka30 02 cze 2014, 16:05
brolly, Ja uważam, że o ile nie ukryłeś tu jakiejś mrocznej strony swojej osobowości, to jak najbardziej masz pozostać sobą, bo inaczej tylko dołożysz kolejną maskę do tej maskarady i zmniejszysz swoje szanse na poznanie właściwej osoby. To jakaś kompletna bzdura, że trzeba pić żeby poznać kobietę, że trzeba to czy tamto. Nie wiem kogo ty chcesz dziewczyny do łóżka? Czy partnerki? Pozorów? Czy uczucia? Może szukasz zbyt usilnie? Mam nadzieję że w końcu zainteresuje cię Ktoś, a nie fakt że jesteś sam.
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez Łapa 02 cze 2014, 16:08
macieywwa no dobra, masz rację :P Co wychlałem to moje, szkoda, że już taki trzeźwy jestem... :roll:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez macieywwa 02 cze 2014, 16:11
lucy1979 napisał(a):
Łapa napisał(a):

To nie do Ciebie tylko do Broliego :mrgreen:
Bo taką mu dobrą dałam radę a on marudzi :D

-- 02 cze 2014, 14:57 --

macieywwa napisał(a):
lucy1979 napisał(a): Potem " przyczepiasz się" do jakiejś laski, zaczynasz za nią chodzić...aż sobie wychodzisz. Proste. Gadasz jej, że jest piękna itp. Dziewczyny lubią czuc się wyjątkowe.

Ech, stara dupa :D a daje takie rady jak nastka potrzebujaca akceptacji, oj lucy, lucy :D

Kobiety są zawsze takie same, nieważne 12 czy 90 lat :mrgreen:

ta takie same, tylko czym starsze tym bardziej, pomarszczone i przygarbione ale nadal chłonne komplementów i akceptacji :D

-- 02 cze 2014, 16:13 --

Łapa, kazdy z nas mial w swoim zyciu okres kiedy za kołnierz nie wylewal i zazwyczaj ten okres swojego zycia uważa za bardzo atrakcyjny, a ze teraz nie pije to sie chwali,
ja tez juz nie przeginam tak jak kiedys :D

przez jazzowa 02 cze 2014, 16:16
hmmmm, brolli, mogę zostać twoją nauczycielką i dopomóc w odnalezieniu w tobie podrywacza ! masz to w sobie :mrgreen:
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez macieywwa 02 cze 2014, 16:22
jazzowa, i jak sie zgubisz w tlumie, zgłosi zaginiecie i postawi na nogi wszystkie słuzby mundurowe.... setki słitaśnych smskow dziennie tez masz jak w banku :D

przez jolantka 02 cze 2014, 16:27
nieboszczyk, strasznie sobie cenię Twoje mądrości. Jeszcze kilka złotych myśli na tym forum i stanę się Twoją oficjalną fanką.
jolantka

przez faza 02 cze 2014, 16:31
refren napisał(a):Myśli, które wpędzają w depresję
1. Moje szczęście zależy od czegoś, na co nie mam wpływu (na przykład wyglądu) - nie tylko destrukcyjne, ale nieprawdziwe
2. Jestem wyjątkowy, nikt nie ma takiego problemu jak ja, nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć, to jak radzą sobie inni ludzie mnie nie dotyczy, u mnie by nie zadziałało, bo jestem bardziej wrażliwy/mam inne poglądy/nie potrafię inaczej myśleć - prawdziwe dopóki w to wierzysz
3. Tak jak teraz będzie zawsze, nic się w moim życiu nie zmieni - również nieprawdziwe, co punkt 1., chyba że głęboko w to uwierzysz i będziesz się tego kurczowo trzymał

Wow! świetnie ujęte. Faktycznie taki sposób myślenia to prosty sposób na ciężką depreche i zaburzenia łba
faza

przez nieboszczyk 02 cze 2014, 16:43
macieywwa napisał(a):jazzowa, i jak sie zgubisz w tlumie, zgłosi zaginiecie i postawi na nogi wszystkie słuzby mundurowe.... setki słitaśnych smskow dziennie tez masz jak w banku :D

nie trzeba telefonu.na czateria interia było by 20 zaproszeń na sekundę.również od kobiet.każde za darmo i z bonusami na deser.

przez jazzowa 02 cze 2014, 16:44
macieywwa napisał(a):jazzowa, i jak sie zgubisz w tlumie, zgłosi zaginiecie i postawi na nogi wszystkie słuzby mundurowe.... setki słitaśnych smskow dziennie tez masz jak w banku :D

nie proponuje mu romansu, tylko pomoc w odnalezieniu pewnego siebie chłopca :mrgreen:
może zrobię takiego Vloga ;))
lepiej złamcie mi serce niż nos.

Sortuj wg