problem czyli brak bliskości z dziewczynami jest coraz gorze

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez refren 02 cze 2014, 15:05
"Ja czasem też, obejrzę wiadomości i ręce mi opadają."

nie tylko tobie , ogólnie mało telewizji oglądam bo to głównie lewacka propaganda

O, to to. Niestety. :blabla:

przez Łapa 02 cze 2014, 15:07
brolly, czytaj Refren,Candy14. Kłopotem jest Twoja wizja rzeczywistości, która Cię otacza a nie to jak wyglądasz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez nieboszczyk 02 cze 2014, 15:10
brolly napisał(a):widzę ładny troll zrobił się częściowo na stronach 2,3 , mam psa więc temat kotów uważam za zakończony

to katuj się dalej i zachodz w głowę czemu nie masz powodzenia u kobiet i zabijaj się z poczucia winy że jesteś nieudacznik,nudny,biedny,nieśmiały,łajza.można tak w nieskończoność.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brolly 02 cze 2014, 15:15
nieboszczyk współczuję jeśli piszesz tak wszystkim ludziom tutaj szczególnie w jakiś cięższych przypadkach gdzie piszą np ludzie który chcą popełnić samobójstwo

Łapa napisał(a):brolly, czytaj Refren,Candy14. Kłopotem jest Twoja wizja rzeczywistości, która Cię otacza a nie to jak wyglądasz.

to może napisze inaczej , co według was powinienem zrobić ?

przez nieboszczyk 02 cze 2014, 15:23
brolly, to co piszę to z własnego doświadczenia.ja już straciłem wiarę w ludzi i wiem gdzie można znalezć uczucie.przed zwierzaczkiem nie trzeba robić sobie lobotomii żeby się dostosować i zaimponować.kto cipą się urodził ten kanarkiem nie zdechnie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Łapa 02 cze 2014, 15:25
Brolly powinieneś zmienić siebie. Totalnie. I nie mówię tu o wyglądzie zewnętrznym. Nie będę Ci doradzał jak to krok po kroku zrobić, może znajdzie się życzliwa dusza na forum.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez lucy1979 02 cze 2014, 15:31
Brolly, jesteś taki młody a piszesz jakbyś miał z 70 lat.
Co robić aby się dziewczyna zainteresowała Tobą?
Ty sam musisz się jakąś dziewczyną zainteresować, zacznij chodzic z kolegami na imprezy, co z tego, że nie pijesz? Można się bez alko bawić.
Potem " przyczepiasz się" do jakiejś laski, zaczynasz za nią chodzić...aż sobie wychodzisz. Proste. Gadasz jej, że jest piękna itp. Dziewczyny lubią czuc się wyjątkowe.

A gdzie ta fotka Twoja ;)
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez nieboszczyk 02 cze 2014, 15:34
Łapa napisał(a):Brolly powinieneś zmienić siebie. Totalnie. I nie mówię tu o wyglądzie zewnętrznym. Nie będę Ci doradzał jak to krok po kroku zrobić, może znajdzie się życzliwa dusza na forum.

o właśnie.zmienić siebie.ale nie zawsze wiadomo jak to zrobić i nie zawsze to możliwe.przed pieskiem i kotkiem nie musisz sie zmieniać.

przez Po prostu maciek 02 cze 2014, 15:34
W kontaktach z kobietami, przynajmniej ja zawsze wychodziłem na szaro bo każda prędzej czy później mnie zostawiała....
Faktycznie jest tak, że gdyby nie biologiczny imperatyw to faceci w ogóle kobiet by znać nie chcieli. No ale jest jak jest.
Kobiet nikt nie zrozumie bo tak już po prostu musi być. :twisted:
Przez jedną mało nie zwariowałem bo tak straciłem dla niej głowę.
Wniosek taki że czasem kontakty z kobietami nie wychodzą na dobre :mrgreen:
Ostatnio edytowano 02 cze 2014, 15:39 przez Po prostu maciek, łącznie edytowano 1 raz
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez nieboszczyk 02 cze 2014, 15:38
przedewszystkim musisz być silny.mieć moc.to jest atut.popatrz na pudzianowskiego.czy on jest sam?

przez brolly 02 cze 2014, 15:40
lucy1979

jak widzę co robią po alko to dziękuję postoję , oni chodzą na domówki głównie ciągle jest to samo towarzystwo a wszystko co warte uwagi jest zajęte
a fota może będzie później

Łapa napisał(a):Brolly powinieneś zmienić siebie. Totalnie. I nie mówię tu o wyglądzie zewnętrznym. Nie będę Ci doradzał jak to krok po kroku zrobić, może znajdzie się życzliwa dusza na forum.

dobrze by było jak by się znalazła

nieboszczyk daj namiary na swojego dilera :mrgreen:

przez lucy1979 02 cze 2014, 15:42
To się zapisz do jakiegoś zrzeszenia katolickiej młodzieży, zresztą wybieraj albo wóda i kobita albo trzezwosc i dziewictwo do śmierci :mrgreen:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez macieywwa 02 cze 2014, 15:43
lucy1979 napisał(a): Potem " przyczepiasz się" do jakiejś laski, zaczynasz za nią chodzić...aż sobie wychodzisz. Proste. Gadasz jej, że jest piękna itp. Dziewczyny lubią czuc się wyjątkowe.

Ech, stara dupa :D a daje takie rady jak nastka potrzebujaca akceptacji, oj lucy, lucy :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez brolly 02 cze 2014, 15:46
lucy1979 napisał(a):To się zapisz do jakiegoś zrzeszenia katolickiej młodzieży, zresztą wybieraj albo wóda i kobita albo trzezwosc i dziewictwo do śmierci :mrgreen:

niestety ale to zdanie jest prawdziwe :mhm:

macieywwa napisał(a):
lucy1979 napisał(a): Potem " przyczepiasz się" do jakiejś laski, zaczynasz za nią chodzić...aż sobie wychodzisz. Proste. Gadasz jej, że jest piękna itp. Dziewczyny lubią czuc się wyjątkowe.

Ech, stara dupa :D a daje takie rady jak nastka potrzebujaca akceptacji, oj lucy, lucy :D

+

Sortuj wg