problem czyli brak bliskości z dziewczynami jest coraz gorze

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez jazzowa 02 cze 2014, 20:08
a ja myślałam że to kobiety są skomplikowane - ale uwierzcie, TO FACECI SĄ SKOMPLIKOWANI.
lata obserwacji i dywagacji

nie kumam i nigdy nie skumam
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez refren 02 cze 2014, 20:09
brolly napisał(a):nieboszczyk współczuję jeśli piszesz tak wszystkim ludziom tutaj szczególnie w jakiś cięższych przypadkach gdzie piszą np ludzie który chcą popełnić samobójstwo

Łapa napisał(a):brolly, czytaj Refren,Candy14. Kłopotem jest Twoja wizja rzeczywistości, która Cię otacza a nie to jak wyglądasz.

to może napisze inaczej , co według was powinienem zrobić ?

Pytasz, jakby była jakaś sytuacja krytyczna, na przykład komornik chce zlicytować Twój dom, a Ty natychmiast musisz zadziałać. Jedyne, co jest teraz krytyczne, to Twoja depresja, to wymaga jak najszybszej reakcji - moim zdaniem powinieneś znaleźć psychologa, z którym się będziesz dogadywał i trochę do niego pochodzić. Chyba, że sam umiesz rozbić związek między brakiem dziewczyny a dołkiem- bo ten związek trzeba rozbić. Nie myśl, że wyjdziesz z dołka, jak znajdziesz dziewczynę, musisz wyjść z niego wcześniej, inaczej i tak nie będziesz się nadawał do związku.
Na razie bym zawiesiła obsesyjne rozważania na temat tego, jak zainteresować sobą dziewczynę, nie znajdziesz nagle bezbłędnej metody, a im więcej o tym rozmyślasz, tym gorzej. Zajmij, zainteresuj się czymkolwiek innym.
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

przez Po prostu maciek 02 cze 2014, 20:16
jazzowa napisał(a):a ja myślałam że to kobiety są skomplikowane - ale uwierzcie, TO FACECI SĄ SKOMPLIKOWANI.

Jako przedstawiciel mężczyzn moge Ci powiedziec : i vice versa.
Jak mawia klasyk "Kobity nie so do rozumienia tylko do kochania. W przysiędze małżeńskiej nikt facetowi rozumieć kobity nie każe bo kobity zrozumieć sie ni da " :mrgreen:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jazzowa 02 cze 2014, 20:29
Jako przedstawiciel mężczyzn moge Ci powiedziec : i vice versa.
Jak mawia klasyk "Kobity nie so do rozumienia tylko do kochania. W przysiędze małżeńskiej nikt facetowi rozumieć kobity nie każe bo kobity zrozumieć sie ni da " :mrgreen:[/quote]

jak do małżeństwa dochodzi to już kij, można kogoś poznać na wylot ;>
ale wcześniejsze gierki są nie do rozkminienia.

ja nie jestem skomplikowana, tak strasznie nie lubie tych gierek, podchodów i innych zabaw. PO CO?
konkrety !

przez Po prostu maciek 02 cze 2014, 20:35
jazzowa, prawdę mówiąc ja też tych gierek nie lubię, nie wiem czy ktokolwiek je lubi no może rasowi podrywacze albo podrywaczki, ktorzy z podrywania zrobili sobie sport a znam takich nawet. To jednak nie znaczy że gierek niema, wręcz przeciwnie gierki damsko - męskie były są i będą bo tak już świat jest skonstruowany. Z jednej strony gierki relacje męsko-damskie ubogacają bo czynią je ciekawymi, z drugiej jednak strony wiele ludzi przez te gierki cierpiało cierpi i cierpieć pewnie będzie. Nie ma róży bez ognia tzn bez kolców :mrgreen:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez brolly 02 cze 2014, 20:51
jazzowa napisał(a):a ja myślałam że to kobiety są skomplikowane - ale uwierzcie, TO FACECI SĄ SKOMPLIKOWANI.

facet jest prosty jak budowa cepa , chce móc za co złapać i na co popatrzeć trochę czułości i tyle

co do kobiet http://www.furkot.pl/demot/50_50_207752 ... middle.jpg :8):

konkretnie co do tematu , nie sądzę że jestem "ciepła klucha" że tak powiem staram się rozmawiać normalnie z kobietami chyba nie będę z nimi rozmawiam jak z kolegami :great:
ktoś pisał o skurvielach , trochę w tym jest prawdy i tego nie rozumiem , również nie rozumiem kobiet które jarają się biberami w rurkach (dzisiejsi "mężczyźni") :silence:

przez mark123 02 cze 2014, 23:25
Siddhi napisał(a):Największe cipy to faceci z depresją, bo ta zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet, a facet musi być jak głaz, jak czuje za dużo niech sięgnie po butelkę, niech tłumi, i trzyma fason do końca...

Największe cipy to faceci o cipowatym temperamencie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez jazzowa 02 cze 2014, 23:36
mark123 napisał(a):
Siddhi napisał(a):Największe cipy to faceci z depresją, bo ta zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet, a facet musi być jak głaz, jak czuje za dużo niech sięgnie po butelkę, niech tłumi, i trzyma fason do końca...

Największe cipy to faceci o cipowatym temperamencie.

dokładnie mark123 !
mój ex miał depresje a cipą nie był ani trochę ;)

przez tahela 02 cze 2014, 23:58
macieywwa napisał(a):
jazzowa napisał(a):nie proponuje mu romansu, tylko pomoc w odnalezieniu pewnego siebie chłopca :mrgreen:
może zrobię takiego Vloga ;))

ta na pewno :D , pomoc w odnalezieniu siebie poprzez sex...
uwierzyłbym, gdym nie przeczytał Twoich tematów.
pewniu juz sie slinisz na sama mysl o takim niewinnym, zagubionym chłopczyku :mrgreen:

Czasem mozna tez zrobic krzywde jak w Krótkim filmie o miłosci kieslowskiego, jak ona powiedziała do tego młodego wrazliwego chłopaczka masz i to jest cała Twoja miłosc i zaczeła sie smiac, chyba wtedy cos w nim zabiła , taka sytuacja moze tak sie odbic na przyszłym zyciu,ze on moze zaczac krzywdzic dziewczyny bo nie bedzie w stanie sie przełamać i kochac,zawsze ten film robił na mnie wrazenie, jak łatwo mozna kogos skrzywdzic i to ,ze nie mozna sie bawic ludzkimi emocjami bo to delikatna materia.W zyciu trzeba mądrosci w stosunku do siebie i w stosunku do innych, odpowiedzialosci tez.Sporo ludzi idzie w zyciu na łatwizne.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez jazzowa 03 cze 2014, 00:04
tahela, więc przeczytaj co napisałam wyżej - nie zachowałabym się tak ;)

przez tahela 03 cze 2014, 00:09
jazzowa,
nie twierdze ze bys sie zachowała,
twierdze ,ze czasem mozna zrobic krzywde i ze to prostsze przez brak odpowiedzialnosci niz sie wydaje
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez agusiaww 03 cze 2014, 08:44
Nie chce mi sie przewijac tyle stron, takze pytam brolly dales swoje foto? Chetnie zobaczy czy jestes faktycznie taki beznadziejny czy to tylko Twoje zniekształcone postrzeganie siebie...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez brolly 03 cze 2014, 10:32
jak bardzo chcecie to proszę http://www7.zippyshare.com/v/25663872/file.html robione sierpień 2013

nie wiem może po prostu nie tyle co jestem nieciekawy ale moja "uroda" nie trafia do kobiet , co do sylwetki mówiłem że regularnie chodzę na siłkę nie wyglądam jakoś tragicznie taki "misio" jestem na chwile obecną bo trochę balastu jeszcze jest

przez refren 03 cze 2014, 11:02
Dla mnie z wyglądu jesteś atrakcyjny. Przestań się sobą tak przejmować i będzie ok.

Sortuj wg