Problem z byłym chłopakiem.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez khaleesi 16 maja 2014, 21:04
ale wygląda to na to, że ten facet decyzje swoje uzaleznia od decyzji autorki. Ewidentna manipulacja i ja to też widze typowy szantażysta emocjonalny znów chce omamić comamzrobic123, ale jesli sie zabije to co wtedy?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez variable 16 maja 2014, 21:05
khaleesi, niektorym nie przetlumaczysz bo zwyczajnie nie posiadaja uczuc wyzszych. Jednak to prawda nie zrobisz nic. Zagrozenie istnieje zawsze, ze ktos sobie cos jednak zrobi chodz jest to malo prawdopodobne.
variable

przez Lusesita Dolores 16 maja 2014, 21:06
No u mnie akurat ta koleżanka która mnie straszy samobójstwem to wiem że w końcu to zrobi i jej sie uda.
Miała już niezliczoną ilość prób samobójczych przeróżnych i zawsze jak sie nie odzywa przez jakiś czas to znaczy że jest znowu w szpitalu.
Ale co ja moge? Próbowałam z nią rozmawiać, ale ona w kołko powtarza ze nie chce żyć. Nie upilnuje jej i koniec
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jolantka 16 maja 2014, 21:07
Nie ma co spekulować, zabije się/nie zabije. Byliście jednak dwa lata razem i jeśli coś mu strzeli do głowy, to może być krucho z Twoją psychą, że olałaś sprawę. Zwal odpowiedzialność na matkę, pozbądź się ciężaru. Możesz jej dostarczyć fragmenty, w których to manipulant zapowiada, że się zabije. A potem zablokuj, bo nie masz obowiązku tego znosić.
jolantka

przez Davin 16 maja 2014, 21:07
khaleesi, no to jest szantaż emocjonalny. No ale co ma zrobić? Związać sie z nim żeby się nie zabił chociaż tego nie chce?
Davin

przez khaleesi 16 maja 2014, 21:08
Davin napisał(a):khaleesi, a niby co ma zrobić? Gość sam nie wie czego chce. Sama napisała że odezwał się po długim czasie.

Toż na partnera się nie nadaje bo jest zbyt zaburzony ale tu chodzi o człowieka. Szkoda go co nie. Dobra głupia jestem wiem.Sama bym z nim gadała bo bym nie chciała go miec na sumieniu. Cholera déjà vu.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Aranjani 16 maja 2014, 21:11
Ale do cholery... autorka tematu nawet jesli jej były skonczy ze soba nie moze mieć go na sumieniu... bo niby dlaczego? Ona mu owinie sznur wokół karku czy poda zabójcza dawkę leków?
Bierze ją na litość... I tak jak pisaliście... szantaż emocjonalny jak uj
Aranjani

przez khaleesi 16 maja 2014, 21:12
No ja wiem, że to szantaż ale ta cholerna empatia. Mnie żal go juz a nie znam go.
Mistrz Avatara

przez Davin 16 maja 2014, 21:15
khaleesi, mnie bardziej żal autorki bo raczej gość stara się nią manipulować.
Davin

przez jolantka 16 maja 2014, 21:16
A nie ma czegoś takiego, że trzeba donieść na policję, że ktoś grozi, że się zabije? Czy tam nie wiem, ..komuś? Zakładając, że to świr ciosający byłej kołki na głowie, to choćby też głównie po to, żeby mu w nagrodę narobić bajzlu w życiu, bo matka mu zatruje życie.
Ja bym powiedziała rodzinie dla wyciszenia własnego sumienia.
jolantka

przez khaleesi 16 maja 2014, 21:18
oboje mi żal :hide: musi ją bardzo kochać
Mistrz Avatara

przez jolantka 16 maja 2014, 21:19
kalisi, Ty niepoprawna idealistko :D ... Weże zleź na ziemię:D
jolantka

przez Prakseda 16 maja 2014, 21:19
Kochać? :shock:

przez Aranjani 16 maja 2014, 21:19
jolantka napisał(a):A nie ma czegoś takiego, że trzeba donieść na policję, że ktoś grozi, że się zabije? Czy tam nie wiem, ..komuś? Zakładając, że to świr ciosający byłej kołki na głowie, to choćby też głównie po to, żeby mu w nagrodę narobić bajzlu w życiu, bo matka mu zatruje życie.
Ja bym powiedziała rodzinie dla wyciszenia własnego sumienia.

taa... powinno sie... ja to zrobiłam a później szlajałam się po sądach
Aranjani

Sortuj wg