SZUKAM PILNE!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

SZUKAM PILNE!!!

przez KONIEC1984 12 maja 2014, 17:25
SZUKAM DOBREGO SPECJALISTY PSYCHIATRY PSYCHOTERAPEUTY PRYWATNIE W WARSZAWIE NA JUŻ NAJLEPIEJ ŻEBY DOSTAĆ SIĘ W CIĄGU DNIA DEPRESJA, NERWICA,ZESPÓŁ STRESU POURAZOWEGO
Kiedy się zakochiwała nie znała ceny miłości, gdy ją poznała oszalała...

Na początku depresja potem nerwica potem alkoholizm a teraz szaleństwo

SZUKAM PILNE!!!

przez ekspert_abcZdrowie 13 maja 2014, 11:30
KONIEC1984, przejrzyj wątek: topic-t11716.html. Możesz tam znaleźć oferty różnych terapeutów z Warszawy, jak i specjalistów polecanych przez osoby, które już korzystają z pomocy terapeutycznej/psychiatrycznej. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

SZUKAM PILNE!!!

przez Arasha 15 maja 2014, 22:57
Polecam dr Piotrowską, pracuje w szpitalu na Nowowiejskiej w Poradnii Zaburzeń Snu, a poza tym w Fundacji Wspierania Rozwoju Psychoterapii czy coś takiego przy Żelaznej w poniedziałki ( prywatnie ), a od jakiegoś czasu także w własnym gabinecie na Wiejskiej ( środy i czwartki ). Lekarka konkretna, stanowcza, z dużą wiedzą, chociaż dosyć młoda, a przy tym sympatyczna ;)

Wpisz w wyszukiwarce - psychiatria Piotrowscy ( przyjmuje razem z mężem, który też jest psychiatrą, ale jego osobiście nie znam )

Powodzenia :great:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg