ile masz bliskich osób?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

ile masz bliskich osób?

przez cyklopka 04 maja 2014, 00:58
Trzy koty! (Ale w sumie one mnie mogą skrycie nienawidzić...)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

ile masz bliskich osób?

przez Posejdon 04 maja 2014, 07:34
Jedna koleżanka której najbardziej ufałem i która zna mnie najlepiej. Niestety była w trójmieście tylko na studiach i nie dawno za pracą wyjechała, może nie jakoś daleko ale zbyt daleko.
Kolega ze studiów który chyba jako jedyna jeszcze inna osoba mnie rozumie. Niestety praca powoduje, że rzadko go widzę, podobnie jak innych kolegów z roku.
Koleżanka ze stażu. Z nią jeszcze konwersuje w miarę często.

Za rodziną nie przepadam, z różnych powodów. Oni mnie nie rozumieją ja ich (przepaść pokoleniowa, inne charaktery), kuzynostwo na drugim końcu Polski.

Byłoby lepiej, gdybym znalazł nową pracę, szczerze mówiąc jestem okropny w utrzymywaniu relacji z osobami, których nie widzę z przymusu kilka razy w tygodniu.

ile masz bliskich osób?

przez mangiferaindica 06 maja 2014, 21:40
marimorena napisał(a):mangiferaindica, Variable, to w jakiś sposób wasza decyzja? jak myślicie, jak będzie dalej?

Ja nie wiem, jak będzie. Doslownie zaczynam marzyć o byciu przytulona, najlepiej przez faceta. Lecz coz :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ile masz bliskich osób?

przez Siddhi 06 maja 2014, 21:42
@mangiferaindica
Pewna użytkowniczka ( :P ) ostatnio proponowała żeby obejmować się samemu, bo to działa tak samo jakby ktoś inny przytulał, więc może zamknij oczy i spróbuj. :roll:
Siddhi

ile masz bliskich osób?

przez Haissem 06 maja 2014, 21:47
Tak na marginesie, ze uważam kota za bliską mi osobę to nie znaczy ze jestem zoofilem.
Haissem

ile masz bliskich osób?

przez Siddhi 06 maja 2014, 21:48
@Haissem
Tym sposobem zmyłeś z siebie wszystkie podejrzenia. :lol:
Siddhi

ile masz bliskich osób?

przez mangiferaindica 06 maja 2014, 21:49
Siddhi napisał(a):@mangiferaindica
Pewna użytkowniczka ( :P ) ostatnio proponowała żeby obejmować się samemu, bo to działa tak samo jakby ktoś inny przytulał, więc może zamknij oczy i spróbuj. :roll:

Ide więc zawinąć sie w koldre i próbować.

ile masz bliskich osób?

przez Siddhi 06 maja 2014, 21:50
mangiferaindica napisał(a):
Siddhi napisał(a):@mangiferaindica

Ide więc zawinąć sie w koldre i próbować.
Powodzenia ;)
Siddhi

ile masz bliskich osób?

przez Haissem 06 maja 2014, 21:52
ufffffffffff :D
Haissem

ile masz bliskich osób?

przez Rebelia 06 maja 2014, 21:52
Nie wiem, co wy macie do kołdry. Kołdry są spoko, a jeszcze jak dosztukuje się do niej jakąś dobrą książkę, to wieczór jest już całkiem udany.
mangiferaindica, jak będziesz miała chłopa, to szybko zatęsknisz za wolnym łóżkiem i nocami bez chrapania :mrgreen: Ja póki co znów delektuję się wolnym wyrem i przytulaniem do kołdry.

ile masz bliskich osób?

przez mangiferaindica 06 maja 2014, 21:54
Rebelia napisał(a):Nie wiem, co wy macie do kołdry. Kołdry są spoko, a jeszcze jak dosztukuje się do niej jakąś dobrą książkę, to wieczór jest już całkiem udany.
mangiferaindica, jak będziesz miała chłopa, to szybko zatęsknisz za wolnym łóżkiem i nocami bez chrapania :mrgreen: Ja póki co znów delektuję się wolnym wyrem i przytulaniem do kołdry.

Ja chlopa nie będę miala. A lozko mam duze, koldre niesamowicie mieciutka :D

ile masz bliskich osób?

przez Haissem 06 maja 2014, 21:58
Rebelia napisał(a):Nie wiem, co wy macie do kołdry. Kołdry są spoko, a jeszcze jak dosztukuje się do niej jakąś dobrą książkę, to wieczór jest już całkiem udany.

Oho. :D
Haissem

ile masz bliskich osób?

przez Rebelia 06 maja 2014, 22:01
mangiferaindica, nie mów hop 8)

ile masz bliskich osób?

przez mangiferaindica 06 maja 2014, 22:04
Haissem napisał(a):

Oho. :D

No. Nie wiem, co Ikea tam napchala :mrgreen:

Rebelia napisał(a):mangiferaindica, nie mów hop 8)

Ja już skakalam, więc pozwalam sobie na hop.

Sortuj wg