"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez LitrMaślanki 01 gru 2010, 12:52
Monika1974, A istnieje możliwość rozpoczęcia życia na nowo ? Tak,od stadium plemnika najlepiej ?
Wyboru rodziny? I takich tam innych drobiazgów?

A może znasz zestaw cyferek na najbliższe losowanie lotto ? To mogło by odrobinę pomóc . (sorki za sarkazm )

PS . ewentualnie możesz kupić mi bilet w jedna stronę do idealnego swiata
LitrMaślanki

przez Dave38 01 gru 2010, 16:30
Poczytałem sobie trochę o tym co piszesz , jak piszesz no i musze powiedzieć że jestem pod wrażeniem . Czasami zastanawiam się skąd ludzie tyle wiedzą o nerwicy i depresji sam się z nia zmagam od dłuzszego czasu a tu ciągle coś nowego . Mam gorszy dzień i musiałem do kogoś napisać - wypadło na Ciebie :) och jakie szczęście nie.... Jestem od 6 tygodni na wellbutrinie , po zmniejszonej dawce zoloftu z 100 g do 50g ( jakiś miesiąc temu ) . I własciwie wracam do punktu wyjścia po 3 tygodniach był mały power ale teraz znowu leki i zmeczenie , słaba koncentracja . Nie wiem czy jeszcze czekać czy coś zmieniać . Mam w pogotowiu xanax ale to tez nie rozwiazanie . Może masz jakies doswiadczenia z mieszanką wellbutrinu i zoloftu . Sertlanina juz chyba na mnie nie działa i może ona mnie tak muli a może ktos z twoich znajomych miał . Tymczasem pozdrawiam . Kamil

[Dodane po edycji:]

To mial byc priv do Wioli173 :) a cóż poszło na forum ....
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

przez tuco 01 gru 2010, 17:34
Wczoraj chciałem się zabić, dzisiaj jest lepiej. I tak od dłuższego czasu raz bardzo źle raz trochę lepiej. Ehhh...
tuco

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 01 gru 2010, 18:07
on-1971torun,

Przeczytałam i nie wiedziałam do kogo to kierowałeś. Dzięki za miłe słowa, ale są tu ludzie o wiele bardziej zorientowani ode mnie. Nie mam doświadczenia z takowym zestawem. Brałam sam wellbutrin, ale u mnie się nie sprawdzał, może dlatego ,że ja mam przede wszystkim problem z lękami, natomiast reszta to sprawy wtórne . Rozumiem ,że u Ciebie to raczej depresja? Co do leków, to napisz może w wątku zoloftu i pogadaj z lekarzem o zwiększeniu dawki , bo na rezygnowanie z tych leków to jeszcze za wcześnie, może się rozkręcą. Xanax to tylko awaryjnie bym radziła, bo łatwo się uzależnić a on nie leczy.
Pozdrawiam
Moderator

przez stardoll 01 gru 2010, 18:59
nie wiem jak ja dalej wytrzymam w tym beznadziejnym świecie :why:
zmuszam się do wszystkiego, do wstania z łóżka, do zjedzenia śniadania potem obiadu, na wieczór serial. W miedzy czasie garść tabletek i tyle mam z tego życia. Tak, wiem. To moja wina bo nic z tym nie robię a powinnam. Jestem najgorsza.
stardoll

przez Korba 01 gru 2010, 19:18
spaaaać.... i miłości....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 01 gru 2010, 21:50
LitrMaśalanki napisał(a):Monika1974, A istnieje możliwość rozpoczęcia życia na nowo ? Tak,od stadium plemnika najlepiej ?
Wyboru rodziny? I takich tam innych drobiazgów?

A może znasz zestaw cyferek na najbliższe losowanie lotto ? To mogło by odrobinę pomóc . (sorki za sarkazm )

PS . ewentualnie możesz kupić mi bilet w jedna stronę do idealnego swiata

Sluchaj, nawet gdyby dano Tobie nowe życie, w takim stanie,że nie mial byś świadomości,że kiedyś zyłeś na tym świecie...to co by Tobei to dało? Jaką gwarancję,że byłoby jak w bajce?
Nie mamy wpływu na wybór rodziny. Wiesz o tym. Nie mamy też wpływu by ją zmienić. Możemy zmienić tylko siebie, albo odizolować się od rodziny , jesli wpływa na nas destrukcyjnie. Wiem, łatwo się mówi.

Co zrobilbyś z wygraną? Myślisz,że zmieniłbyś mentalność swoją? Parę tygodni...nowe mieszkanie, samochód, jakas moze mała inwestycja. Myślisz,że pieniądze zmienilyby Ciebie jako czlowieka? Znikly by Twoje problemy ze samym sobą? Pomyśl o tym.
Napewno ułatwiłyby życie, ale nie do końca. Kij ma dwa końce.

Jaki to jest wg Ciebie idealny świat?
Bez problemów do rozwikłania?

Słuchaj......będzie lepiej, tyko nie możesz się pogrążać.

[Dodane po edycji:]

sokol48, Pozdrawiam sokoła 48 :D
Obrazek
Główny Moderator

przez TAO 01 gru 2010, 22:45
Monika1974, LitrMaśalanki,

Ponoć mamy wpływ na to w jakiej rodzinie się rodzimy. Wybieramy to w duchowym świecie, po to aby przerobić tutaj pewne rzeczy. Jeśli teraz nie uporamy się z tym to wracamy tam, umawiamy się na nowe "przygody" i ćwiczymy dalej. I tak do skutku do uwolnienia, inaczej zbawienia, wyzwolenia... czyli osiągnięcia jedności z Najwyższą Inteligencją, Bogiem czy jak tam To Coś zwał.

LitrMaśalanki,

Moim zdaniem masz łeb na karku, podoba mi się to co piszesz, nie trać zatem dystansu do siebie...
Ja jak już mam dość staram się popatrzeć na swoje życie jak na film, albo jak na życie kogoś kto pisze tutaj na forum... i poradzić najlepiej jak umiem... Często skutkuje.
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez Matt FX 02 gru 2010, 00:35
Kochani! Jak sobie wybaczyć że nie jest się złym człowiekiem?! :( Ja mam wrażenie że wszystko robię źle, każdy dzień jest jak ciemność dla mnie, czarniejszy od poprzedniego!

przez TAO 02 gru 2010, 01:43
Matt FX,

Pisz i powtarzaj afirmację Jetem Niewinny, no i idź na terapię wreszcie :D
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez sokol48 02 gru 2010, 07:25
Monika 1974 to taki dobry duszek tego forum !!!!!!!!!!!!!!

przez *Monika* 02 gru 2010, 10:16
sokol48, eeee, no bez przesady, prawdę mowiąc to nieraz przerasta mnie zrezygnowanie niektórych osób, ale potrafię to zrozumieć. U mnie nie jest jeszcze tak, jakbym chciała,żeby było.
A co u Ciebie?
Obrazek
Główny Moderator

przez Dave38 02 gru 2010, 12:25
Wiola173 ,
Dzięki za odpowiedź , a powiedz mi jeszcze co było po wellbutrinie mam jeszcze kapsułem na tygodnie czyli łacznie 2 miechy łykania więc już czas na coś innego , chyba . Pozwólcie , że do Was dołaczę , jakoś pasuje mi klimat tego forum . dzis rano 2 godziny odsnieżałem podjazd przy domu , żeby wyjechać z garażu , przeklinałem dom i zatęskniłem za mieszkaniem - wstajesz rano idziesz , po samochód do parkingu podziemnego i masz wszystko w dupie , drogi posypane i odsnieżone a tu kolejny powód do flustracji i poczucie winy że spóźniam się do pracy - do własnej firmy , gdzie zostawiam przez ten czas pracowników z problemami do rozwiązania ( choć po to oni są by też je rozwiazywać ) ale tak działa depresja - ja jestem winny że wszystko jest zasypane . Choć jest jeden plus , poranna siłownia za darmo i przewietrzone płuca , nawet mi papieros przy kawie nie smakowal , pozdrawiam wszystkich k.o.
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

przez *Wiola* 02 gru 2010, 13:24
on-1971torun,
Ja wróciłam do anafranilu, bo jak do tej pory to tylko on się u mnie sprawdza. Poczytaj sobie w wątku: anafranil-t588.html, bo na każdego działa on inaczej i przy depresji też się sprawdza.
Miło nam ,że Ci się tu podoba i dobrze się tu czujesz:)
Pozdrawiam
Moderator

Sortuj wg