"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez maniaa123 11 paź 2010, 18:18
Panna_Modliszka, co taka mina? :P
maniaa123

przez Nodame 11 paź 2010, 18:18
niemądry napisał(a):rozumiem, bo jak tu rozmawiać z durniem? I co powiedzieć głupiemu? Że ma zmądrzeć? Jak? Albo jest sie mądrym albo jest się głupim. Jeśli jest się głupim i nie potrafi się tego zmienić to zostaje tylko sznur...

Ciężko się z Tobą pisze, bo masz klapki na oczach, zero w Tobie elastyczności w myśleniu, nawet jeśli jest źle to może choć przez minutę dziennie pomyśl sobie o czymś miłym - i nie, nie chodzi mi o wmawianie sobie jaki ten świat jest piękny i cudowny (bo nie zawsze i dla każdego taki jest), ale może fajnie by było gdybyś raz na jakiś czas przełamał pasmo czarnych myśli czymś optymistycznym? Jesteś takim czarnowidzem, że mam wrażenie, że każdy kwiatek by przy Tobie uwiądł, no bo jak się rozwijać w takiej atmosferze? Ja wiem, że może myślisz sobie, że ktoś tam jest kto się nagle zjawi i rozwiąże wszystkie Twoje problemy, a co jeśli jest inaczej i to Ty powinieneś powoli, ale systematycznie walczyć o siebie, dla siebie? Teraz jak to piszę czuję się jakbym miała misję ratowania świata. Ja wiem, ze Ty wiesz co powinieneś sam zrobić, ale Ty zamiast zacząć walczyć piszesz na forum, że Ci źle - ale może pomyśl jak to zmienić, a my na forum postaramy się Ci pomóc i będziemy wspierać. Co Ty na to? I nie pisz, że nie, bo o tym to już wszyscy wiemy, zaskocz nas i napisz, że postarasz się coś zmienić w swoim życiu - jakąś drobną rzecz, ale że dasz radę!

O i proszę u góry taka miła atmosfera się zrobiła a ja tu marudzę :oops:
Nodame

przez Krwiopij 11 paź 2010, 18:22
niemądry chce się kochac z każdym,choc jest impotentem.Bardzo osobliwe zjawisko przyrodnicze.
Krwiopij

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GreenGo 11 paź 2010, 18:29
Buhaha, co za teksty, padłem. :D i to ma być "jęczarnia".
GreenGo

przez C(c)złowiek 11 paź 2010, 18:30
Bardzo się boje o moich rodziców. Boje się śmierci!!!!!!!!!!!! Boże, jak długo to jeszcze potrwa???? Tak bym chciał żeby żyli jak najdłużej. :( Boje się. :(
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez Nodame 11 paź 2010, 18:31
Hmm wychodzi na to, że to raczej "wyśmiarnia" :(
Nodame

przez GreenGo 11 paź 2010, 18:39
@Nodame
Spokojnie, to nie było złośliwe. :smile:
GreenGo

przez C(c)złowiek 11 paź 2010, 18:44
Boje się o moich rodziców? Mam chyba na tym punkcie już obsesje... boje się że odejdą ode mnie i umrą...
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez Nodame 11 paź 2010, 18:46
GreenGo a ja tak smutno piszę, bo mi się przytrafiła dziś przykra rzecz (a myślałam, że mnie to ominie) i mi się włączyła nadwrażliwość na wszystko, wiem, że czasami przesadzam, ale mam nadzieję, że da mi się to wybaczyć ;)
Ostatnio edytowano 11 paź 2010, 18:47 przez Nodame, łącznie edytowano 1 raz
Nodame

przez Krwiopij 11 paź 2010, 18:48
niemądry, tu wiekszosc ludzi tak ma.
To nam sie wydaje,że wszyscy wokol sa niewiadomo jak aktywni i szczesliwi.To iluzja.
Krwiopij

przez GreenGo 11 paź 2010, 18:51
@niemądry
Przynajmniej masz dobre poczucie humoru. :great:

...pomogło ? ;)

Haja napisał(a):niemądry, tu wiekszosc ludzi tak ma.
To nam sie wydaje,że wszyscy wokol sa niewiadomo jak aktywni i szczesliwi.To iluzja.
To mi się podoba, zachowam sobie.

Nodame napisał(a):wiem, że czasami przesadzam, ale mam nadzieję, że da mi się to wybaczyć
Myślę, że tym razem tak. ;)
GreenGo

przez Krwiopij 11 paź 2010, 18:55
A miliony ludzi siedzi na dupie i wyje,przegryza sobie żyły,pragnąc tylko śmierci.
Życie.
Krwiopij

przez Nodame 11 paź 2010, 18:59
niemądry napisał(a):Daję sobie trochę czasu na to by poczuć chęć do życia.

Chociaż tu czuć trochę nadziei, uff to dobrze, bo już wątpiłam czy ją jeszcze masz.

niemądry napisał(a):Może już jestem taki pusty, taki prymitywny? Tak. Taki właśnie jestem. Nie mam więcej pytań.

Czasami powinieneś wiedzieć, kiedy czegoś nie pisać, a właściwie o czym nie myśleć.
Hmm ja się zastanawiam czy Ty jesteś na forum bo oczekujesz głaskania po głowie, czy po prostu chcesz się wyżalić lub zwyczajnie wyrzucić z siebie wszystko a może przez chwilę poczuć się normalnie (no ale wtedy nie pisałbyś niektórych postów) a może jednak chcesz coś w sobie zmienić a to marudzenie to tylko taka metoda na głoda (emocjonalnego) :) Ale filozofuje :pirate:

No to zacznij uprawiać sport - to do niczego nie zobowiązuje a może pomóc w wielu kwestiach.

C(c)złowiek - nie martw się aż tak o rodziców :) Są dorośli, poradzą sobie, ale to dobrze że się o nich troszczysz :)
Nodame

przez Nodame 11 paź 2010, 19:13
niemądry napisał(a):Wpadłem pogadać, jeśli Cię to męczy - możesz mnie wyprosić.

Nie będę wypraszać, czemu? Przepraszam, najwyraźniej to co napisałam zostało źle odebrane, albo to że zrobiłam się natrętna w próbie zmiany Twojego nastawienia, ja wiem, że tego nie można zmienić poprzez kilka postów ale ostatnio jest ze mnie taka idealistka, że zaczynam wierzyć w rzeczy niemożliwe.

Ach! Kiedy zaczynam być upierdliwa to trzeba mi to wytknąć, bo ja sama tego nie zauważam ;)
Nodame

Sortuj wg