"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez maniaa123 07 paź 2010, 17:37
niemądry, ja też raczej pić nie mogę, bo skutki odczuwam przez dobry tydzień... I jak tu normalnie żyć.

kto jest tą najbliższą osobą?
maniaa123

przez maniaa123 07 paź 2010, 17:49
niemądry, może na prawdę potrzeba w Twoim życiu kobiety. Miłości.
maniaa123

przez maniaa123 07 paź 2010, 17:53
To wybierz sobie jedną i użyj w końcu życia :P haha
maniaa123

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ola55 07 paź 2010, 18:01
Głowa mi pęka jak nie wiem co, aż mi się niedobrze robi, a jeszcze od pewnego czasu źle się czuję strasznie źle i poczytałam dzisiaj, o lekach, które biorę i okazało się, że przynajmniej po jednym z tych leków występują u mnie objawy niepożądane ehh, szkoda gadać ..
Ostatnio edytowano 07 paź 2010, 18:09 przez Ola55, łącznie edytowano 2 razy
„Nie ma większej tragedii człowieka od tej, jak nie umie przyjąć szczęścia z obawy przed kolejnym ciosem”

przez Ola55 07 paź 2010, 18:09
niemądry napisał(a):Ostał mi się ino sznur :(

Nie mów tak! :bezradny:

niemądry napisał(a):Panno Modliszko, zwykle kobiety mnie nie lubią. Ale nie dbam o to. I tak już jestem za stary na jakikolwiek związek. Pragnę już tylko energii, siły, mocy. Kopa, który pozwoli mi dokuśtykać do nieuchronnego końca.

Przepraszam za to co teraz powiem, ale gadasz straszne bzdury .. :nono:
I Pamiętaj, że na miłość nigdy nie jest za późno, piszesz, że kobiety Cię nie lubią, a może jest tak dlatego, że nie pokazujesz im jaki naprawdę jesteś, albo pokazujesz im jaki jesteś, ale na niby ..
Tak czy owak nigdy nie jest za późno na miłość i wierzę, że znajdziesz jeszcze sobie kobietę, którą naprawdę pokochasz i która pokocha także Ciebie nie za to kim jesteś, ale za to jaki jesteś, tego Ci życzę z całego serca
Ostatnio edytowano 07 paź 2010, 18:13 przez Ola55, łącznie edytowano 2 razy
„Nie ma większej tragedii człowieka od tej, jak nie umie przyjąć szczęścia z obawy przed kolejnym ciosem”

przez anwet 07 paź 2010, 18:10
niemądry napisał(a):Panno Modliszko, zwykle kobiety mnie nie lubią. Ale nie dbam o to. I tak już jestem za stary na jakikolwiek związek. Pragnę już tylko energii, siły, mocy. Kopa, który pozwoli mi dokuśtykać do nieuchronnego końca.

co Ty ku**** pie*dolisz??
anwet

przez anwet 07 paź 2010, 18:14
niemądry napisał(a):
anwet napisał(a):co Ty ku**** pie*dolisz??

Poczułem się tak, jakbym rozmawiał z moim starym psychiatrą :roll:

widać nie był głupi..

nie no, nie mogę dzisiaj wchodzić na to forum chyba, bo źle się to skończy..

niemądry
kuźwa wszyscy Cie lubimy, fajny z Ciebie koleś, ale nie mogę dziś przłeknąć tego, co napisałeś :/

za to dochodzę do wniosku, że TY mnie nie lubisz i robisz wszystko, żeby mnie zdołować :silence:
anwet

przez anwet 07 paź 2010, 18:19
niemądry napisał(a):Ola55, będąc nastolatkiem miałem kryzys wieku średniego. Zrobiłem bilans swojego życia i wyszedł bardzo niekorzystnie. Mając 20 lat zrobiłem taki bilans po raz kolejny. Wyszedł jeszcze gorzej. Już nie robię bilansu. Starzy ludzie czekają tylko na wieczny sen. Dzięki za słowa otuchy, ale jestem tak wypalony że odrzucę każdą kobietę, która spróbuje się do mnie zbliżyć. Po to, by jej nie ranić.
Potrzebuję energii...

Jezu... coś faceci na tym naszym forum monotematyczni..

Niemądry
, pogadaj sobie z Brokenwingiem - jeśli tylko będzie mieli ochotę - myślę, że się dogadacie :roll: ba... jestem pewna, że tak.. ;)
anwet

przez anwet 07 paź 2010, 18:20
niemądry napisał(a):anwet, dlaczego? Przecież piszę tylko o sobie. Nie odnoszę się do nikogo innego.

aczkolwiek ja - to co piszesz - cholernie odnoszę do siebie :,(
anwet

przez Ola55 07 paź 2010, 18:21
niemądry napisał(a):Ola55, będąc nastolatkiem miałem kryzys wieku średniego. Zrobiłem bilans swojego życia i wyszedł bardzo niekorzystnie. Mając 20 lat zrobiłem taki bilans po raz kolejny. Wyszedł jeszcze gorzej. Już nie robię bilansu. Starzy ludzie czekają tylko na wieczny sen. Dzięki za słowa otuchy, ale jestem tak wypalony że odrzucę każdą kobietę, która spróbuje się do mnie zbliżyć. Po to, by jej nie ranić.
Potrzebuję energii...

Rozumiem Cię .. Ale nie możesz mówić, że teraz to już nic Ci nie pozostało bo tak nie jest, rozumiem, że źle się czujesz, że jest Ci bardzo źle, ale wiedź, że może być lepiej .. naprawdę może, chociażby dlatego, że że nie może być cały czas źle

A z tym, że starzy ludzie czekają tylko na wieczny sen to nie jest tak, gdyby tak było starsi ludzie nie robiliby już nic, czekaliby tylko aż przyjdzie śmierć, a nie jest tak, cieszą się życiem, cieszą się każdą chwilą i Ty powinieneś robić to samo ..

Gdybym mogła Ci w jakikolwiek sposób pomóc to pisz

niemądry napisał(a):
anwet napisał(a):Jezu... coś faceci na tym naszym forum monotematyczni..

Wiem, że jestem nudny. Ale już nie chciałem o tym pisać, żeby nie użalać się nad sobą aż zanadto.

Nie jesteś nudny, a jeżeli użalanie choć troszkę Ci pomoże, jeżeli choć odrobinkę Ci ulży to użalaj się a my Cię wysłuchamy
Ostatnio edytowano 07 paź 2010, 18:23 przez Ola55, łącznie edytowano 1 raz

przez anwet 07 paź 2010, 18:23
niemądry napisał(a):Wiem, że jestem nudny.

nieeeee
zupełnie nie to miałam na myśli :roll:
anwet

przez Helvetti 07 paź 2010, 18:29
Chyba faktycznie tylko mój kot mnie dziś lubi
got a date with suicide.

przez Helvetti 07 paź 2010, 22:04
26?!!?!?! Przepraszam, ale mimo moich 17 lat uważam że to bardzo młody wiek
got a date with suicide.

przez marcja 07 paź 2010, 22:45
To ja juz tez starowinka hehhehe :D 25 lat :)

28 lat i starosc??? Naprawde niektorzy nie maja dobrze w glowie...;)

Sortuj wg