"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez lukasz1 01 lip 2010, 22:12
Ja mam dzisiaj ciężki wieczór. Brak ochoty do życia... Nie wie, co się ze mną dzieje wieczorami...

przez TheGrengolada 01 lip 2010, 22:28
lukasz1, w sumie na mnie to też jakoś w nocy spływa, albo zaraz po wstaniu... w południe jest zazwyczaj przyzwoicie, po południu bywa nużąco, a wieczór to porażka

przez Helvetti 01 lip 2010, 22:40
A ja byłam dziś tak przyćpana po lekach że nie miałam sił chodzić i mówić
got a date with suicide.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lukasz1 01 lip 2010, 23:00
A ja znów alkohol z lekami wymieszałem. W końcu nadejdzie ten dzień, że serce nie wytrzyma. Nie nawidzę wieczorów.

przez halenore 01 lip 2010, 23:16
galazka_jabloni napisał(a):właśnie dla siebie jeszcze bardziej nie warto niż dla innych

Nie myśl tak.Płaczę pisząc tego posta,bo męczą mnie lęki.Przyszła nocka i zaraz będę znowu łykać afobam,który to tylko uświadamia mi moją słabość psychiczną.Obawiam się bardzo,bo po efectinie pojawiły się u mnie jakieś zaburzenia odżywiania tzn.boję się jeść,bo boję się wymiotować.Chociaż jak w poniedziałek dostałam ataku ciężkiej histerii ani nie zwymiotowałam ani też nie umarłam.Ale co z tego.Dalej w środku coś siedzi.I "urodziło się" to cholerstwo w ciągu kilku tygodni.Nowa forma mojej nerwicy,którą będę musiała obrobić jak poprzednie.
Ale co mam zrobić?Pójść i zabić się?Brakowałoby mi kilku osób i paru ulubionych rzeczy z tego świata,więc dam sobie spokój.Śmierć czeka na nas czy tego chcemy czy nie...Ale jak to powiedział czarnoskóry gladiator grany przez Djimona Honsou w pewnym oscarowym filmie Ridleya Scotta: "Jeszcze nie teraz,jeszcze nie"....
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez galazka_jabloni 02 lip 2010, 12:05
ja się nie zabiję, bo wiem, że na to nie ma dobrego sposobu, a poza tym to nie jest żadne wyjście, co nie zmienia faktu, że tak strasznie nie chcę żyć
galazka_jabloni

przez mlodakobieta 02 lip 2010, 16:09
TheGrengolada napisał(a):galazka_jabloni, jak tak dłużej myślę, to dochodzę do wniosku, że jednak warto... nie wiem, z jakiego powodu, ale dla jakiegoś lepszego ,,później" warto

pamiętam kilka lat temu..nie chcialam żyć choć była gówniara... ale trzymało mnie coś co nazywa się "lepsze jutro" i resztki nadziei że to lepsze jutro nadejdzie... i nadeszło. Zakochałam się a dziś po 6 latach odnoszę wrażenie że życie ni ma sensu bo nic mi nie wyszło... jestem życiową sierotą, do tego uwiązałam ukochanego i czuję się jakbym zabrała mu życie.

przez Helvetti 02 lip 2010, 16:43
galazka_jabloni, Ja po części też. Ale nie do końca, bo czasem myśle że to wyjście.
got a date with suicide.

przez galazka_jabloni 02 lip 2010, 16:47
ja czasem też tak myślę, ale wolę jednak to odpędzać od siebie
galazka_jabloni

przez brokenwing 02 lip 2010, 17:02
ehhh jak ja doskonale rozumiem ..o czym mówicie .

Wbiłem sobie do głowy czas leczy rany..sam jednak nie wierze ,że Świat będzie ..dla mnie taki jak kiedyś...no,niby zieleń to zieleń,a błękit to błękit ..ale ja juz inaczej odbieram świat .Strasznie chce ,żeby było jak kiedyś ..niestety to już się nie wróci
brokenwing

przez TheGrengolada 02 lip 2010, 20:25
Ja dziś mam ochotę, żeby uciec z domu :/

przez Helvetti 02 lip 2010, 20:48
A ja nie lubię być wieczorami sama w domu..
got a date with suicide.

przez halenore 02 lip 2010, 22:10
brokenwing napisał(a): Wbiłem sobie do głowy czas leczy rany..sam jednak nie wierze ,że Świat będzie ..dla mnie taki jak kiedyś...no,niby zieleń to zieleń,a błękit to błękit ..ale ja juz inaczej odbieram świat .Strasznie chce ,żeby było jak kiedyś ..niestety to już się nie wróci

Bo nie będzie tak samo.Już zawsze będzie inaczej.Nawet jeżeli czas wyleczy rany,zostanie blizna.Nawet jak blizna zacznie się zmniejszać,mała skaza i tak pozostanie...I już.Musiałaby istnieć maszyna do wymazywania pamięci...Z drugiej strony nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny.Podobno...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez love_caffeine 02 lip 2010, 22:41
Jak zwykle wieczorem czuję się gorzej... Miałam całkiem udany dzień, byłam spokojna, nawet wyszłam z domu. A teraz znowu poczucie bezsensu i samotności, no i ten smutek... (znowu mnie kusi, żeby się pociąc...) :(
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

Sortuj wg