"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez galazka_jabloni 30 cze 2010, 12:42
nie umiem już udawać, jak im to wszystko wytłumaczyć, jeśli oni twierdzą, że wszystkim jest źle i ja nie mam prawa... co ja mam ze sobą zrobić, już do niczego się nie nadaję, ja naprawdę chcę dawać sobie radę ze wszystkim i się staram, ale już nie jestem w stanie i nie umiem się dłużej oszukiwać, że nawet zakupów bez kartki nie zrobię, a i z kartką też ciężko, sformułować myśl to też jest wyzwanie, ciągnę już jak automat... boję się tego wszystkiego, nie chcę żyć... próbowałam tłumaczyć, ale się nie da... gdybym nie wiedziała tego wszystkiego co wiem, to bym sobie odpuściła to życie... ale niestety to jest tak samo bez sensu jak życie...
galazka_jabloni

przez halenore 30 cze 2010, 17:00
Słuchajcie pomyłeczka się wkradła.Sorry.Miało być "z powodu lęków".Wybaczcie,ale bardzo źle sypiam i stąd pewnie ta pomyłka.Tak dał mi w kość efectin brany na wieczór.Nie polecam!!!
Byłam u nowego lekarza i dostałam lek nasenny Imovane.Obiecałam sobie wczoraj,że wezmę i zasnę po nim rozkosznie.Ale zaraz pomyślałam o skutkach ubocznych,braku kontroli i spanikowałam.Brał ktoś z was nasenne?Jestem wykończona brakiem snu...Ja muszę się wyspać :why:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez galazka_jabloni 30 cze 2010, 20:33
rzucę palnie, i tak nie pomaga, więc bez sensu i tak mi wszystko jedno
galazka_jabloni

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez love_caffeine 30 cze 2010, 21:00
galazka_jabloni napisał(a):rzucę palnie, i tak nie pomaga, więc bez sensu i tak mi wszystko jedno

Też w chwilach rozsądku chcę rzucic, ale potem sobie przypominam, że to jedno z ulubionych narzędzi autodestrukcji.. Ale trzymam kciuki.
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

przez TheGrengolada 30 cze 2010, 21:12
Ja bym chętnie zaczęła... pić nie mogę, bo leki, a mam potrzebę odcięcia myśli od siebie :/

przez love_caffeine 30 cze 2010, 22:50
The_Grengolada lepiej nie zaczynaj, bo potem będzie kolejny problem - rzucanie.. Ja się ostatnio truję specjalnie, ale może jak poczuję się lepiej, znowu będę próbowała skończyc z tym okropnym nałogiem..
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

przez TheGrengolada 30 cze 2010, 23:16
No wiem, że z tym może być problem, to jeszcze mój chory umysł potrafi sobie uświadomić. Z drugiej strony to by mi dodało pewności siebie i dało światu znak, że jestem silna, nikogo nie potrzebuję i świetnie sobie sama radzę. No ale lepiej niech zostanie, jak jest.

przez stracony 01 lip 2010, 13:03
Niech mnie w końcu trafi szlag, nie chcę dłużej żyć . Ja już nie mogę tak dłużej, chce mi się z bezsilności wyć ile tylko mam sił. Wszystkim będzie beze mnie lepiej, na cholerę mi to wszystko, po co męczę innych swoją obecnością. Dodatkowo ex stale wdeptuje mnie w ziemię, jestem karaluchem i frajerem do strzyżenia z kasy. Dlaczego jestem kretynem, dlaczego jest takie całe moje życie!!! Zamknąć oczy i już ich nie otworzyć, odpocząć i mieć już święty spokój. Oby potem była już tylko nicość, koniec wszystkiego. Takie coś jak ja nie powinno nigdy istnieć. bleeee
kiedyś dystymia, niedawno nerwica z silną depresją a teraz oby "tylko" dystymia

przez TheGrengolada 01 lip 2010, 21:05
Ha, jestem nikim, nie znaczę nic dla innych. Wesoło mi jak nie wiem co :/

przez galazka_jabloni 01 lip 2010, 21:08
jak ja już nie chcę żyć ani dla siebie ani dla innych
galazka_jabloni

przez halenore 01 lip 2010, 21:24
Dla siebie to warto.Dla innych tylko jeśli są tego warci...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez TheGrengolada 01 lip 2010, 21:26
Ja w sumie jeszcze żyć chcę, ale nie w tym świecie. Żeby nagle się obudzić w jakimś innym miejscu, w jakimś innym ciele, zacząć od nowa.

halenore wiem... zawsze ,,miło" jest się dowiedzieć, że nikt w otoczeniu tego wart nie jest, nawet jeżeli by się chciało dla tej osoby do piekła iść

przez galazka_jabloni 01 lip 2010, 21:40
właśnie dla siebie jeszcze bardziej nie warto niż dla innych
galazka_jabloni

przez TheGrengolada 01 lip 2010, 21:49
galazka_jabloni, jak tak dłużej myślę, to dochodzę do wniosku, że jednak warto... nie wiem, z jakiego powodu, ale dla jakiegoś lepszego ,,później" warto

Sortuj wg