"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez brokenwing 27 cze 2010, 12:47
ghost73, nijak nie jestem wstanie ocenić ,zbyt mało wiem ..nie jestem specjalistą . Czy te rozmowy dają jakiś rezultat ...zmuszają Cie do działania...do przemyśleń ???
brokenwing

przez linka 27 cze 2010, 12:52
brokenwing napisał(a):Psychoterapeuta to właśnie psycholog...

Uuu, nie nie nie......nie wprowadzaj w błąd....psychologiem to jest każdy kto kończy studia psychologiczne......a tym osobom nie dałabym do poprowadzenia nawet terapii na chomikach uzależnionych od kołowrotka :mrgreen:

Terapeuta to człowiek który poza mgr. psychologii skończył szkołę podyplomową w kierunku prowadzenia terapii,. a także zwykle doszkalał się na wielu wielu kursach.ma licencję Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutycznego:http://www.ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=53
Oczywiście, nie znaczy to, że inni terapeuci nie mogą być dobrzy.....ale trzeba odróżnić twardo terapeutów od psychologów.

Ghost na Boga ZAINSTALUJ SOBIE PRZEGLĄDARKĘ Z AUTOMATYCZNĄ KOREKTĄ PISOWNI!!!!!!!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ghost73 27 cze 2010, 12:52
nie wcale dostałemzadanie opisac swuj dzień w sczegułach,juz to zrobiłem nie wiem czy jakiś psychoterapełta mi pomoże mam nadzieje że będzie lepiej jak nowego znajde może będzie bardziej podchodził do swojej pracy bo ten psycholo to taki sobie.... jutro mam spotkanie z nią....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 27 cze 2010, 12:54
ghost73, Ty masz stwierdzoną dysleksje? W żaden sposób tego nie ćwiczysz? Ile masz lat?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ghost73 27 cze 2010, 12:56
dziękuje linka za sprostowanie,dalej nie wiem co dalej będzie z moim życiem psychiką i poglądem na świat i ludzi ,chyba juz całkowicie się zamkne w sobie i koniec tak chyba jest najlepiej będe samotny i nie potrzebny nikomu i koniec .....obawiam się ze zwariuje ......

przez paradoksy 27 cze 2010, 12:57
ghost73 napisał(a):a jeśli moge zapytać na czym ta psychoterapia polega ,bo psycholog odpada rozumiem że mi nie pomoże?

czym-ro-ni-si-psycholog-od-psychiatry-t20930.html
paradoksy

przez ghost73 27 cze 2010, 12:58
tak ma dysleksje ćwicze jak mi popadnie ale żadko bardzo mam 21 lat

przez brokenwing 27 cze 2010, 12:59
terapii na chomikach uzależnionych od kołowrotka :mrgreen:

Dobre...przyznaje uprościłem
brokenwing

przez ghost73 27 cze 2010, 13:00
paradoksy dziękuje za link...

przez brokenwing 27 cze 2010, 13:01
ghost73 napisał(a):dziękuje linka za sprostowanie,dalej nie wiem co dalej będzie z moim życiem psychiką i poglądem na świat i ludzi ,chyba juz całkowicie się zamkne w sobie i koniec tak chyba jest najlepiej będe samotny i nie potrzebny nikomu i koniec .....obawiam się ze zwariuje ......

Moim zdaniem ..właśnie to jest najprostsza droga do zwariowania
brokenwing

przez ghost73 27 cze 2010, 13:06
czyli co można jaśniej bo nie kumam?

[Dodane po edycji:]

czuje się jak bym był sam na świecie i nic dokoła nie było ...dziwne ale nie wiem czemu tak się czuje...?

przez brokenwing 27 cze 2010, 13:08
Nie unikaj ludzi . Rozmowa ,kontakt,czasem zabawa to bardzo istotne ..jesteśmy gatunkiem stadnym
brokenwing

przez ghost73 27 cze 2010, 13:14
co z tego jak np jak jade pociągiem do pracy i wysiadam z pociągu to odrazu wymijam ludzi bo czuje się żle jak jestm za nimi jak bym był na końcu i zawsze ich wyprzedzam patrzą się jak na debila że tak szybko chodze ale mam to w nosie ,a mam takie pytanie ,bo tydzień tremu skończyłem egzaminy i w czasie egzaminów nie mogłem zasnąc bo do 2 lub 3 sie uczyłem i po egazminach jak wracałem by się wysapac brałem SENOMAG i biore do teraz już od 2 tygodni sądzicie że mogę się od tego uzależnic i czy ma to jakieś skutki negatywne znacie może ten produkt?

przez linka 27 cze 2010, 13:16
ghost73, senomag to ziółka są :lol:, bez recepty, więc raczej nie da się od tego uzależnić...........
Przyjaciel forum

Sortuj wg