"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez mlodakobieta 26 cze 2010, 20:40
ghost73 napisał(a):będe czekał jak byś chcioała pogadać

[Dodane po edycji:]

nie mam co roić mysleć mi się nei chce textów o zyciu też nie napisze bo natchnienia nie mam a jedynie pustka samotnośc i zamknięcie się w sobie mi zostało.....

Czuje że jestem chory sychicznie ,bo mówie do siebie i słysze dłosy jak nie mówie a dokładnei rozmowe ,to wygląda tak jak bym nic nie mówił milczał a w głowie słyszał mysli i rozmowe swoich myśli jestem chyba psychiczny,co sądzicie ,czy juz samo mówienie do siebie wobec bliskich jest złe :?: co?

to natrętne myśli i jest to objaw nerwicy natręctw a dokładnie zaburzenia obsesyjno kompulsywne, jak najbardziej do wyleczenia ;)

przez ghost73 26 cze 2010, 20:41
a co to takiego można jaśniej bo brat powiedział bym się poszed leczyc do psychiatry bo wariat ze mnie i debil ,dziękuje za szybką odpowiedź z góry serdecznie dziękuje....

przez mlodakobieta 26 cze 2010, 20:44
no to brat pocisnął po całości. Jeszcze jedno ja napisałam to co pierwsze przychodzi do głowy, gdybyś miał schizofrenie nie mówiłbyś e jesteś chory,nie zdawałbyś sobie z tego sprawy ale powinieneś spotkać się z lekarzem i niekoniecznie od razu z psychiatrą ale z psychoterapeutą bo może to kwestia długotrwałego stresu. Nie mogę Ci napisać po kilku postach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ghost73 26 cze 2010, 20:48
rozumiem a jakoś tak ogulnie bo to troche skompliukowane chodze do psychologa i on nic mi takiego nie móił,może jeśli masz czas to porozmawiamy o tym lub o czymś innym na forum lub gg jęsli byś miała chwile i ochote ?

przez mlodakobieta 26 cze 2010, 20:49
musiałbtyś też dokładniej okreslic jak to slyszysz rozmowe swoich mysli, to sa mysli natretne, twoje mysli czy glosy?

przez brokenwing 26 cze 2010, 20:50
ghost73, W każdym człowieku drzemie wariat.
Nie przejmuj się słowami brata tak bardzo ,rozumiem ,że to przykre.
brokenwing

przez ghost73 26 cze 2010, 20:55
jedno i drugie ciężko to opisac ,do tego wieczorem jak brat śpi to słysze jak by ktos rozmawiał i chodził po salonie otwieram dżwi swojego pokoju a tu nikogo nie ma szok wracam kłąde się i znowu słysze jak by ktoś szeptał masakra ,może ktoś ze mną o tej nerwicy natręct pogadac na forum lub gg bo do końca tego nie rozumiem

przez brokenwing 26 cze 2010, 20:57
mało wiem o nerwicy ...ale przy depresji mam tak samo ze złudzeniem cichej rozmowy w innym pomieszczeniu
brokenwing

przez mlodakobieta 26 cze 2010, 20:57
sadzę ze na forum będzie lepiej bo każdy może dorzucić coś ze swoich doświadczeń ;) postaraj się opisać a spokojnie od początku do końca jaką masz sytuację w domu, czy przeżywasz jakieś stresy i jak wyglądają wszystkie dziwactwa jakie cię niepokoją.

przez ghost73 26 cze 2010, 20:58
a kto miał by chwilke o ochote bo chyba musze się wygadać komuś o tym co myśle o swoim życia a nie mam komu,...smutne

to znaczy jak to mam opisac co?

oj to gługo by pisac ale uwarzacie napewno że ta nerwice natrect mam czy moge mieć co jak uwarzacie?

przez brokenwing 26 cze 2010, 21:01
ghost73,
tak opisz ,to wtedy może więcej niż jedna osoba coś doradzi
brokenwing

przez mlodakobieta 26 cze 2010, 21:02
pisz tak jak czujesz,tak jest najłatwiej ;)

przez zrozpaczona20 26 cze 2010, 21:11
nie danwo wróciłam i jestem coraz bliżej zabicia się ;/
zrozpaczona20

przez brokenwing 26 cze 2010, 21:15
zrozpaczona20 napisał(a):nie danwo wróciłam i jestem coraz bliżej zabicia się ;/

Nawet tak nie myśl ,pisz co takiego się stało ,ze nastrój Ci się tak pogorszył?
brokenwing

Sortuj wg