"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez VasqueS 06 cze 2010, 23:49
człowiek nerwica napisał(a):Nienawidzę siebie!,nie rozumiem ludzi,jestem głupi...
Nienawidze tego poczucia inności,nienawidze uczucia bezradności kiedy widzę,że nie mogę się zmienić...
Nienawidze tej zazdrości jaką czuję,kiedy widze,że ludzie są lepsi ode mnie.

Witaj, ja ostatnio mam podobne uczucia, wydaje mi się, że jestem gorszy albo lepszy od innych... :hide:
Chodziłeś kiedyś do psychologa ? Widzę u Ciebie dużo problemów, lęków przez ludźmi- to można wyleczy, żeby się miało chęć "tych" kontaktów.
VasqueS

przez maggieflakes 07 cze 2010, 12:32
a ja czuję emocje od skrajnej rozpaczy do nienawiści, coraz częstsze myśli samobójcze...dziś obudziłam się z myślą. kur.a kolejny hu.... dzień :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: niech to się w końcu skończy

przez isabella_28 07 cze 2010, 13:18
człowiek nerwica, mam podobnie:D
isabella_28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 07 cze 2010, 14:39
Nienawidze tej zazdrości jaką czuję,kiedy widze,że ludzie są lepsi ode mnie.

Razniej mi.Nie jestem sama.
Shadowmere

przez VasqueS 07 cze 2010, 14:44
Shadowmere napisał(a):Nienawidze tej zazdrości jaką czuję,kiedy widze,że ludzie są lepsi ode mnie.

Razniej mi.Nie jestem sama.

Nie jesteś sama, powiem więcej jest nas bardzo duża ilość.
Trzeba zapytać MagdY czy ona też czuje któryś z wymienionych objawów, M. jeśli to czytasz to odpisz ;)

VaS
VasqueS

przez plugins 07 cze 2010, 23:44
Mój dzień ! Wstaję z łóżka i czuję jak serce wali , głowa puchnie , podnoszę się w głowie zawroty szum w uszach pomiar ciśnienia 130/80 następnie poranna toaleta tam drżenie rąk , nóg , biegunka , LĘK I PŁACZ !! Prysznic to tragedia ból głowy każdego dnia zawroty , skurcze dodatkowe serca , płacz , złość , rozdrażnienie . Każdego dnia mam wrażenie że jestem zamknięty w jakimś słoiku każdego zasranego dnia złe widzenie skoki ciśnienia senność i gdzie tylko bym mógł to tyłek chce siedzieć bo brakuje mi wigoru mam żółwie tępo i ciągle chce mi się płakać :( NIE CHCE JUŻ ŻYĆ !!! Jestem taki młody :cry:
ZASTANAWIAJĄC SIĘ NAD SENSEM SWOJEGO ŻYCIA , SAM FAKT ŻE JESZCZE ŻYJE NAJBARDZIEJ MNIE ZADZIWIA !

przez takajakaś18 08 cze 2010, 19:50
Nie mogę .. Eh kilka dni nie wychodze z domu i zaczyna sie we mnei gotowac,boje sie wyjsc ,nie moge byc w domu;( ratunku .i to wszystko przez kompleksy:(
takajakaś18

przez *Monika* 08 cze 2010, 20:03
plugins,
Na trapie chodzisz?
Obrazek
Główny Moderator

przez Lubomir 08 cze 2010, 21:18
człowiek nerwica napisał(a):Nienawidze tej zazdrości jaką czuję,kiedy widze,że ludzie są lepsi ode mnie.

Oni wcale nie są lepsi od ciebie. Po prostu to TY czujesz się gorszy od nich! :8): To nie jest tak, że ktoś jest lepszy bo ma np więcej kasy od ciebie, ma jakieś szczególne zdolności. Pomyśl, że ty możesz mieć inne uzdolnienia, których jakiś omnibus nie posiada i może nigdy tego się nie nauczy. Każdy z nas jest inny i w pewnym sensie niepowtarzalny, co stanowi już wartość samą w sobie. ;) Ja np nigdy nie byłem zbyt dobry z dziedzin ścisłych (matematyka, itp) jednak nie załamując się tym starałem się w życiu rozwijać inne zainteresowania, które po pewnym czasie przekuły się na pożyteczną a czasem dochodową wartość. ;)
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez halenore 12 cze 2010, 16:05
Pojutrze poniedziałek i już boję się,co będzie.Boję się tego poniedziałku.Jak niegdyś na etapie szkolnym.Przed poniedziałkiem aż mnie mdliło.Wtedy było łatwiej,jakoś ciągnęłam,dawałam radę.A teraz boję się,że nie dam rady.4 dzień kibluję w domu,bo jestem chora.I nie dość,że 3-dniowa przerwa z powodu choroby,to jeszcze ten poniedziałek.A czeka mnie w pracy intensywny tydzień.Boże!I jak ja to wszystko dźwignę? :why:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez nindoten 12 cze 2010, 21:35
Mam 31 lat. Mam fobie spoleczna. Nigdy nie mialem dziewczyny. Nigdy sie nie calowalem. Mam tego dosc. Bog o mnie zapomnial. Kolezanek mialem sporo, zadna mnie nie chciala. Mam jedna kolezanke teraz. Podoba mi sie ale niestety ja jej nie. Chrzanie te zycie, mam wyjebane na nie. Czasami maze zeby wykrzyczec sie chociaz i wypolakac w polu. Nawet tego nie moge. Mam prawko ale boje sie jezdzic. Ja nie mam celu w zyciu. Nie mam nikogo. Jestem zerem marnym okruchem łajna na swiecie nic nie wartym. Nie chce mi sie zyc, ciagle mam mysli ze sie wieszam albo strzelam se w glowe. Szkoda mi tylko moich rodzicow. Chyba to mnie powstrzymuje tylko. Gdyby mi ich zabraklo, jestem pewien na 100% ze skoncze ze soba. PS. Chcialem sie zmienic, ostatnio nawet bardzo ale nie potrafie. Wczoraj sie poplakalem przed snem. Pierwszy raz chyba od 10 lat. Obawiam sie ze chyba jest coraz gorzej. W dodatku poklocilem sie dzisiaj z moja najblizsza kolezanka.

przez Sean1 13 cze 2010, 11:47
Mam 31 lat. Mam fobie spoleczna. Nigdy nie mialem dziewczyny. Nigdy sie nie calowalem. Mam tego dosc. Bog o mnie zapomnial. Kolezanek mialem sporo, zadna mnie nie chciala. Mam jedna kolezanke teraz. Podoba mi sie ale niestety ja jej nie. Chrzanie te zycie, mam wyjebane na nie. Czasami maze zeby wykrzyczec sie chociaz i wypolakac w polu. Nawet tego nie moge. Mam prawko ale boje sie jezdzic. Ja nie mam celu w zyciu. Nie mam nikogo. Jestem zerem marnym okruchem łajna na swiecie nic nie wartym. Nie chce mi sie zyc, ciagle mam mysli ze sie wieszam albo strzelam se w glowe. Szkoda mi tylko moich rodzicow. Chyba to mnie powstrzymuje tylko. Gdyby mi ich zabraklo, jestem pewien na 100% ze skoncze ze soba. PS. Chcialem sie zmienic, ostatnio nawet bardzo ale nie potrafie. Wczoraj sie poplakalem przed snem. Pierwszy raz chyba od 10 lat. Obawiam sie ze chyba jest coraz gorzej. W dodatku poklocilem sie dzisiaj z moja najblizsza kolezanka.

Musze byc szczery, troche lipa. Mam dla ciebie pare rad, moze ci sie przydadza. Sa to konkretne rady. A wiec, po pierwsze psychiatra, psycholog niezbedny, po drugie znajdz sobie moze jakas pasje, zajecie, to co cie naprawde kreci, po trzecie musisz uwierzyc w siebie i zaczac sie lubiec, po czwarte idz moze do domu publicznego, pieprz zasady moralne, nie masz nic do stracenia, a ta rzecz bedziesz mial juz za soba :D Po piate, musisz zapomniec o przeszlosci, i zaczac cieszyc sie terazniejszoscia, po szoste stan pewnego dnia przed lustrem i spojrz na siebie i pomysl "Ja, taki normalny czlowiek, jak tysiace innych, ale zniewolony przez wlasne problemy, czemu niby zycie ma za mnie decydowac, inni moga miec dobrze, to czemu ja do cholery nie moge? Od teraz to ja bede decydowal w wiekszym stopniu niz dotychczas o otaczajacej mnie rzeczywistosci". Po siodme sprobuj jakis technik samodoskonalenia, pelno tego w necie. Po osme przebywaj wsrod ludzi na tyle ile to mozliwe, zdobedziesz pewnosc siebie, otwartosc, i bedziesz mial "przygody" o ktorych bedziesz mogl opowiadac innym. To tyle w sumie, do roboty!

przez Nenaja 13 cze 2010, 19:26
Nienawidzę siebie, za to kim jestem (a jestem nikim), nienawidzę siebie, że jestem taka niedojrzała i niesamodzielna, nienawidzę siebie za to, że wszystko co robię robię źle, że jestem wiecznie skazana na niepowodzenie, nienawidzę siebie, że odpycham ludzi, którzy chcą się ze mną spotkać, nienawidzę siebie za to, że nie potrafię nic zrobić w tym kierunku by to zmienić, jejku ale ja siebie nienawidzę!
Nenaja

przez depresyjny86 13 cze 2010, 21:46
Ja tak samo siebie nienawidze jak Ty siebie Nenaja
:)

Sortuj wg