"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez zdesperowany1 23 lut 2010, 22:41
heh chce umrzec dzisiaj ...wlasnie dzisiaj...oo tak
zdesperowany1

przez MOCca 23 lut 2010, 22:53
zdesperowany1, dostaniesz osta za takie posty. Ja wiem czego Ty chcesz. :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez zdesperowany1 23 lut 2010, 22:59
i /cenzura/ moge dostac ...tak chce osta

Mocc a skad Ty mozesz wiedziec co ja chce?
zdesperowany1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 23 lut 2010, 23:02
Wiem, że chcesz osta ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez zdesperowany1 23 lut 2010, 23:04
ah....idz poskarz sie :P
zdesperowany1

przez lamia111 24 lut 2010, 17:46
Wyję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Snuję sie z kąta do kąta. Nie mogę ze sobą wytrzymać. Wszystko mnie przeraża, najbardziej ja sama. Chcę gdzieś uciec, schować się przed samą sobą. Można się schować przed samą sobą? Nieustannie myslę, że tylko śmierć może mnie od tego uwolnić. POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez majabee 26 lut 2010, 00:13
Majster napisał(a):Dla mnie moje przejscia z deprecha byly wspanialym (mowie powaznie - wspanialym!) filtrem wszystkich relacji z ludzmi z otoczenia. Nic rownie skutecznie nie wyselekcjonowalo ludzi ktorym na mnie zalezalo i na ktorych zalezalo mi, lacznie z najblizsza rodzina. Fakt - to boli, ale po jakims czasie okazuje sie ze bylo zbawienne ;)

Hmm... Ja wlasnie jestem na etapie uswiadamiania sobie, ze tak naprawde nie mam przyjaciol... Smutne to, bo nie sadzilam ze kiedykolwiek dojde do takich wnioskow.
"Only a man who has felt ultimate despair is capable of feeling ultimate bliss."

przez Pstryk 26 lut 2010, 01:16
aaaaa ja sobie też pojęczę chociaż nie powinnam... w końcu sama kuję swój los... ale mimo wszystko - nie mam pojęcia dokąd zmierzam pakuję się w dziwne sytuacje prowokuje los... po co ja to robię :?: :?: :?: :?: nie potrafię tego powstrzymać.
Pstryk

przez solipsea 27 lut 2010, 11:04
Cały czas żyję przeszłością i przyszłością... Lęk o to, co będzie to mój chleb powszedni. Nie wierzę w swoje możliwości. Wyobrażam sobie siebie za parę lat, jako bezdomną pod mostem (w Poznaniu haha :shock: ). Najbardziej dobijający jest fakt mojego kompletnego nieprzystosowania do realnego życia. Wszyscy wokół rozwijają się, osiągają swoje cele, co sprawia że ich życie nabiera konkretnego sensu. A ja jestem zawieszona w tej kurewskiej nerwicy. RZYG :/
solipsea

przez kokoszka 27 lut 2010, 17:22
Beznadziejnie się dziś czuje, nie wiem co mam ze sobą zrobić i nie mam się komu wyżalić, nie mam przyjaciół, rodzina mnie nie rozumie, leki chyba nie pomagają. samotność mnie przytłacza, ból psychiczny tłumie bólem fizycznym. nienawidze mojego życia :(

przez solipsea 27 lut 2010, 19:28
kokoszka napisał(a):Beznadziejnie się dziś czuje, nie wiem co mam ze sobą zrobić i nie mam się komu wyżalić, nie mam przyjaciół, rodzina mnie nie rozumie, leki chyba nie pomagają. samotność mnie przytłacza, ból psychiczny tłumie bólem fizycznym. nienawidze mojego życia :(

Kokoszko możesz śmiało żalić się tutaj. :smile:
solipsea

przez depresyjny86 28 lut 2010, 03:28
Tak na koniec dnia chciałem napisać,że...miałem dzisiaj takie małe spotkanie z ludżmi z reala....
Niestety na owym spotkaniu rzadko się odzywałem,gdyż jak zwykle odczuwałem tą popieprzoną blokadę która nie pozwala mi normalnie funkcjonować wśród ludzi.
Zrobiło mi się strasznie żle..
Kompletnie nie rozumiem ludzi...nie kapuje tego jak mogą być tacy swobodni,tacy rozmowni,wyluzowani...chciałbym ich rozumieć.
:)

przez kokoszka 28 lut 2010, 16:02
Płakać mi sie chce :cry: niech mnie ktoś przytuli...

przez smutna48 28 lut 2010, 16:14
ludzie nie dołujcie się bedzie lepiej ;). Ja pare lat temu tez tu pisalam byłam w kiepskim stanie a dziś zycie wygląda zupełnie inaczej. Zycze wam zdrowka i duzo sił w walce tym co was męczy. Pozdrawiam ciepło :D
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg