"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez polakita 09 lut 2010, 14:20
gregory21 napisał(a):to nie jest Twoj prwatny folwark.. nie mam zadnego ostrzezenia , wiec jesli widzisz powod to mi je daj i nie strasz bo od tego sa duchy.. nie no szkoda slow, bo same nie do publikacji cisna mi sie na usta... uwielbiam ludzi odwaznych z za klawiatury

Gregory, wydaje mi się że lubisz prowokować :D
polakita

przez paradoksy 09 lut 2010, 14:28
gregory21 napisał(a):co do tego strona http://www.nerwica.com jest ogolno dostepna dla ogolu i dziala na prawach wedle pewnych zasad.. to nie jest Twoj prwatny folwark.. nie mam zadnego ostrzezenia , wiec jesli widzisz powod to mi je daj i nie strasz bo od tego sa duchy.. nie no szkoda slow, bo same nie do publikacji cisna mi sie na usta... uwielbiam ludzi odwaznych z za klawiatury

niuniu, Rida folwark to może nie jest, ale Shada - tak.
A skoro on powierzył częśc swojej władzy modom - m.in. Ridowi - to chyba znaczy, że mu ufa, nie?

samś odważny zza klawiatury i tylko prowokowac potrafisz. Dobrze wiesz, że bmw nie wyleciała za swoje zdanie, tylko za obrażanie innych, więc nie koloryzuj.

Rejestrując się na forum zaakceptowałeś Regulamin, który wyraźnie mówi, że Administracja
Ma prawo do kasowania, przenoszenia, blokowania tematów, które wg. nich nie są wartościowe, zawierają wulgaryzmy, obraźliwe treści.

jeśli nie będziesz się stosowac, to przykro mi bardzo - ale dostaniesz osta.
paradoksy

przez gregory21 09 lut 2010, 14:32
:lol: Odnosnie Magdy po ilosci osob i postow ktore chcialy jej przywrocenia, widac ze ludzie nie podzielaja opini osoby ktora ja zablokowala..,ktos przed chwila prosil zebym juz nie komentowal tego:)i niech tak bedzie:) Doxy chyba niedlugo bede jechal w strone lubaczowa..to rzut kamieniem do Ciebie, jesli uwazasz ze jestem madry zza klawiatury mozemy sie spotkac przy kawie i wyjasnic ;)

Ma prawo do kasowania, przenoszenia, blokowania tematów, które wg. nich nie są wartościowe, zawierają wulgaryzmy, obraźliwe treści.

prawde mowiac jak tu dolaczylem to jedyne co mnie interesowalo to znalesc odpowiedz na pytania, zreszta jak pewnie 99% ludzi ktorzy tu sa.. i prawde mowiac nie czytalem tego... ciekawi mnie ten punkt
które wg. nich nie są wartościowe
tutaj zaglada dziesiat tysiecy ludzi.. i jest tylko kilku funkcyjnych , swoja droga cos co dla tysiecy moze byc ciekawe i wartosciowe dla moda nie musi i to daje mu prawo do kasowania tylko dlatego ze akurat ma zly dzien i go to nie zaineresowalo?? :lol: :lol: pozdrawiam

[Dodane po edycji:]

to nie bylo zaproszenie(jeszcze jakis czas temu inaczej mowilas)... tylko reakcja na Twoje madry zza klawiatury... wiec sama widzisz kto jest madry... to jest temat "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić! , mam ochote pisac o magdzie , znowu nie moge??
Ostatnio edytowano 09 lut 2010, 14:36 przez gregory21, łącznie edytowano 1 raz
Powód: to nie jest temat o Magdzie, a z Tobą to bym się w życiu spotkac nie chciała.
gregory21

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 09 lut 2010, 14:43
Boszzzz... nawet w Jęczarni się bydło zrobiło..... :shock:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez kadzielnia 09 lut 2010, 14:55
Wszystko to kwestia kultury osobistej. To tyle. Pozdrawiam

przez refren 09 lut 2010, 23:15
whiteblackchocolate
Cześć, z opisu trochę mi to na border wygląda, ta nerwowość, wahania nastroju w ciągu doby, "pokręcenie", impulsywność. Ale mniejsza o nazwę, moje przypuszczenia mogą być też pudłem oczywiście.
Wiem od ludzi z takimi wahaniami, że najbardziej pomaga regularny rytm dnia. I na pewno dystans do tych stanów, bo wszystko mija. Też jestem impulsywna, czasami się w coś wciągam na wiele godzin, nie mogę się oderwać, nie śpię - a potem zjazd. Nie mniej jest to dla mnie pozytywna zmiana, bo wcześniej były raczej same zjazdy. Tak więc staram się jak najkonstruktywniej spędzać "górki" (nie mam dwubiegunówki!), angażować w coś, a potem jak mam zjazd to pocieszam się efektami. I planować dzień. Im bardziej regularnie żyję, tym lepiej się czuję.I staram się nie obciążać innych swoimi nerwami - biorę za nie odpowiedzialność, nie rzucam się. Moje nerwy - mój problem. Przeczekuję, czasem COŚ kopnę. Nie wiem czy to co piszę Ci się w jakikolwiek sposób przyda, ale co tam. Jeszcze z moich doświadczeń - nie wymagać za dużo od siebie i od innych. Bo inni ludzie i tak są potrzebni, jacy by nie byli...W samotności do końca sfiksować idzie. :-)I angażować się w jakieś zajęcia - nawet na siłę na początku. Pozdrawiam.
refren

przez Ridllic 09 lut 2010, 23:38
co do tego strona http://www.nerwica.com jest ogolno dostepna dla ogolu i dziala na prawach wedle pewnych zasad.. to nie jest Twoj prwatny folwark.. nie mam zadnego ostrzezenia , wiec jesli widzisz powod to mi je daj i nie strasz bo od tego sa duchy.. nie no szkoda slow, bo same nie do publikacji cisna mi sie na usta... uwielbiam ludzi odwaznych z za klawiatury

Drogi Grzegorzu nie mi tu jest dane straszyć bo nie od takiej roli tutaj jestem , osobiście mnie to ani ziębi ani grzeje przeczytałem kilka Twoich postów nie wzruszyły mnie , kilkanaście to jeden wielki spam powtarzany w różnych działach jeżeli Cie uraziła moja wypowiedź możesz zawsze zglosić to administratorowi (ale po co jak sam twierdzisz ,że tutaj pewne osoby są nie tykalne więc nie ma sensu prawda ?) to taka ironia z mojej strony . Każdy z Moderatorów działa tutaj autonomicznie nikt nikomu nie wchodzi w konpetencje . co do Madzi wszyscy dobrze wiedzą ,że jest mi szkoda że tak sie stalo jak stalo ale konsekwencje postepowania same wynikneły i muszą być rowne dla wszystkich . teraz kolejna sprawa prywatny folwark właśnie dobrze stwierdzileś to nie jest a w Twoich wypowiedziach zaczyna sie ujawniać ,że to Ty masz prawo decydowania kto jest fajny a kto "idiotą" sam użyleś takiego sformulowania wielokrotnie ,nie masz ostrzeżenia bo nie lubie ich rozdawać na lewo i prawo więc to tylko zasługa tego i pozwól że ja zadecyduje kiedy Ci je przyznać a już ich powinneneś mieć na tyle że automatycznie Twoje konto było by zablokowane, Mówisz ,że cisną Ci sie slowa na usta śmiało bez konsekwencji możesz ich używać ale tylko w obec mnie bo mi to lata naprawde już nie jedno slyszalem czytalem i konsekwencji w postaci ostrzezen czy wykluczenia i forum nie miał y miejsca wiec jesli to Ci pomoże zrozumieć ,że liczyć się też trzeba z innymi użytkownikami .

ja wręcz przeciwnie uwielbiam ludzi odważnych w życiu realnym nie wiem czy tym ostatnim zdaniem chciałeś powiedzieć i nakarmić siebie i mnie sprowokować ale udało Ci się tyle ,że musze Cie poprawić "siedzę przed klawiaturą ,za było by mi niewygodnie"
Ridllic

przez bliksa 09 lut 2010, 23:46
dawno nie miałam powodu do jęczenia i dzis takowy dzien nastał, wiec powiem, ze boli mnie uchooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Korba 10 lut 2010, 14:11
aauuuuu rwie mnie kolano........ prognoza wg meteorologicznego kolana Korby - zmiana pogody idzie
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez paradoksy 10 lut 2010, 15:43
źle się dzieje, źle
paradoksy

przez Paranoja 10 lut 2010, 15:46
doksy aż się boję zapytać co się dzieje :(
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez paradoksy 10 lut 2010, 15:48
Paranoja napisał(a):doksy aż się boję zapytać co się dzieje :(

nie u mnie, ale na mnie wpływ też jakiś ma..
ehhh
paradoksy

przez Paranoja 10 lut 2010, 15:52
poniekąd rozumiem, też często przeżywam problemy innych.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Wesnaa 13 lut 2010, 17:25
Ja na forum od roku 2006 goszczę, a ani razu nie zajrzałam do "jęczarni" :P Oto jestem i stwierdzam z ciężkim sercem....beznadziejny weekend.....przytłaczający jak nie wiem co...to przez tą niekończącą się zimę, luty, cokolwiek, brak słońca...nie wiem :?
Second Life Syndrome

Sortuj wg