"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez Marcinekk 08 lut 2010, 15:04
w połowie dobrze, a w polowie zle.
Z jednej strony ciesze sie, bo nareszcie zdałem prawko :)
z drugiej jednak...tęsknie i nadal kocham kogos kto ma mnie gleboko w dupie, niedlugo minie drugi miesiac.
'Amerykański sen który się ziścił. Ale sny lubią zamieniać się w koszmary, gdy tylko odwrócisz wzrok.'

przez Noemi 08 lut 2010, 17:17
Przyjaciółka wiedziała o depresji. Ale priorytety w zyciu nam sie zmieniły, widocznie...
"Chodzi " za mną od jakiegoś czasu piosenka Republiki (cóż, stara dość jestem i pamiętam piosenki z 80-tych lat) - "Biała flaga" chyba... gdzie oni są , wszyscy moi przyjaciele, choć zawsze było ich niewielu....
Dziś w ramach zaplanowanej autoterapii wyszłam do koleżanki (daaawno nie byłam u niej), na kawę. trochę mnie to kosztowało (nie w sensie finansowym bynajmniej !) tylko sam fakt , ze musiałam zadzwonić i trochę wprosić się... Ale było milo... Odżyłam..

Marcinekk , gratuluję! Witaj wśród kierowców !

przez gregory21 09 lut 2010, 00:42
paradoksy napisał(a):
gregory21 napisał(a):
linka napisał(a):gregory21, no tak znowu ktoś nie zgadza się z twoim punktem widzenia i trzeba mu wrzucić......co do forum działa na zasadzie: jak jest już podobny temat to się do niego dopisuj a nie robisz bajzel.....przeczytaj sobie regulamin albo coś......a'propos twoje posty są coraz gorsze...co będzie następne??
:lol:

nastepne .. hmm avatar II z Twoim zdjeciem w planie , co Ty na to?? tak mi sie zdaje ze powinno sie wpuscic troche swierzych osob do tego forum , bo zazwyczaj najwiecej maja do powiedzenia Ci ktorzy uzeraja sie z nn , nl , i innymi n... od lat a sami nic z tym nie robia...

może nową władzę też, bo też jest nie halo?
forum nie halo, ludzie nie halo.. co Ty tu jeszcze robisz?

to nie Twoj problem co ja tu robie.. ludzi mnóstwo jest hallo:) a co do kilku z was to nie ja pierwszy mam hallo... zreszta sama powinnas cos o tym wiedziec , jak masz jakies ale pisz na pw , nie bede szukal czy akurat mialas czas odpowiedziec..
ps. to nie bylo do Ciebie , wiec po co sie ...?? jak masz chec dzialania to moze zajmij sie jakims wolontariatem??Ci co mnie znaja z tego forum wiedza co maja myslec i wybacz ale Twoja opinia lata mi...
gregory21

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 09 lut 2010, 00:54
gregory21, przykro mi ale obserwuje Cię od początku kilkakrotnie zauważylem ,że podnosisz ciśnienie innym jak do tej pory nie odzywałem się ,bacznie obserwowałem ale teraz wyraże opinie własną ,może Ci ona latać ale potraktuj to jako ostrzeżenie jako starszy z moderatorow, zauważe jeszcze raz w Twoich wypowiedziach spam , niemile odzywki i nie będe się bawił w Pw tylko automatycznie usune Cie z forum ,słownych ostrzeżeń od innych funkcyjnych miałeś dość moim zdaniem w ich kompetencje się nie mieszam ale poprostu zauwazyłem ,że u Ciebie to juz przerost formy nad treścią ! tak ,że pochamuj się bo ostrzeżenia nie będzie .

to forum jest dla ogółu nie pojedynczych jednostek których przewysza wlasne ego zapamiętaj
Ridllic

przez wovacuum 09 lut 2010, 12:20
gregory21, dziwiè siè ,ze jeszcze nie dostales ostrzezenia..z wielkà latwoscià przychodzi Ci obrazanie innych.
Moze skup siè na walce z chorobà??a innych zostaw w spokoju :?
wovacuum

przez whiteblackchocolate 09 lut 2010, 12:49
Nie wiem już co mam ze sobą robić.... Za dnia kompulsy (objadanie się i rzucanie w wir bezsensownych aktywności), w nocy myśli samobójcze i depresja. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień. Staram się czytać jakieś pozytywne rzeczy, ale jak tylko przestaję to robić wszystko wraca. Osoby bliskie nie rozumieją i są na mnie wściekłe, że się sama wpędzam w taki stan. Teraz zostaję sama na kilka dni. Tak źle już dawno nie było. Co robić, żeby nie słuchać własnej głowy?
and when you think more than you want, your thoughts begin to bleed (...) society, crazy indeed, hope you're not lonely without me

I have no home

przez wovacuum 09 lut 2010, 12:51
whiteblackchocolate, czytac pozytywne rady itp.to nie wszystko..a czym do tej pory siè zajmowalas?czyms co Ci sprawialo przyjemnosc?
ja tez siè kiedys obzeralam ;)
wovacuum

przez whiteblackchocolate 09 lut 2010, 13:03
Co mi sprawia przyjemność.... ciekawe pytanie, bo ja żyję raczej z obowiązku niż z przyjemności. Lubię spać, jeść, czytać. Obecnie sprawia mi przyjemność wszystko, co mnie odrywa od chorych myśli. Pisanie na forum- też jest przyjemne :)
and when you think more than you want, your thoughts begin to bleed (...) society, crazy indeed, hope you're not lonely without me

I have no home

przez wovacuum 09 lut 2010, 13:06
whiteblackchocolate, to juz jest cos :D ale zawsze sprawialo ci przyjemnosc tylko czytanie ,jedzenie i spanie??
wovacuum

przez whiteblackchocolate 09 lut 2010, 13:14
To bardzo smutne- ale głównie tak :/ Jak już kiedyś pisałam- z ludźmi się nie układało i nie układa, jestem zbyt nerwowa/ pokręcona. A jednocześnie targają mną silne, silne impulsy. No to w coś musiały pójść w jakąś stronę.

I have no home

przez wovacuum 09 lut 2010, 13:20
whiteblackchocolate, ja kiedys zeby nie sluchac wlasnej glowy-jak to okreslilas-wychodzilam z domu,tak po prostu,na spacer,na zakupy..w domu nic nie wysiedzisz pozytywnego
a jakis sport??myslalas o tym?
wovacuum

przez whiteblackchocolate 09 lut 2010, 13:38
Tak, chodziłam na fitness, ale teraz byłam chora(ostatnie 5 dni) i musiałam w domu odczekać na lepszą formę (jak z katarem siennym robić "step out" ? - mokry step out:D ) Poza tym trochę mnie to przeraża, że nie mam kontroli nad własnymi myślami i ciągle muszę w coś "uciekać". Kiedyś usiedziałam spokojnie na tyłku, teraz jest koszmar. To nie moje życie.

I have no home

przez gregory21 09 lut 2010, 13:57
Ridllic napisał(a):gregory21, przykro mi ale obserwuje Cię od początku kilkakrotnie zauważylem ,że podnosisz ciśnienie innym jak do tej pory nie odzywałem się ,bacznie obserwowałem ale teraz wyraże opinie własną ,może Ci ona latać ale potraktuj to jako ostrzeżenie jako starszy z moderatorow, zauważe jeszcze raz w Twoich wypowiedziach spam , niemile odzywki i nie będe się bawił w Pw tylko automatycznie usune Cie z forum ,słownych ostrzeżeń od innych funkcyjnych miałeś dość moim zdaniem w ich kompetencje się nie mieszam ale poprostu zauwazyłem ,że u Ciebie to juz przerost formy nad treścią ! tak ,że pochamuj się bo ostrzeżenia nie będzie .

to forum jest dla ogółu nie pojedynczych jednostek których przewysza wlasne ego zapamiętaj

wovacuum napisał(a):gregory21, dziwiè siè ,ze jeszcze nie dostales ostrzezenia..z wielkà latwoscià przychodzi Ci obrazanie innych.
Moze skup siè na walce z chorobà??a innych zostaw w spokoju :?

czuje sie pouczony :P jak bede chcial definitywnie zakonczyc przyjazn z tym forum , to Ci napisze co o tym sadze:) a co do reszty krytyka nie wskazana:) najprosciej wam idzie usowanie:)magda_bmw i paru innych:) czyzbym mial szanse dolaczyc do tego szacownego grona:D:D

wovacuum...zycie , wiele osob sie tu zaplatalo i chyba go nie zauwaza...to co napisalem nie wzielo sie z kosmosu, sa osoby ktore moga napisac tutaj wszystko i do kazdego i wtedy jest ok , tylko dlatego ze sa modem lub ex modem??sluchaj nie mam 15 lat i wiem jak i co mam oceniac.. swoje w zyciu widzialem.. i nie zamierzam sie ogladac na to co maja do powiedzenia osoby ktore tu zazwyczaj maja hallo do kazdego kto wypowiada sie nie tak jak tylko by to sobie zyczyly:) a co do nerwicy:)to masz racje zaczolem cos z tym robic i mam zamiar to kontynuowac..

zauważe jeszcze raz w Twoich wypowiedziach spam , niemile odzywki i nie będe się bawił w Pw tylko automatycznie usune Cie z forum ,słownych ostrzeżeń od innych funkcyjnych

co do tego strona www.nerwica.com jest ogolno dostepna dla ogolu i dziala na prawach wedle pewnych zasad.. to nie jest Twoj prwatny folwark.. nie mam zadnego ostrzezenia , wiec jesli widzisz powod to mi je daj i nie strasz bo od tego sa duchy.. nie no szkoda slow, bo same nie do publikacji cisna mi sie na usta... uwielbiam ludzi odwaznych z za klawiatury
gregory21

przez linka 09 lut 2010, 14:03
gregory21 napisał(a): nie zamierzam sie ogladac na to co maja do powiedzenia osoby ktore tu zazwyczaj maja hallo do kazdego kto wypowiada sie nie tak jak tylko by to sobie zyczyly:)

No to będziesz łapał ostrzeżenia od moderatorów i tyle, bo czepianie się osób które łamią regulamin i wypowiadają się nie tak jak trzeba to ich zadanie. :smile:
No ale skoro Ty wszystko wiesz, nie jedno w życiu widziałeś o sensei to dasz sobie radę. :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg