"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Gosiulka 29 cze 2009, 07:19
Korba, przykro mi bardzo że między innymi i ja przyczyniłam się do tego że postanowiłaś pociąć się :? Postaram się więcej nie opisywać tego na forum. Cóż pozostało mi jedynie milczenie. Dobrze że masz chociaż komu się wyżalić może zejdzie trochę napięcie ;)
Przyjaciel forum

przez Korba 29 cze 2009, 10:35
Nie, nie Gosia, forum jest po to, żebyśmy pisali, co nam leży na sercu... Bo jeśli nie tu, to gdzie...? Źle to ujęłam, chodziło mi o to, że to ja mam problem i powinnam się opamiętać. Nie chciałam, żeby ktokolwiek brał to do siebie.
Korba

przez tenisekk 30 cze 2009, 21:47
Witam... wracam po kilkumiesięcznej przerwie
.. wracam z dołkiem jakiego jeszcze nigdy nie miałam
A do tego wszystkiego mam jechać na ważny dla mnie koncert od którego wiele będzie zależeć, który na nieszczęście jest w przeddzień mojego egzaminu komisyjnego z matematyki;(;(;( ......... totalna załamka
nie wiem jak się pozbierać, uciekam od ludzi, mogłabym tylko leżeć w łóżku i słuchać muzyki i płakać nad swoją głupotą matematyczną i nad sobą.. doła mam też z powodu nieszczęśliwej miłości.
Znowu zaczęłam rozmawiać z byłym którego kocham mimo że wyrządził mi wiele krzywd, całkiem dobrze nam się gada i spędza czas, ale boję się, że będzie znowu rozczarowanie, bo już czuję że wpadłam i uczucie odżyło z niewiemjakąkrotną siłą.
Nie wiem co on myśli o mnie, czego pragnie, boję się o tym rozmawiać.. eh niepewność, strach, smutek, przygnębienie
Gdyby tego było jeszcze mało dopadły mnie kompleksy, wszyscy mówią że jestem bardzo szczupła, czasem nawet ze wyglądam jak patyk ale ja i tak dalej się odchudzam, są dni że nic nie jem, czasem się obżeram.. z tym też mam problem
Na ogół mówią że jestem ładna ale i tak się sobie nie podobam, widzę wiele rzeczy które mi się w sobie nie podobają.
CO ZE SOBĄ ZROBIĆ ? nie mam już sił.. pocięłam się przed chwilą, otwarłam pudło ze starymi listami czytałam i płakałam, potem spisałam swoje przemyślenia i dalej cierpię doła egzystencjonalnego.
pozdrawiam wszystkich :(
tenisekk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tenisekk 01 lip 2009, 12:46
tekla:(:(:( podejrzewam jak fatalnie się czujesz, napisz do mnie może jakoś razem to zniesiemy... 5254725:(
tenisekk

przez Donkey 01 lip 2009, 12:52
tekla napisał(a):Błagam ratujcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znów rozstanie, totalne załamanie, przerażenie... Pomóżcie, piszcie ja nie mogę bez niego żyć!!!!!!

Kochama zobaczysz ze z czasem bedzie lepiej!!
Wiem jak to boli...

przez katiiiii 01 lip 2009, 14:44
Wszystkie moje siły jakie mam gdzies zamagazynowane pochłania mój "uroczy" dom pochłania je niczym wampir wysysa do ostatniej kropli tak że później nie mam nawet sił podrapać sie po głowie. To jest przerażające ale pomimo iż tutaj powoli umieram,a jedyne o czym myśle to jak szybko i bezboleśnie odejść z tego świata nie umie sie ze niego wydostać, nie wiem jak, nie potrafię, boje się.
Ależ mam myśli np. teraz mam ochotę oblać benzyną tą chałupę i podpalić, dlaczego tak sie dzieje ze najbliższa rodzina staję sie wrogiem. Gdybym mogła to teraz ojca i mojego brata zapakowałabym do jakiejś paczki i wysłała na księżyc (bez adresu zwrotnego :mrgreen: )
Nikt nie jest dość silny, aby nie potrzebował pomocy. Nikt nie jest tak słaby, aby nie mógł dopomóc drugiemu.

przez Ja;) 02 lip 2009, 02:48
Ach ci faceci... Z jednym byłam szczęśliwa, ale zepsuł. Z drugim było to samo...
Znajomi powtarzali mi przy pierwszym chłopaku, że jest za głupi dla mnie, że dziwią się, że z nim jestem, bo jest dziecinny. Tak, dotarło to do mnie, ale dopiero gdy się zaczęło psuć. Za drugiego chłopca przyjaciel przepraszał, że mnie w to wplątał, bo to on nas chciał zapoznać, nawet obmyślał, żebyśmy byli parą, i już wtedy inaczej, tak przychylniej, patrzałam na mojego przyszłego lubego na początku znajomości. A wiadomo było, że On jest chodzącą indywidualnością i łatwo nie będzie. Było pięknie, ale potem pojawiła się definicja wolnej miłości z jego strony i przestało być fajnie. Bo jak to tak, on mnie kocha, ja kocham jego, ale wolna miłość... :(

Też mam teraz wrażenie, że wiązanie się z kimkolwiek jest bez sensu, ale aż mnie skręca, gdy widzę nieustannie moich przyjaciół w wieloletnich związkach, a oni wciąż zakochani...

przez Justys399 03 lip 2009, 10:37
JA mam depresje lękową od roku dopiero 2 miesiące temu zaczełam to leczyć brałam tabletki 3 dni przeszło mi i znów było normalnie nie brałam tabletek aż do tego czasu : 4 dni temu znów sie to stało dostałam ataku i musiałam iść do psychiatry który kazał mi znów jeść te tabletki, ale ja sie boję ze one mi pomogą znów na chwile a później znów to wyjdzie i znów tak samo. Co to za życie jak ciągle sie boisz i zadajesz sobie pytanie " kiedy znów bede miała atak Deprechy" ja sie czuje jak naćpana taka bezsilna otumaniona piszcie do mnie na gg 10740616 muszę z kimś o tym pisać bo sama sobie z tym nie dam rady :( :(

przez Donkey 03 lip 2009, 13:59
tekla napisał(a):Oj kochana ja to samo czuję. Kumpele już po ślubach są (na zasadzie jesteśmy już razem 2, 3, 5 lat i chyba tyle wystarczy).

Ja tez tak sie czuje. Cholerne mi smutno:(
Tak bardzo bym chcial sie rpzytulic :(

przez cozmo 03 lip 2009, 15:39
Sorrow napisał(a):
Honey_lady napisał(a):To się chyba nazywa aleksytymia. Nie masz uczuć, nie wiesz co to znaczy odczuwać.

Raczej bym powiedział, że to jakaś blokada wywołana jakimiś przeżyciami z dzieciństwa. Z wypowiedzi wynika, że steyrgb posiada sumienie, poczucie obowiązku, jest zdolny do odczuwiania nie lubienia, rozbawienia, hańby, poniżenia, itd.

No cóż, tak czy siak, może warto by było spróbować psychoterapii?

I co niby da taka terapia takiemu czlowiekowi ? Nagle zacznie czuc emocje ? Przeciez od tego moglby zwariowac... z latwego i pustego zycia, nagle wpadnie w wir wysilku i udreki malo do tej pory atrakcyjnego zycia emocjonalnego. A tak przynajmniej ma zagwarantowane podstawy egzystencji, ktore moga runąć bo przestanie panować nad otoczeniem.
Czy nie nalezaloby mu poniekad zazdroscic ? Jak dla mnie to jest dostosowanie sie do stylu dzisiejszego zycia. Niebawem w toku ewolucji wiekszosc ludzi bedzie taka...on jest jednym z pierwszych. Nie uwazacie ?

przez Gosiulka 03 lip 2009, 19:34
Jesuuu jak mi znowu jest źle :? Myśli samobójcze na maxa rozkręcone. Tylko jeden krok mnie od tego dzieli. Deprecha dopadła już całkowicie, nie mam apetytu ważę już 51 kg chudnę, nie chce mi się żyć, nic mi się nie chce... coraz gorzej kuffaaa. Nawet nie chce mi się już walczyć :cry: mam dość takiego życia buuu. Do dupy w tym wszystkim !!!
Przyjaciel forum

przez Nocka 04 lip 2009, 09:35
Gosiulka trzymaj sie Nie zawsze będzie tak czarno sloneczko swieci tez i dla nas tylko trzeba je dostrzec
" A po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój....."

Ja sobie puszczam Perfect na takiego dola piosenke "Znak dla ciebie"

"A jeśli potem nie ma nic
I wszystko jest nam dane właśnie tu
Może teraz tylko sobie śnisz
A koszmar twój - to koszmar tego snu
Co się równać może z życiem twym
Gdy zamkniesz oczy zniknie cały świat
Co chcesz udowodnić odchodząc stąd
Nie będzie z tego zysku ani strat
Póki co zrób dla mnie coś
Zapalmy sobie i posłuchaj
To los nam chyba daje znak"
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

przez Duran84 04 lip 2009, 10:24
Witam po dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej przerwie... Przez ten cały czas było super... Dopiero niedawno coś się zmieniło... I to na gorsze... Ja już sam ze sobą nie potrafię wytrzymać... Pragnę zniknąć z tego totalnie spieprzonego świata... Wszystkim ludziom ulży, gdy zniknę...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Nocka 04 lip 2009, 10:28
Duran przed paroma dniami przechodzilam to samo Guzik przwda takie mysli sa do D.... Nikomu nie ulzy Piszesz bylo super tylko znowu cos sie zmienilo na gorsze Zastanowmy sie co/?
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

Sortuj wg