"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Korba 24 maja 2009, 15:17
Margola, ja Ci życzę - ach sama wiesz czego, jesteś cudownym człowiekiem i chciałabym, żeby każdego dnia świeciło dla Ciebie słoneczko, a Twoja buzia była zawsze uśmiechnięta.

Zafundowałam Ci nietypowy (mówiąc delikatnie) urodzinowy poranek, a Ty spadłaś mi jak z nieba jak anioł. wielki buziol dla Ciebie.

PS. Proszę przyślij do mnie znowu tego przystojnego policjanta. Jakby tak raz na jakiś czas do mnie wpadał miałoby to na mnie duży wpływ antysamobójczy ;)
Korba

przez Margola 24 maja 2009, 15:26
Korba napisał(a):Margola, ja Ci życzę - ach sama wiesz czego, jesteś cudownym człowiekiem i chciałabym, żeby każdego dnia świeciło dla Ciebie słoneczko, a Twoja buzia była zawsze uśmiechnięta.

Zafundowałam Ci nietypowy (mówiąc delikatnie) urodzinowy poranek, a Ty spadłaś mi jak z nieba jak anioł. wielki buziol dla Ciebie.

PS. Proszę przyślij do mnie znowu tego przystojnego policjanta. Jakby tak raz na jakiś czas do mnie wpadał miałoby to na mnie duży wpływ antysamobójczy ;)

Jak dla mnie - kapitalny ranek, bo skonczyl sie swietnie. :) Daleko mi do aniola, a Ty jestes dla mnie bardzo wazna... Dziekuje Ci Skarbie za zyczenia, sa tym wiecej warte, bo wiem ze szczere. Bede sie usmiechac, bede szczesliwa jesli mi obiecasz, ze kolejne, za rok spedzimy razem...

P.S. Z takimi przystojniakami przychodzi mi pracowac bardzo czesto. Wiesz jak sie wtedy wsciekam, ze nie jestem mlodsza??? :twisted: Ale przynajmniej sobie popatrze... :mrgreen:

przez Rena 24 maja 2009, 17:13
Zazdroszczę wam, że możecie się spotykać i pogadać, zawsze to fajniej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 24 maja 2009, 17:33
Czuje sie okropnie ..Od kilku dni nie moge nic robic. Mecze sie we wlasnym ciele :((

przez Rena 24 maja 2009, 19:30
Donkey a co konkretnie ci jest, może wyjdź trochę na spacer na powietrze,pomyśl o czymś przyjemnym, trzymaj się!

przez depresyjny86 24 maja 2009, 19:45
Nie mogę,nie mogę już po prostu wytrzymać,mam tego wszystkiego dość:(Dość podłych ludzi,dość ich ignorowania mnie,dość :-| .Co ja takiego robię,że ludzie mnie tak traktują..nie rozumiem......dlaczego ludzie traktują mnie żle...dlaczego nie traktują mnie normalnie tak jak innych?.../cenzura/ toże sie boje ludzi,i to,że boje się z ludżmi gadać nie znaczy,że jestem jakimś wariatem,debilem!.Mam kur.. tego wszystkiego dosyć,siebie też.....Normalny człowiek w tym wieku,w mojej sytuacji wyniósłby się z domu bez żadnych problemów,żyłby normalnie jak normalni ludzie...ale ja oczywiście muszę sie wszystkiego bać :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:)

przez Donkey 24 maja 2009, 19:58
Rena napisał(a):Donkey a co konkretnie ci jest, może wyjdź trochę na spacer na powietrze,pomyśl o czymś przyjemnym, trzymaj się!

Glupie tabletki przestaly dzialac :(. Moj lekarz 2 tygodnie wolnego ma wiec szukam na gwalt nowego :(
Taka ladna pogoda,a mi ciagle tylko slabo i marze zeby obudzic sie z tego koszmaru :(
No bo ile mozna z tym cholerstwem zyc!

przez Rena 24 maja 2009, 20:27
Wiem o czym piszesz, współczuję, może to tylko dzisiaj tak, czasem podczas brania leków też się zdarza nawrót, ale lepiej idż jutro do jakiegoś innego lekarza napewno ci pomoże a na razie pisz tu z nami może to cię trochę oderwie.

[Dodane po edycji:]

shani napisał(a):już nie mogę, wszystko znów mnie przerosło, całe /cenzura/ życie. mam dość poddaje się już nie mam nic wszystko poszło się /cenzura/ć, pragnę tylko uwolnić się od bólu którego znieść już nie jestem w stanie. nie ma tu dla mnie miejsca i nigdy nie było.

Nie poddawaj się, nie mów tak, przyjdą jeszcze lepsze chwile, uwierz, napisz co cię wprawia w taki nastrój

przez Donkey 24 maja 2009, 21:19
Do lekarza musowo pójdę- dziękuje za miłe słowa. Od razu lepiej!

przez Rena 24 maja 2009, 21:31
cieszę się że choć słowem możemy się tu wspierac, musimy wierzyć w to że w końcu musi być kiedyś trochę lepiej, u ciebie też tak będzie, nie pozwalaj by głupie myśli błąkały ci się po głowie, ja kiedy czuję że ten wisielczy nastrój się zbliża biorę się za wyszywanie, to mnie uspakaja i nie mam czasu na myślenie bo muszę pilnować wzoru, dobrze sobie coś takiego znaleźć, rozwiązuję też krzyżówki albo sudoku. Znajdź sobie coś zastępczego co lubisz i nie dołuj się tak, napewno w tobie znalazłoby się wiele pięknych cech, wydobywaj je, wypisz sobie na kartce i często czytaj, doceń sam siebie. Głowa do góry! :smile:

przez Rymek 24 maja 2009, 21:37
Wstaje dzisiaj rano, patrzę przez okno, a na dworze słońce świeci i jest ze 24 stopnie. Ja zamiast się cieszyć i skakać po łąkach, siedziałam cały dzień w domu i tak mnie mdliło jakbym 7 godzin była na karuzeli. Później, dostawałam dziwnego stanu, który objawiał się tak, że patrzyłam w jedno miejsce i sama nie wiem o czym myślałam, popołudniu zastanawiałam się czy warto żyć... (znowuż się zaczyna... :-| ) stwierdziłam, że nie. I dzięki słonecznej niedzieli znowuż nie chcę mi się żyć... Ehh ta wiosna... :?
Obrazek
ガンスリンガー·ガール
ヘンリエッタ

przez lauruniamadziunia 25 maja 2009, 00:55
rymek

jakbym słyszała siebie \ tym gapieniem sie vbez myślnie ja to mam codziennie i trwa to nawet jakąś godzine dpóki mnie mój chłopak nie trzepnie porzadnie to potrafie sie tak gapic jak szpak nie powiem gdzie masakra
dzisiaj zmusiłam się pójsc na basen pod koniec siedzenia na basenie popłyealam sobie jakieś4 dł€gosci gdzie ten basen ma jakies 60m długosci i zemdlałąm prawie złapałąm doła wiecie jak was czytam czasem to przeraza mnie wasze czeste myslieeni o smierci ja tak nie mam aż myśle o tym ale nie aż tak ja wy napraawde kochane musimy sobie dac rade

a wczoraj sie naczytalam na temat depresji ze czasem jest to maska jaka kryje prawdizwa chorobe i sobie nawkrecalam bo pisalo tam ze moze byc to obijaw guza mozgu i cala noc plakalam ze go mam

powiedzcie mi jedno czy wy tez podczas tych stanow widzicie wszystko jakbyscie spaly albo przez szklo powiekszajace albo nierealnie ja tak mam i sie martwie dzis niby w psychice jest lepiej ale nie wiem co bedzie jutro pozdrawiam

[Dodane po edycji:]

shani wiem co czujesz... też często wmawiam sobie że będzie dobrze :(
wczoraj siedziałam w wannie i czułam sie jak osoba niepełnosprawna psychicznie... gadałam do siebie ze bęzie dobrze bo bopje się ostantio kąpiei czułam sie jakbym umierała w tej wannie nawet pomyslałam przez chwile czy moze sie nie utopic prosze cie trzymaj sie :(:(
powiedzcie mi ile juz na to chorujecie ja jeszcze nawet lekow nie bralam jak moge was prosic poradzcie mi jakeis dobre leki i opis ich dzialania

przez Rena 25 maja 2009, 08:20
Dziewczyny, to są typowe objawy depresji, to trzeba leczyć, gotowej recepty nie ma lekarz sam dobiera leki, na każdego co innego działa, no i psychoterapia, leki tylko wyrównają chemię w mózgu ale przyczyn nie zniosą. To długa praca nad sobą. Ja choruję na nerwicę 15 lat a od 4 mam depresję, to często łączy się ze sobą. Jest ciężko walczyć o każdy dzień. Ja też tak czasem mam jakbym patrzała na świat przez szybę, jakby m oglądała film, zupełnie bierna. Trzeba się leczyć, póki jest jeszcze trochę siły, ja już tak miałam, że nie wstawałam z łóżka, nie jadłam byłam słaba jak mucha do tego okropne lęki, bałam się zasnąć bo wpadałam w jakieś doły, leciałam w dół, straszny stan dlatego teraz wszystko robię żeby do tego nie dopuścić.

przez basieq 25 maja 2009, 15:25
a ja dzisiaj umówiłam się na swoją pierwszą w życiu wizytę u psychiatry! i właśnie to robiłam jak przez sen, bo chociaż mam wszelkie objawy depresji to wciąż nie moge uwierzyć że moge być wariatem:) aż mi sie śmiać z tego chce:)

Sortuj wg