"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Korba 19 maja 2009, 15:10
Bólu głowy dzień 8 - badanie oczu wykazało jedynie, że widzę zajebiście nieostro (nie wiedziałam, że świat może być taki wyraźny :mrgreen: ) - ale w sumie to nie wiem, czy chcę to zmieniać, niektórych rzeczy lepiej nie widzieć....
Pozostaje przyczyny bólu głowy szukać w kręgosłupie, a jak nie, to pewnie wśród wszystkich tutejszych hipochondryków, to ja mam guza mózgu!

Albo to kurde jakiś kolejny głupi wybryk nerwicy - stłumiłam stres i lęk, to mi się odwdzięczyła mobilnym bólem.

I jak tu być normalnym, jak?
Korba

przez Rena 19 maja 2009, 17:34
Margola, na drażliwe jelita dobrze działają leki antydepresyjne, ja teraz nie biore i już zaczynam odczuwać bóle brzucha, dzisiaj czułam się nieźle a teraz pod wieczór znowu odczuwam niepokój i zaczynam walczyć z pokusą wzięcia afobamu, znowu przez jakiś czas będę zamulona i śpiąca. Kolejne dni są walką o przetrwanie bez widoków na lepsze, jak w takim stanie mówić o jakiejkolwiek normalności, boję się każdego kolejnego dnia czy będzie lepiej czy gorzej, wytrzymam czy nie, najgorsze są ranki, budzę się z lękiem nie mogę dospać okropność :-|

przez Rymek 20 maja 2009, 07:53
Heh jak ja tu dawno nie byłam :roll: , bo już chyba nie muszę...

Korba, ja też miałam taki ból głowy, żarłam Aspirynę na migrenę ze 2 tygodnie i samo przeszło :smile:
A jak lekarze nie wiedzę skąd pochodzi ból to może masz ten sam problem co ten gościu który wbił sobie gwóźdź do głowy... http://i.filmomania.pl/i/an/zdjeciartgdziwne084.jpg on miał go w głowie przez 4 lata i skarżył się na ból... Ehh ci lekarze.. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rena 20 maja 2009, 09:26
I znowu nowy dzień i znowu walka, dzisiaj mnie boli brzuch i jak już myślę że będzie lepiej to życie wyprowadza mnie z błędu. :roll:

przez Korba 20 maja 2009, 09:30
Rymek, jak byłam nastolatką to przeszłam etap samookaleczania się, ale gwoździ to sobie do głowy nie wbijałam :mrgreen:
Korba

przez lauruniamadziunia 20 maja 2009, 11:40
Widze nie jestem saMA muszev wam sie wyżalic wczoraj przeszłam tragedie wieczorem tyle emocji się we mnie dusiło niewiedziałam co mam ze sobą zrobic byłam zaniepokojona nie wiem czym śmiesznie to brzmi ale tak było zaczełam sprzątac po nocy a w odmu i tAK SYF naprawde nie wiem co robic mam ciocie w francji ale jestem z nia jak z siostra i ona jdest ze mna od początku mojej choroby na poczotku caly czas jej płakałam na skype ostatnio z ni a rozmawiałam madziu jesteś cudna tak sobie radzic z tym ze jestem silna ale ja vtak sie nie czuje muszep oszukac lekarza w niemczech boje sie bardxzo tym bardziej ze jestem w ciazy:( smutna minka nie dlateog ze w ciazy tlyko dlatego ze sie boje o maluszka ap owiedzcie mi czy duzo sie tyje od lekow?
Ostatnio edytowano 22 maja 2009, 11:55 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Double

przez depresyjny86 20 maja 2009, 23:58
Mam dosycsamego siebie,chciałbym aby ktośmnie skopał,pobił jebnąl mi w łeb,zasługuje na to.Jestem śmieciem.Wszystko wiaze sie u mnie z bardzo silnym lękiem,nienawidze siebie za to że jestem jaki jestem.
:)

przez Rena 21 maja 2009, 09:27
Dlaczego obwiniasz za lęki siebie? Przecież to nie twoja wina, gdyby to tylko od ciebie zależało odrzuciłbyś je. Nie dołuj się tak napewno jesteś wartościowym człowiekiem, przede wszystkim wrażliwym skoro cię to dopadło. Przyczyn trzeba chyba szukac gdzie indziej, ale samo zrozumienie to nie wszystko. Ja wiem skąd to mam i co z tego jak nie wiem jak się tego pozbyc. Byłeś na terapii?
Ostatnio edytowano 21 maja 2009, 23:06 przez scrat, łącznie edytowano 1 raz
Powód: double

przez Rymek 21 maja 2009, 15:09
lauruniamadziunia, naprawdę martwi Cię czy tyje się od leków, czy nie? :shock: Bo jak to przeczytałam to doznałam SZOKU!
Obrazek
ガンスリンガー·ガール
ヘンリエッタ

przez Margola 21 maja 2009, 17:18
Rymek napisał(a):lauruniamadziunia, naprawdę martwi Cię czy tyje się od leków, czy nie? :shock: Bo jak to przeczytałam to doznałam SZOKU!

A co Cie tak zszokowalo Rymku? Jestem przekonana, ze nie zszokowaloby Cie, ze dziewczyna np caly czas myslalaby o samobojstwie, albo o zabiciu swojego dziecka, wiec skad ten szok teraz? Depresja objawia sie roznie, rowniez pod postacia nieakceptowania siebie. Ja np mimo iz slysze, ze jestem atrakcyjna, szczupla, piekna (tak, tak - nawet to) nie jestem w stanie zaakceptowac u siebie absolutnie ZADNEJ niedoskonalosci. A wiadomo, ze tych jest u kazdego bardzo duzo. U innych nie dostrzegam tego, u siebie tak. To jest tak, jakbym patrzyla na siebie przez olbrzymie szkolo powiekszajace. I siedzi we mnie np przekonanie, ze gdybym byla perfekcyjna, doskonala, to moje zycie byloby idealne. Choc przeciez rozum wie co innego. I rozum sam podpowiada, ze ludzie doskonali sa... nieatrakcyjni. Ale choroba jest choroba, i przezycia w ktorych to od mezczyzny slyszalam o kazdej swojej niedoskonalosci tez robia swoje. Ja rowniez pierwsze o co pytam swojej lekarki, to czy po leku nie przytyje. Kobieta, ktora nie akcpetuje siebie jest w stanie ryzykowac zyciem dla zludnie pojmowanej atrakcyjnosci.

A wiec wiecej zrozumienia. :)

przez samazesoba 21 maja 2009, 22:40
za 3 dni po raz drugi zawale pierwszy rok studiow, od 4 dni kuje jak szalona, zeby temu zapobiec, wlasnie wlaczylam pierwszy raz od tych 4 dni komputer, bo musze napisac referat i dostalam histerii.

Mam wrazenie, ze jestem beznadziejna, od 1,5 miesiaca nie mam pracy, koncza mi sie oszczednosci, po raz kolejny udowadniam, ze nie potrafie sie niczym zajac na powaznie, wszystko leci mi z rak, caly czas rycze, dostaje trzesiawy na mysl, o tym co mnie czeka i ze znowu wszystko zawale, bo przeciez nie moze byc inaczej.

przez depresyjny86 21 maja 2009, 23:53
Czue niewiarygodny lęk....wspomnienia z przeszłości wrociły......
:)

przez Rena 22 maja 2009, 07:35
Zgadzam się z Margolą. Ja po jednym z leków w dwa tygodnie przytyłam 6 kg i ciężko mi było tego sie pozbyć, mając tyle kompleksów i problemów z samym sobą nie byłoby wskazane dokładac sobie jeszcze. Absolutnie bronię się przed lekami, które powodują tycie, ale nie wszystkie tak działają.

[Dodane po edycji:]

Człowiek nerwica! To do ciebie, przeszłości już nie ma nie rozmyślaj o niej. To prawda że jej nie zmienisz ale możesz potraktować jak lekcję, która miała nas czegoś nauczyć. O przyszłości też nie warto za dużo myśleć i się zamartwiać, bo tej jeszcze nie ma, nie oznacza to że nie należy planować ale nie wolno wymyślać katastroficznych scenariuszy. Spróbuj sie skupić na dniu dzisiejszym, przeżywać świadomie każdą czynność jaką wykonujesz a myśli uciekną. Trzymam kciuki!

przez magdalena031083 22 maja 2009, 09:33
Chyba mózg mi dziś za mało pracuje z niewyspania , nie mogę się położyć spać bo mam dzieci które muszę pilnować, :-| mam nadzieję że szybko minie ten dzisiejszy dzień :-|
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

Sortuj wg