"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez depresyjny86 24 kwi 2009, 01:09
Chyba jestem na dnie pisząc ten post w tej chwili.Teraz musze z tego dna wstać
:)

przez Matilde 25 kwi 2009, 19:05
Wstawaj i to szybko :D Jeszcze będzie ok, przecież tyle razy już dawałeś radę! My w Ciebie wierzymy, pamiętaj
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

przez lpvj11 26 kwi 2009, 22:08
Jeśli ktoś potrzeubuje porady psychologicznej polecam się. Wystarczy napisac do mnie ne e - mail crazylife@buziaczek.pl polecam ! odpowiem szybko jak tylko będę mogła ! :D
Ostatnio edytowano 26 kwi 2009, 22:25 przez scrat, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wystarczy napisać to raz, nie trzeba w każdym temacie osobno

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mjp 26 kwi 2009, 22:18
Chyba jestem na dnie pisząc ten post w tej chwili.Teraz musze z tego dna wstać

Czasem się już w dno pukało od spodu... ;) Jeśli tylko możesz to wstawaj z dna jak najszybciej.

Czytając to forum widzę jak wielu wartościowych ludzi cierpi z powodu nerwic i tym podobnych, i jest mi z tego powodu smutno. Ciebie Teklo też uważam za takiego człowieka. Nie mówię Ci, że będzie na pewno lepiej ale chciałbym żeby było. Życzę wszystkim poprawy.

Może mi się też kiedyś poprawi.

pzdr
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

przez katiiiii 26 kwi 2009, 23:32
Nie moge zasnąć bardzo boje sie jutra jak ja nie znoszę poniedziałków, boję kazdego nastepnego dnia i te mysli które wracaja jak bumerang co dalej?nie widac swiateła w tunelu
Nikt nie jest dość silny, aby nie potrzebował pomocy. Nikt nie jest tak słaby, aby nie mógł dopomóc drugiemu.

przez Korba 27 kwi 2009, 18:03
Muszę pomarudzić, muszę, muszę, muszę................!!!!

Dzisiejszy dzień mnie kompletnie przerósł. Czuję jak wszystko wymyka mi się spod kontroli, nie mam na nic wpływu... Nie lubię tego. Kilka ataków miałam w pracy, kogoś ochrzaniłam, komuś dogryzłam, nie mogłam się skoncentrować, brakowało mi powietrza a serce nap.erdalało jak szalone. Czuję jakby poziom stresu podniósł mi się na bardzo niebezpieczną wysokość. Głowa mi pęka, żołądek boli, wymiotuję.
Nie mam siły myśleć, nie mam siły czuć, chciałabym być powietrzem i sobie gdzieś polecieć. Żeby nikt ode mnie niczego nie chciał, żebym nie musiała podejmować decyzji i żebym zniknęła wszystkim z pola widzenia - zresztą kto by to zauważył......

Jestem zmęczona w środku i na zewnątrz.

Jutro mam ważną biznesową rozmowę, od której wiele zależy. Jak się zaprezentuję w takiej formie jak dzisiaj, będzie fatalnie........ Zgubiłam gdzieś swoją hardość i siłę, idę, wychodzę, połażę sobie bez celu, może gdzieś je znajdę....
Korba

przez Ridllic 27 kwi 2009, 18:11
Korba, stres przed rozmową a miej ,że to w...... uśmiech idz na zakupy do kina Ci zaraz przejdzie ;)
Ridllic

przez Korba 27 kwi 2009, 20:18
Pojechałam na A4 sobie pojeździć. Moja czarna mamba to w mordeczkę niezłego kopa ma... Odrazu się odstresowałam. Jestem boska, więc co mi tam jakaś rozmowa....... :mrgreen:
Korba

przez Ridllic 28 kwi 2009, 07:22
Korba napisał(a):Jestem boska
i do tego jak że skromna :mrgreen:
Ridllic

przez Korba 28 kwi 2009, 09:11
Ridllic, dzisiaj już nie jestem taki chojrak, troszku mam stracha i żołądek mnie boli (co nie zmienia faktu, że jestem boska haha). Ogólnie ostatnio jak tylko wchodzę do tej firmy to aż mną trzepie... Boję się wszystkich i wszystkiego i wszyscy mnie wku......................

Ridku co się stało z Twoim kolorem????
Korba

przez Ridllic 28 kwi 2009, 09:18
Korbo, wyblakł :mrgreen:

nic się nie martw będzie good i co śniłem Ci się na tym molo :?: :mrgreen:
Ridllic

przez Korba 28 kwi 2009, 09:26
Bo nie prałeś go w proszku do kolorów!

No właśnie nie, byłam bardzo zdziwiona, po długich poszukiwaniach powiedzieli mi, że w Krakowie nie ma żadnego molo. Już w następnym śnie się nie dam nabrać :mrgreen:
Korba

przez Ridllic 28 kwi 2009, 09:34
prałem i to bez namaczania

molo to mi się z marynarzem kojarzy buhahah ;)
Ridllic

przez Korba 28 kwi 2009, 09:40
a to ciekawe, bo to pierwotnie Ty go szukałeś, miałeś chrapkę na jakiegoś marynarzyka, ha? :mrgreen:
Korba

Sortuj wg