"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez IceMan 09 mar 2007, 16:23
gusia napisał(a):ja też teraz tylko wieczorkiem będę bo komp okupywany zostanie przez chlopaków

hmmm.... pomyśl o laptopie :D

Makcia, Wiaterku - dziękuję Wam za te wspaniałe słowa. Z wami to chyba wstyd mieć jakieś kompleksy. Więc czas popracować nad pewnością siebie. Bo chyba to mnie rozbija na kawałki i to z tego rodzą się bardziej lub mniej uzasadnione kompleksy.

Wiaterku, mam nadzieję, że (bo już jest 15) zaraz napiszesz, że z netem wszystko ok :smile: bo zdecydowanie by nam Ciebie brakowało przez weekend.

nunus85 - standardowa sesja mówisz... to przynajmniej się wprawię :D
Kaja007 napisał(a):Może to ta pogoda tak na mnie działa

hmmm... jeszcze zależy, jaka ta pogoda. U mnie jest pięknie i cieplutko. Wiosna nadeszła w pełni :D Zaraz mykam na kosza :D Kaju - jeśli pogoda u Ciebie beznadziejna, to zasłoń rolety, a jeśli świeci słonko, to pomyśl, że świeci dla Ciebie.
Przyjaciel forum

przez Kaja007 09 mar 2007, 17:14
hmmm... jeszcze zależy, jaka ta pogoda. U mnie jest pięknie i cieplutko. Wiosna nadeszła w pełni Very Happy Zaraz mykam na kosza Very Happy Kaju - jeśli pogoda u Ciebie beznadziejna, to zasłoń rolety, a jeśli świeci słonko, to pomyśl, że świeci dla Ciebie.

U mnie pogoda dziś beznadziejna :!: Słoneczka nie ma, tylko szary, ponury świat :? :x
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez Atkaa 09 mar 2007, 18:13
maiev skąd masz takiego ikonka :?: :shock: :shock: :shock:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maiev 09 mar 2007, 18:22
wkleiłam jako obrazek używając [img] podając linka do strony. Ja to nie umiem wytłumaczyć , ale powiem Ci...Piotrek wie jak to zrobić i umie wytłumaczyć. ;) Nawet kiedyś coś mówił o jakims poradniku. ;) :mrgreen:
"I need a new version of me..."

przez IceMan 09 mar 2007, 19:56
maiev napisał(a):Nawet kiedyś coś mówił o jakims poradniku.

Po coś przypominała :twisted: :twisted: :twisted:

Atkaa
Wpisujesz:
Kod: Zaznacz cały
[img]adres obrazka[/img]

jako adres obrazka wpisujesz np.
http://www.forum.nerwica.com/images/avatars/167408257145dab5d474909.jpg

czyli zbierając razem:
[img]http://www.forum.nerwica.com/images/avatars/167408257145dab5d474909.jpg[/img]

Wynik końcowy:
Obrazek

Teraz tylko kwestia, żebyś znalazła w necie odpowiednie obrazki i je wklejasz w ten sposób. Ewentualnie możesz (na niektórych kontach pocztowych na przykład) wykorzystać przestrzeń dyskową konta. Np. na strony.wp.pl rejestrujesz się rejestrując od razu domenę (tam jest raczej wszystko wytłumaczone) i tam wrzucasz pliki - i tylko wpisujesz linki (na wp.pl to jest : http://nazwadomeny.webpark.pl/nazwaobrazka np. http://atkaa.webpark.pl/123.jpg). Ale to ostatnie z tym kontem to opcja. Możesz po prostu szukać przez google.pl odpowiednich obrazków.
Przyjaciel forum

przez maiev 09 mar 2007, 20:04
Piotrek napisał(a):Po coś przypominała

hehe bo wredna zołza jestem :twisted: :mrgreen: A co? Jak umiesz to się podziel wiedzą hehe ;)

przez IceMan 09 mar 2007, 20:09
maiev napisał(a):to się podziel wiedzą

tu sęk leży... bo ze mnie taki nauczyciel że ho ho :lol:
Przyjaciel forum

Jak żyć?

przez Pstryk 09 mar 2007, 20:18
Hej. Jestem Beth. Mam 26 lat. Od 10 roku życia mam problemy ze sobą: gwałt ojca, anoreksja i bulimia, samobójstwa, okaleczanie, narkotyki, alkohol, problemy z prawem... Półtorej roku temu po raz któryś z kolei usiłowałam się zabić. Przedawkowałam wszystko. Leki, narkotyki, alkohol. 2 miesiące spędziłam w szpitalu psychiatrycznym. Przeszłam liczne terapie, przeżyłam paru psychiatrów i udało się. Pierwszy raz w życiu chce żyć.
Jest tylko jeden problem...
Nie wiem jak dalej żyć! Nie umie! Nie mam pojęcia jak!
Pstryk

przez maiev 10 mar 2007, 00:21
Piotrek napisał(a):bo ze mnie taki nauczyciel że ho ho

wiesz co - chyba lepszy niż ja. Wiem bo sprawdziłam...tzn. nie profesjonalnie ale jednak. Jak ja coś komus wytłumaczę to nic nie zrozumie a jeszcze się oboje wkurzymy solidnie. Zero talentu pedagogicznego. :)
bethi smutne to co piszesz - bardzo.
bethi napisał(a):Pierwszy raz w życiu chce żyć.

I to jest to. Wykorzystaj to. To bardzo ważne że chcesz żyć. Strasznie to ciężkie ale musisz myśleć pozytywnie -choć troszkę. Nie zastanawiaj się za często nad tym jak żyć - żyj. Umiesz!! Pokonuj te trudności, ciesz się nawet z małych rzeczy. Nie rozpamiętuj przeszłości jeśli nie musisz.
Trzymaj się!!! Szczerze powiem że nie wiem co ci poradzić bo nie mam takich przeżyć. Musisz wierzyć że będzie lepiej. Pozdrawiam. Dasz radę!

przez IceMan 10 mar 2007, 01:53
bethi - z takim bagażem doświadczenia myślę, że naprawdę wiesz, jak żyć. Tylko boisz się do tego przyznać przed sobą. Przeżyłaś bardzo wiele. Teraz wystarczy tylko podnieść głowę do góry, spojrzeć daleko przed siebie (zaplanować - bliższe i dalsze plany) i zacząć żyć. I zobaczysz, że - może małe potknięcia będą, bo zdarzają się każdemu na każdym etapie życia - dasz sobie radę z rozkręceniem się do życia. Tylko uwierz, że to potrafisz.
Przyjaciel forum

przez Pstryk 10 mar 2007, 18:37
Wiecie co, czasem - teraz - wydaje mi się, że to ja się mylę. Reszta ma racje. A co jeśli tak jest?
Jest osoba która notorycznie wmawia mi, że wszystko źle robię. Gdy zapytam jak wobec tego według niego powinnam myśleć czy postępować a on mi tłumaczy jak to robie jak powiedział ale wtedy też jest źle!
Jestem żałosna i nienawidzę siebie czasami tak bardzoo....
Wcale nie jestem silna. Co z tego że dużo przeżyłam. Miałam szczęście i tyle!
Boże chce umrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:40 pm ]
Ludzie czemu to wszystko jest takie skomplikowane?!
Potrafiłam pogodzić się z gwałtami ojca, chce żyć ale nie potrafię zakończyć chorego związku który doprowadza mnie do grobu!
Pstryk

przez IceMan 10 mar 2007, 19:19
Bethi musisz być silna i powiedzieć STOP, gdy trzeba. To toksyczny związek i musisz niestety to skończyć jeśli nie ma nadziei na to, że coś będzie lepiej.
bethi napisał(a):Ludzie czemu to wszystko jest takie skomplikowane?!

całe życie jest skomplikowane, ale jakoś żyć trzeba
Jestem żałosna i nienawidzę siebie czasami tak bardzoo....

nie widzę powodu do tego żeby tak pisać, dlaczego tak siebie traktujesz?
bethi napisał(a):Boże chce umrzeć!!!

myślę, że Bóg zabierze Ciebie do siebie, gdy będzie pora - nie wyprzedzaj go
Przyjaciel forum

przez Pstryk 11 mar 2007, 00:14
Piotrek krzyczę STOP z całych sił ale nikt mnie nie słyszy. Każdy robi ze mną co chce. Czuje się jak lalka, jakaś marionetka... Kompletne dno. Jak nie być na siebie wściekłym skoro jest się tak bardzo bezradnym???
Pstryk

przez IceMan 11 mar 2007, 01:18
Więc przestań krzyczeć, jeśli nikt nie słucha. Nie daj sobą pomiatać. Zacznij sama robić to, co Ty uważasz za stosowne. Nie jesteś dnem - nie myśl o sobie tak więcej. A bezradność - to czasem jest ponad nami.
Przyjaciel forum

Sortuj wg