"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez depresyjny86 08 sty 2009, 22:10
Wy jesteście zwyczajnie niereformowalni. cz.n. od prawie 3000 postów jęczy jakiego on to ma doła, jaki jest beznadziejny, głupi, brzydki, uposledzony i taki tam...,

Przeczytałeś wszystkie moje posty? od pierwszego posta do ostatniego? napewno nie.Po 2 jak Ci coś przeszkadza to nie czytaj albo nie wchodż na forum.To chyba proste<no ale dla Ciebie chyba nie>.Weż gosciu pokaż mi ile razy w ciagu miesiąca ostatniego na siebie najeżdzałem.Zdarzyło mi sięto tak na poważnie tylko 1,2 moze 3 razyNie licze tego że mówiłem ze jestem nieudacznikiem,bo jeszzce nim tak naprawde jestem,bo niczego nie dokonałem,ale dokonam.Przyznaje natomiast to że często jecze ale kur.. powiedz mi z czego mam być zadowolony niby skoro jesteś takim "mądrym" obserwatorem Forum.Jęczenie skończy się pewnie wraz z etapem znalezienia pracy.Zresztą po co ja Ci to pisze skoro i tak nie uwierzysz...

no CN to chyba ma taka osobowsc - raczej...

Błąd-nie mam takiej osobowosci,przynajmniej kiedyś sie nie dolowałem,a wrecz przeciwnie pomimo tego co mnie spotykało staralem się nie dolować,i przede wszystkim inaczej myślałem o sobie i wierzylem w siebie,to raczej okoliczności spowodowały to kim teraz jestem i przez co teraz przechodze i co w sobie musze znowu odbudować i powoli drobnymi kroczkami to robie.Kolejny krok do odbudowy będzie jutro.Poza tym mam stwierdzoną depresje,żeby nie bylo wątpliwosci :)
:)

przez jaaa 08 sty 2009, 22:23
no to jak nie osobowosc to depresja- wiec wiaodmo ze to ma wplyw na samoocene

czlowiek nerwica powodzenia w dalszych krokach i blagam nie mow ze nie dasz rady z prawo jazdy bo moja kolezanka zdrowa juz 7 raz oblala ale stara sie tym nie przejmowac;)
dasz rade tu nie tylko umiejetnosci sie licza ale i szczescie;)

przez pulver 08 sty 2009, 22:26
cz.n. jak śmiesz w ogóle na mnie naskakiwać? Spójrz na siebie: bez wartości, bez humoru, wykształcenia, wyglądu, niczego... Nikt nie jest w stanie przeczytać wszystkich twoich postów bo pewnie zachorowałby na raka mózgu! To kontener crapu! I nie takim tonem do mnie pół-człowieku!
P.S. bana mam im Arsch!

[*EDIT*]

...masz szczęście, że nie należysz do moich przypadkowych znajomych, z którymi piję wódkę. Po jednym seansie zacząłbyś kochać życie...
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 08 sty 2009, 22:50
Pulver sorry ale Twoje słowa kompletnie mnie nie zdolowały ani jakos za bardzo nimi się nie przejąlem :D :D :D Po 2 pół-człowiekiem jesteś Ty-idż lepiej się zmasturbuj i nie podniecaj się swoimi wpisami na forum<Sorry ale tak to wygląda,podnieca Cie to co piszesz.>
jak śmiesz w ogóle na mnie naskakiwać?

Mój Boże!biedny Pulver... :cry: Ty nic nie napisałeś,a ja na Ciebie bezczelnie naskakuje...
Iszczerze mówiac mam gdzieś czy za to co napisalem do Ciebie dostane ostrzeżenie.

Jaaa-przejmowanie sie prawkiem już mi przeszlo,chrzanie to....najwyżej uda mi się zdać za 3 albo 4 razem,a jak nie to jeszcze póżniej....ale zdam.Bardziej przejmuje się pracą...wiem ze musze ją podjąć i tak zrobie jak nie w tym miesiącu to w Lutym bo musze zdać wszystkie kolosy i egzaminy<nawet nie wiem jaką prace,ważne żeby byla zgodna z moim kierunkiem>

przez pulver 08 sty 2009, 23:02
Pamiętasz jak byłeś na jakimś tam przyjęciu i nie potrafiłeś się do nikogo odezwać? Wszyscy patrzyli na ciebie i myśleli jakim jesteś gburem i beznadziejnym człowiekiem? Pamiętasz? Przykro ci było co? O to własnie mi chodzi. Nie jesteś godzien by w ogóle zwracać się do mojej osoby w jakikolwiek sposób. Rozumiesz? Jakim trzeba być małym człowieczkiem by po tylu latach doświadczeń na rodzinnym przyjęciu zachowywać się jak słup soli, który na dodatek się jedynie woskowo czerwieni? Ja nie potrzebuję real-sytuacji by cię zgnieść, nawet w na forum i. zrobie z ciebie pieczonego prosiaka na ruszcie... chociaż pewnie i do tego się nie nadajesz...
zbanowany

przez depresyjny86 08 sty 2009, 23:19
Pulver-wybacz mi ale jesteś taki
śmieszny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Posluchaj mnie trollu.to że się boje odezwać wśród ludzi to nie Twoja gówniana sprawa :D Mam fobie społeczną i tyle i sie z niej lecze mały człowieczku :D
Dla mnie jesteś zwykłym nic ne nzaczącym robalem,Jesteś zerem.
Malym czlowiekiem jest ten który nie potrafi się przyznać do własnych błędów,ten który potrafi tylko czerpać przyjemność z najeżdżania na innych ludzi,a takim człowiekiem jesteś właśnie Ty.....
[quote][? Ja nie potrzebuję real-sytuacji by cię zgnieść, nawet w na forum i. zrobie z ciebie pieczonego prosiaka na ruszcie... /quote]
Tym to mnie kompletnie rozwaliłeś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Leże ze śmiechu
idż spać już dzieciaku. :mrgreen:

przez pulver 08 sty 2009, 23:41
cz. n. to brzydko tak znieważać innych :o Nie masz fobii cz.n., jesteś jedynie frajerzyną, czy tak trudno to zrozumieć? Nie ma co tłumaczyć się jakąś tam fobią ciepły chłopcze(inaczej: analsexlover)...

[*EDIT*]

Ps. Towarzystwo rozmawia, jest wesołe a ty siedzisz czerwony jak burak i myślisz, że masz fobię... Zwyczajnie jesteś bezbarwny i nic nie masz do powiedzenia. Co byś powiedział gdyby nie fobia co? Tu masz okazję powiedzieć coś ciekawego i co robisz? Jesteś nikim, jesteś chwastem do usunięcia, niespełnieniem twojej matki, mrzonką ojca. Niedobrze mi się robi...
zbanowany

przez depresyjny86 08 sty 2009, 23:57
Pulver.....ciemniaku warty tyle co zeszłoroczny wykorzystany papier toaletowy,frajerem jesteś TY.... piszesz że jesteś kimś ale tak naprawde sam wiesz ze jesteś zerem,dlatego przyszłeśtutaj na forum po podniecać się wypisując rózne żałosne rzeczy na innych ludzi....

Dorośnij dzieciaczku,cholera z kim ja wogóle rozmawiam,pewnie siedzac przed forum znowu się masturbujesz......

przez shadow_no 09 sty 2009, 00:24
Posypały się ostrzeżenia.
Kolejne poosty na ten temat pisane w podobny sposób będą skutkowały kolejnymi.
Jeżeli macie gdzieś ostrzeżenia - prosze bardzo. Nikt tutaj nie waha się ich dawać. Każdego obowiązują pewne zasady,
mam nadzieję, że mojej decyzji nie muszę argumentować.
pulver, człowiek nerwica - Po 1 ostrzeżeniu. W przypadku pulvera jest to już drugie. Możesz napisać, że Cię to nie obchodzi, ale wiesz co oznacza trzecie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez namiestnik 09 sty 2009, 01:55
pulver, "dzięki" za słowa pocieszenia - w imieniu pocieszanych.

Chyba nie za bardzo zrozumiałeś problemy osób o których wspominasz.

przez bunny_wrrr 09 sty 2009, 02:31
bu
:cry:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Ridllic 09 sty 2009, 08:34
pulver, piszesz ze nie jestesmy warci rozmowy z Toba ,ze zal Ci nas i ze jestesmy zalosni i beznadziejni i tutaj moje pytanie sie pojawia gdziesz to mozna nabrac takiej inteligencji,manier oraz przebojowosci ktora Ty posiadasz :?: naprawde bardzo mnie to intryguje :roll:

Ps. to moj 12 post w tym temacie od 1.5 roku w tym 10 dotyczylo pocieszenia kogoś 2 razy jeczalem raz na grype i raz na bezsennosc :mrgreen: specjalnie sprawdzilem :mrgreen:
Ridllic

przez pulver 09 sty 2009, 10:10
Ps. to moj 12 post w tym temacie od 1.5 roku w tym 10 dotyczylo pocieszenia kogoś 2 razy jeczalem raz na grype i raz na bezsennosc :mrgreen: specjalnie sprawdzilem :mrgreen:

Nie pisałem o tobie, nie piszę o wszystkich. Co do inteligencji i poczucia wartości to ją się ma albo nie :? Inteligencji się nie nabywa... Spójrz na posty cz.n. To jego osobisty dramat. Rozumiem osoby chore, cierpiące, które mają poważne problemy ale nie mam litości dla symulantów bez charakteru i wyrazu, którzy od 3tys. postów tylko i wyłącznie jęczą. Tfu!
zbanowany

przez Ridllic 09 sty 2009, 10:29
pulver, jestem zdania ze kazdy moze sie wypowiadac w jaki sposob chce nie rozumiem problemow wszystkich i mam inne zdanie co do problemow wole je rozwiazywac nie pisac o nich ale jesli innym to pomaga to dlaczego nie podstawa nie odbierac osobiscie problemow oraz dolegliwosci innych moze maja taki sposob odreagowania stresu :roll:
Ridllic

Sortuj wg