"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Ampułek 28 lis 2008, 02:09
Heh bo co daj mi jeden powod, jak rozpisac za i przeciw - zreszta nie chce mi sie zyc
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez wróbelek Elemelek 28 lis 2008, 11:30
Ampułek, żyj dla siebie, to jest jeden powód, jesteś na tym świecie i przeżyj swoje życie tak żebyś niczego nie żałował!! jest dużo przyjemnych rzeczy które można osiągnąć, ale nie można się pddawać, tylko dążyć do tego... wiem że czasami jest baardzo po górke, i cieżko, ale trzeba walczyć... nie dla kogoś, tylko dla SIEBIE :)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez izu 28 lis 2008, 16:44
znowu źle. już chyba zawsze tak będzie. a na dodatek pechowy dzień. rano by mnie samochód potrącił. później 2 cieżkie prace klasowe w szkole. a na dodatek jak się urwałam z ostatniej lekcji i byłam już w domu, dostałam smsa od taty że czeka na mnie pod szkołą z mamą bo chcą na zakupy pojechać. i jak tu nie być złym?
izu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: prosze zrobcie cos!!!

przez muriel 28 lis 2008, 16:44
znowu zaczynacie z tą urodą....ehh :lol:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez muriel 28 lis 2008, 17:20
Ampułek, dasz radę, nie myśl, że nie. ja też często tak sądzę, ale jakoś się udaje, że ciężko, to już inna sprawa....
nie dam rady, nie wytrzymam, tak powiedzieć najprościej.
powód - chyba każdy sam powinien taki znaleźć...
może taki, żeby nie zranić bliskich; zeby nie poddawać się slabościom, walczyć; żeby udowodnić sobie i innym, że się potrafi :smile:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez Ampułek 28 lis 2008, 18:12
człowiek nerwica, wróbelek Elemelek, muriel dziekuję Wam. Naprawdę. Tylko to tak ciężko. Dopadają mnie inne choróbska i ... może lepiej odejść w jakiej takiej formie. Nie wiem już sie gubię ... Czasami myślę że jakby mnie nie było to moi bliscy mieli by jeszcze jedną lepszą szansę na wszystko. Nienawidzę siebie.

przez wróbelek Elemelek 28 lis 2008, 18:39
Ampułek, myśl o sobie, a nie o innych, i nie zadreczaj się, nie mów cały czas ze siebie nienawidzisz, trzeba to zmienić, bo jak sie nie polubisz to będzie ci o wiele ciężej...
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Ampułek 28 lis 2008, 18:43
wróbelek Elemelek napisał(a):Ampułek, myśl o sobie, a nie o innych, i nie zadreczaj się, nie mów cały czas ze siebie nienawidzisz, trzeba to zmienić, bo jak sie nie polubisz to będzie ci o wiele ciężej...

Nie mówię cały czas ;) Ja sie nienawidzę i to prawda. Ano trzeba cholercia tylko jak ???

przez Jola27 28 lis 2008, 19:52
Ampulek przerazajace jes to co piszesz ale doskonale cie rozumie bo sama czasem tak mam prosze nie zalamuj sie to minie i dlaczego siebie nie lubisz skoro tak wiele osub cie bardzio ceni i lubi :?:
nie mysl o sobie tak krytycznie to minie
przytulam mocno

Re: prosze zrobcie cos!!!

przez chlorchlor 28 lis 2008, 20:14
tak jak juz pisalam - ja swojego ciala nie cierpie, bo jest chude dlugie i pozbawione ksztaltu, ale wiele razy uslyszalam ze jestem ladna(od chlopakow).
ale sa kolezanki brzydsze ode mnie i sa ogolnolubiane.

wiecie co?? probowalam tak sie nie przejmowac i miec ich gdzies. ale sytuacja w ktorej ja siedze sama ze soba i slysze ich hahanie, radosc i taki fajny klimat od nich bije... to krew zalewa ze ja nie moge tez.jeszcze kilka tygodni temu tez z nimi bylam, wejscie mialam dobre- fajnie sie czulam, myslalam ze im dorownuje, ale oczywiscie musialo sie skonczyc tak jak za kazdym razem.

zastanawialiscie sie kiedys, ze niektore osoby stwazaja pewien klimat?? czujemy sie wsrod nich w pewien sposob wchlonieci w jakas aure. jedni maja nostalgiczna, uspokajajaca, inni wesolkowata i luzacka i rozne inne.
ja jestem tak nijaka i sztywna, ze ludzie musza mnie uwazac za jakies nedzne zero. co mi po dobrodusznosci i uczynnosci, czasami poprostu "ladniej wyglada" figlarna wrednosc czy jakas inna negatywna, ale ladnie opakowana cecha.
lepiej jest byc "zawadiacko" nieznosnym, niz nudziarko prostolinijnym:(

przez Lariana 28 lis 2008, 20:48
Oho.. nawąchałam sie kleju .Musiałam skleić kilka rzeczy i mi zeszło z godzinke no i sa skutki. Wczoraj musiałam lakierowac i tez sa skutki xD
Czuje się jak po upojeniu alkoholowym.
I nikt mnie tu nie lubi i nie szanuje i tam też i w ogóle źle :(
Byłam głodna ale już mi przeszło samo. Piszcie że ze mnie śmieć prosze bardzo :( Że nie zasługuje na życie bo sama siebie niszcze a prosze bardzo :(:( Chce kupić te leki w końcu i miec na nie kase ..eh
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez Jola27 28 lis 2008, 21:20
Lariana czemu mowisz ze nikt cie nie lubi ja bardzo cie lubie i jestem pewna ze jest takich osob wiecej i napewno nie jestes zadnym smieciem tylko pelno wartosciowym czlowiekiem i masz pelne prawo zeby zyc i jestes tego warta
wiesz ty naprawde sporo sie tego nawachalas
juz wiecej niczego nie klej :P

przez namiestnik 28 lis 2008, 21:51
Lariana, ja przyłączam się do zdania Jola27. Jesteś lubiana i szanowana! :)

A co do klejenia to faktycznie - lepiej uważać. Potem kac też podobnie jak po alkoholu.

przez Lariana 28 lis 2008, 22:25
Kac? Oj niedobrze.. Obym nie miała kaca po tym sklejaniu.
Jeszcze mnie czeka dużo klejenia i lakierowania więc pewnie jazdy też będą. Nie wiem czemu po lakierowaniu miałam lęki .A myślałam że się ich pozbyłam bo dawno nie miałam nic takiego.
Ja nie wiem zawsze mam wrażenie że nigdzie nie pasuje :( Nigdzie nie jestem akceptowana i zawsze w jakiś sposób olewana:(
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

Sortuj wg