"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez namiestnik 11 lis 2008, 00:53
jaaa, nie przejmuj się - będą chcieli obgadać to wymyślą cokolwiek.

przez wróbelek Elemelek 17 lis 2008, 13:53
tekla, nie słuchaj jej, to jest jedyny sposób... to troche niełądnie, ale najlepszym wyjściem jest odseparowac się chociaż na jakiś krótki okres czasu... trzymaj sie!
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez fortest 20 lis 2008, 16:27
Napisałem klika postów, dokładnie 2, każdy około 30 do 40 zdań i zaczynałem słowami: nie jestem pewien czy to dobry pomysł aby upubliczniać swoje odczucia. Na to wygląda !!! Próbowałem dwukrotnie i nikt mnie nie przekona, że do trzech razy sztuka. Dwa razy nie udało się wysłać tekstu, za każdym razem jakiś " mistake ". Chciałem, wygląda na to, że złośliwość przedmiotów martwych jest silniejsza niż ja. Niech nikt nie myśli, że jakiś frajer zarejestrował się tylko po to aby nam dokopać, prawda jest taka, że starałem się napisać o swoich problemach również. Pozdrawiam wszystkich nieudaczników, schizofreników, samotników. !!! NIE DAJCIE SIĘ !!!. I'll do my best as well! Trzymajcie się ( Ałć !!! , ja też nie cierpię tego tekstu !!! Ale co nam pozostało ?) POZDRAWIAM.
Strach zabija umysł !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 20 lis 2008, 16:57
Może długo pisałeś. No i forum ostatnio tak ma. Zaznaczaj wszystko przed wysłaniem i kopiuj do schowka (Ctrl-A Ctrl-C). Wtedy jak coś się nie uda możesz wkleić tekst na nowo (Ctrl-V).

przez wróbelek Elemelek 20 lis 2008, 17:47
to forum często tak ma, więc raczej to nie jest żadna złośliwość ;) następnym razem zrób tak jak napisał namiestnik ;) pozdrowionka ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez scrat 20 lis 2008, 17:50
Albo używaj Opery, w niej cofnięcie nie czyści pól, w których coś napisaliśmy (chyba że JS na stronie explicite czyści albo to pole to hasło). Pewnie w firefoxie też ale nie sprawdzałem :)
Przyjaciel forum

przez Duran84 22 lis 2008, 11:04
Boje się... Coraz bardziej się boję Środy... Wiem, że pierwsza wizyta u psychologa to nic strasznego, ale jakos moj mozg nie moze przyjac tego do wiadomosci... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A na dodatek od paru dni radio padlo i nikt nie wie jak je podniesc... Przepraszam za brak audycji. To nie moja wina... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ale mam dobra wiadomosc. Jesli do konca miesiaca sie nic nie polepszy to zakladam nowe... Stac mnie na to... I moze to nie bedzie najlepsze radio na swiecie, ale bede sie staral aby takie bylo. 3majcie kciuki. Za środę i za to, żeby mi się w końcu udało...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez MOCca 23 lis 2008, 12:02
Duranku, głowa do góry :D Do psychologa z pewnością się wybierzesz i nie zadawaj sobie dodatkowych pytań, wizyta w środę to idę, trzymam kciuki :D
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez czachor 23 lis 2008, 12:39
Jest do bani.Odebrałem wyniki krwi ,i co :?: Wyszło że mam cholesterol ponad wszystkie normy :oops: do tego przyskakuje mi od rana serce,i jeszcze żeby było weselej to boli mnie od tygodnia w miejscu wątroby i mam filmy że to coś poważnego(marskość,kamienie,albo coś gorszego) Mam dosyć ,jak nie urok to ........ :!:

przez linka 23 lis 2008, 12:49
czachor, to ja cię pocieszę:-)
Po pierwsze wątroba nie boli, więc nawet jeśli coś tam cię kłuje to zwykłe nerwobóle - napewno nie wątroba.
Po drugie, gdyby to było naprawdę coś poważnego - to z pewnością wyszłoby na badaniach krwi:-)
Co do cholesterolu......nie ma innej rady jak wziąć się za dietę:-D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez czachor 23 lis 2008, 13:11
Dzięki linka656.Nie miałem robionych badań pod kątem wątroby,dla tego mam stracha. :shock: może to trzustka,coś pobolewa promieniuje aż do nerki :!: Co do cholesterolu ,to masz racje,ale ja już widzę swoje pozapychane żyły :-|

przez linka 23 lis 2008, 13:26
czachor, Zaufaj mi gdyby to było coś naprawde poważnego to na 100% wyszłoby w ogólnych badaniach krwi, napewno morfologia i OB zaniepokoiłoby lekarza, przy takich problemach jak piszesz (trzustka, wątroba itd) krwinki białe byłby poniżej lub powyżej normy :-)
Także nie martw się naprawde :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez czachor 23 lis 2008, 14:08
Podziękował lineczko.nie miałem morfologi tylko biochemie.Ale wybiorę się do lekarza niech mnie zbada .Te wyniki zlecił psychiatra,żeby mi pokazać że z moim serduchem jest OK.trochę mu nie wyszło patrząc na cholesterol :roll:

przez Duran84 23 lis 2008, 18:43
MOCca dzięki bardzo... ;) Postaram sie nie stwarzac zadnych wiecej problemow...
Ale problemy stwarzaja sie same... W dniu dzisiejszym probowalem sie zalogowac jak codzien na strone mojego radia... I wyskoczylo mi, ze
Dostęp do panelu www został zablokowany...
Powód - aktywacja konta zakończona.
W przypadku braku odnotowania wpłaty za świadczone usługi
konto zostanie bezpowrotnie usunięte
. Także przykro mi, ale link z mojego postu jest juz nieaktualny. W przyszlym miesiacu postaram sie zalozyc wlasne radio. Grajace tylko MOJA muzyke. A na razie odpoczniecie troche ode mnie... Pozdrawiam wszystkich tych, którzy kiedykolwiek słuchali tego radia... Do uslyszenia niebawem... Zal troche... Bo naprawde mi juz zaczynalo dobrze to wychodzic i sie przyzwyczailem do radia... Ale bedzie nowe... Obiecuje...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

Sortuj wg