"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez gabriel 04 paź 2008, 15:18
Bo ja mogę pouczać, bo jestem tak doskonały, że nie popełniam błędów. Ja nie wiem czy tak ciężko to zrozumieć?

przez namiestnik 04 paź 2008, 15:38
Hehe :)

Ridllic - no jak by to trwało wiele, wiele dni to i umrzeć można. :)

Aaa i na sen dobry jest dobry i długi sex przed snem :)

przez Ridllic 04 paź 2008, 16:53
namiestnik napisał(a):Hehe :)

Ridllic - no jak by to trwało wiele, wiele dni to i umrzeć można. :)

Aaa i na sen dobry jest dobry i długi sex przed snem :)

"namiestnik" To propozycja :mrgreen:

"gabriel" no chyba ,że tak to wybacz panie :mrgreen:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 04 paź 2008, 20:01
niech mi kto cos powie milego, nadal mysle o tym o czym pisalam w ostatnim poscie...

przez A.M 04 paź 2008, 21:11
A.M-Ja probuje się przelamać,staram sie rozmawiać z ludżi,aczkolwiek te rozmowy mi nie za bardzo wyvchodzą<tzn jest to głownie wymiana zdań typu ktoś mi powie a ja odpowiadam w jednym zdaniu>,próbuje to zwalczyc ale kurcze jeszcze z tym nie wygrałem.

cala przyjemnosc przed toba ;) im wiecej rozmowek niezaleznie od rezulatu tym blizej konca tego leku;) "trzymaj swojego wroga blizej niz przyjaciela" Sun Tzu
jak juz wspomnialem juz jestes zywciezca...samo przyjdzie z czasem :)
A.M

przez depresyjny86 04 paź 2008, 21:13
Inez nerwica Cie nie dopadnie,a nawet jakby stal się taki cud i coś by sie stało to dasz sobie z tym szybko rade i będzie ok.Ale naprawde myśłe że nerwica do Ciebie nie wróci<nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twój post>

A u mnie kolejna porażka na całego..........znowu kurcze probowałem gadać czasami mi się udawało powiedzieć jedno zdanie....ale oczywiście na dłuższą rozmowe nie bylo mnie stać...na nic mnie chyba nie stać...poczułem się dzis jak przegrany.Całe swoje życie sobie spieprze dlatego że jestem taki jaki jestem.

Chętny do wymiany charakteru:)jak ktos chcialby się wymienić niech pisze:)
:)

przez inez3 04 paź 2008, 21:18
człowiek nerwica, dobrze zrozumiales, niby jej nie mam,ale zawze mowie, ze mam... te mysli, hmm, chyba musze sie przejsc do mojej pani psycholog... juz sama nie wiem... niby teraz jestemmadrzejsza, tylko czemu caly czas mamjakies obawy np. z tymi autobusami??

a co do ciebie, analizie siebie mowimy nie! zobacz sam co napisales
znowu kurcze probowałem gadać czasami mi się udawało powiedzieć jedno zdanie....ale oczywiście na dłuższą rozmowe nie bylo mnie stać...na nic mnie chyba nie stać...

przeciez sprobowales, w tym powinienes juz zauwazyc cos pozytywnego. wiesz jak to jest duzo?? i nie napisales, ze ktos mowil o tobie cos zlego... to tez cos dobrego. zauwaz pozytywy!

przez depresyjny86 04 paź 2008, 21:31
Inez tak jak napisałem w MDD,każdy ma jakieś stresy,czegoś się boi,ale to nie znaczy że ma nerwice,albo że ona wróciła.Ja myśle że właściwie już się wydostałaś z nerwicy..
czemu caly czas mamjakies obawy np. z tymi autobusami??

Te obawy odejdą,radziłbym abyś np raz w miesiacu skorzystała z autobusu,który jedzie jakąś krótką drogą<tak kilka km>,i myśle że z biegiem czasu pozbędziesz się tego.

przez inez3 04 paź 2008, 21:43
człowiek nerwica, dziekuje :) masz racje. tylko bron boze nie moge tego planowac :P bo wtedy to sie juz wszystko pochrzani :smile:

przez Duran84 04 paź 2008, 23:03
Witam... Znowu wszystko spieprzyłem... Jednym niepotrzebnym zdaniem... Jestem normalnie największym debilem jakiego ta ziemia nosiła... Nigdy sobie nie wybacze tego co powiedzialem dzisiaj... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kolejna noc przepłakana... Ja już nie mam siły... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Chcę jak najszybciej zapomniec o dzisiejszym dniu... Ale wiem, że to będzie bardzo trudne... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Tylko Ja tak potrafię... Ranic tych, ktorych najbardziej kocham... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: JESTEM TYLKO GÓWNEM... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez inez3 04 paź 2008, 23:18
Duran84, ale co sie takiego stalo? napisz dokladnie.

przez Duran84 04 paź 2008, 23:21
Napisałem o jedno zdanie za dużo do swojej ukochanej... Jedno zdanie, którego Ona mi nigdy nie wybaczy... Ani Ja sobie tego zdania też... Nieważne o jakie zdanie poszło... :cry: :cry: :cry: Ważne, ze bardzo tego załuje... Ale niestety... Już za późno... Na wszystko
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez inez3 04 paź 2008, 23:26
hmm, nie ma sytuacji bez wyjscia... zawsze mozna sprobowac wyjasnic wszystko. nigdy nie jest za pozno, nie jestes debilem, kazdy czasem cos palnie od rzeczy... jezeli ci to nie daje i nie da spokoju, pogadaj jeszcze raz...

przez depresyjny86 05 paź 2008, 00:39
Zgadzam sie z Inez,Duran wyjaśnij wszystko,przeproś,zrób wszystko żeby było ok.Wyjaśniaj,wyjaśniaj i jeszcze raz wyjaśniaj.No i przeproś,a jeżeli będze trzeba t rób to aż do skutku.
A nawet jeżeli to nic nie da<w co wątpie>to przeslij bukiet róż<albo innych kwiatów> jeżeli sie da<wiem romantykiem jestem>
Myśłe,że Ci wybaczy i zrozumie że naprawde żałujesz tego co napisałeś,albo zrozumie że tak naprawde nie chciałeś napisać tego zdania.
Myśle,że każdemu z nas chociaz raz wyrwało sie jakieś głupie zdanie za które musieliśmy przepraszać..,

Sortuj wg