"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez gabriel 28 wrz 2008, 22:33
cadarxx napisał(a):
gabriel napisał(a):Widocznie Lariana jest osobą, która błyskawicznie się zadłuża w drugiej osobie, przywiązuje się do niej, obdarowuje zaufaniem, wydaje jej się że po kilku miłych słowach może taką osobę darzyć przyjaźnią.

Takich osób nie brakuje, są to zazwyczaj młodzi, niedoświadczeni ludzie. Po latach dopiero przekonują się, że nie warto ufać pierwszemu lepszemu, bo się źle na tym wychodzi.

Jednak również trochę starsze osoby jednak niedojrzałe emocjonalnie zdają się nie uczyć na błędach i są ranione nadal przez fałszywych "przyjaciół" lub uciekają w samotność, rezygnują z bliższych kontaktów z ludźmi co sprawia, ze są nieszczęśliwi.

---- EDIT ----

Buuu, co ty wygadujesz, nawet zabójstwo na życzenie jest w tym kraju nielegalne. A tak z ciekawości: ile proponujesz?

przez buuuu 28 wrz 2008, 22:39
mówisz poważnie? dam ci ile będziesz chciał już mi wszystko jedno

przez cadarxx 28 wrz 2008, 22:40
Moim zdaniem w każdym kraju powinna być dostępna eutanazja po atrakcyjnej cenie, ale niestety w większości krajów kierują się jakimiś durnymi zasadami....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buuuu 28 wrz 2008, 22:41
tylko żeby nie bolało za bardzo bardzo cie prosze

przez gabriel 28 wrz 2008, 22:42
Nie, nie mówię poważnie, chciałem ci trochę poprawić humor ale chyba się nie udało. Co tak nagle obniżyło ci nastrój?

---- EDIT ----

Ale na poważnie ile dała byś za taki zabieg?

---- EDIT ----

Cadarxx, moim zdaniem eutanazja jak najbardziej powinna być dozwolona. Wiele ludzkich istnień uniknęło by niepotrzebnego cierpienia.

przez Ampułek 28 wrz 2008, 22:46
gabriel napisał(a):Nie, nie mówię poważnie, chciałem ci trochę poprawić humor ale chyba się nie udało. Co tak nagle obniżyło ci nastrój?

---- EDIT ----

Ale na poważnie ile dała byś za taki zabieg?

Coz przepraszam ale dla mnie to ku***two Ona cierpi a ty sie pytasz za ile.
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez gabriel 28 wrz 2008, 22:46
Chociaż z drugiej strony w naszym dziwnym kraju mogłoby dojść do różnych nadużyć (delikatnie mówiąc)

---- EDIT ----

Ampułek, na prawdę chciałbym jej jakoś poprawić humor. Uwierz mi, lubię buuu i nie chcę żeby cierpiała.

przez cadarxx 28 wrz 2008, 22:49
gabriel napisał(a):Chociaż z drugiej strony w naszym dziwnym kraju mogłoby dojść do różnych nadużyć (delikatnie mówiąc)

Dlatego musiałoby się kilka razy potwierdzić decyzję o tym, by uniknąć czegoś w rodzaju "mam dziś zły humor bo uciekł mi autobus, czas skończyć z życiem"

przez buuuu 28 wrz 2008, 22:50
no wlasnie cadarxx ja też uważam ze jak ktos nie chce zyc to nie moze sie zmuszac tylko czemu tak trudno podjac decyzje no i trzeba wybrac odpowiedni moment rodzaj smierci
gabriel juz mowilam nie wiem ale nie mam za bardzo kasy wiec nie wiele.. niestety ,moge ci dac jeszcze moj tel komp mozesz sprzedac ciuchy kosmetyki co bys jeszcze chcial.. i poprawiles mi troche humor

przez namiestnik 28 wrz 2008, 22:54
A ja wcale nie uważam, że powinna być dozwolona. Sam bym z niej może skorzystał - a potem co? To już nie jest odwracalne. Ale zakładając, że by się np. nie udała, albo jest z opóźnieniem lecz nie da się jej odwołać to teraz bardzo bym żałował takiej decyzji.

Wiecie, że podobno większość osób skaczących z okna jak już spada to bardzo chce żyć?

Buuuu to nie jest dobry pomysł.
Gabriel - pisz dalej o rumakach! :)

przez buuuu 28 wrz 2008, 22:55
nie naprawde chce umrzec gdybym nie chciala to bym tak nie mowila, i zdania nie zmienie wzielam cos tam na uspokojenie moze dzisiaj normalnie zasne i juztro bede w lepszym humorze przepraszam ze zawracam wam glowe,,

przez namiestnik 28 wrz 2008, 22:56
buuu - chce telefn i kompa za wybicie z głowy tego pomysłu. A jak mi nie dasz to i tak Tobie wyperswaduję :)

przez gabriel 28 wrz 2008, 22:58
To się cieszę, ze poprawiłem. Ciuchów i kosmetyków nie biorę bo nie sprzedaję na targu no ale telefon czas wymienić ;)
Buuu, trudno podjąć decyzję bo mimo wszystko życie nie jest tak ponure jak nam się czasem moze wydawać, po za tym dochodzi strach przed cierpieniem bliskich oraz często to, ze ludzie szybko zapomną o nas po naszej śmierci. Ja jestem szczęśliwy, ze obracam się wśród ludzi którzy bardzo cenią sobie życie ( niektórzy twierdzą nawet że jest piękne- wariaci) to mnie trzyma. Gdyby nie oni to kto wie :roll:

przez buuuu 28 wrz 2008, 23:00
namiestnik jakby byla to dawno bym z niej skorzystala i napewno dzisiaj bym nie zalowala
czy nie uwazasz ze po tej drugiej stronie jest lepiej albo nie ma niczego? a juz napewno gorzej byc nie moze
aaa wez sobie wszystko mi juz na niczym nie zalezy

Sortuj wg