"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Lariana 26 wrz 2008, 23:52
Nie narzekam na samotność ,przywykłam do niej .(jak już pisałam :P )
Kto powiedział że to towarzystwo ,które mnie zaprasza jest dobre?
I że wszyscy nagle mnie olali ,weszli w związki i żyją ,po prostu (co jest prawdą).
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez gabriel 27 wrz 2008, 00:08
Więc jesteś prawie normalna(po za tym że tutaj się udzielasz)?
Nie rozumiem, masz masę znajomych a przywykasz do samotności? Czy to swoisty masochizm? Co to znaczy czy towarzystwo jest dobre? Nie smakuje ci? Nie spełnia wymagań BHP? O co chodzi? To że wszyscy się związali, mają rodziny i normalny dom, nie znaczy że cię olali. Co mają ci pieluchy zmieniać czy na co liczysz? Tego też nie rozumiem. Czy liczysz na nagrodę za swoją ekscentryczną samotność czy co? Trochę rozmyta jesteś kochana.

przez buuuu 27 wrz 2008, 14:02
kazia_z8 dzięki w poniedziałek pójdę do apteki, dzisiaj nie chce mi się wychodzić z domu. Poczytałam trochę o tych kroplach i wydają się fajne.. jeszcze raz dzięki ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lariana 27 wrz 2008, 17:32
Właśnie określiłeś ludzi na forum jako nienormalnych .Siedze tu bo mam do tego prawo ,takie jak ty .Nie pytam po co tutaj siedzisz i jaki masz w tym cel .
Z tym dobrym czy złym chodziło mi o to ze może być niszczące człowieka .
Czuję się oszukana w pewien sposób choć ciesze się że reszta jest szczęśliwa albo przynajmniej do tego dąży .

przez gabriel 27 wrz 2008, 17:48
Lariana napisał(a):Właśnie określiłeś ludzi na forum jako nienormalnych .Siedze tu bo mam do tego prawo ,takie jak ty .Nie pytam po co tutaj siedzisz i jaki masz w tym cel .
Z tym dobrym czy złym chodziło mi o to ze może być niszczące człowieka .
Czuję się oszukana w pewien sposób choć ciesze się że reszta jest szczęśliwa albo przynajmniej do tego dąży .

Nic takiego nie powiedziałem. Miałem na mysli to, że udzielają się tutaj ludzie, którzy mają poważne problemy z własną osobowością i na pewno nie nazwałem nikogo nienormalnym, to ty to zrobiłaś.
Czujesz się oszukana ponieważ twoim znajomym udaje się normalnie żyć i funkcjonować? Bez komentarza.

przez Lariana 27 wrz 2008, 18:38
Tak to można zrozumieć z twoich słów .
Nie ,ponieważ mnie zostawili .Koniec i kropka.
Skoro odwiedzają to forum ludzie z poważnymi chorobami to może trzeba ustalić kryteria przyjęć nowych członków na forum? Robić testy ,kto się nadaje a kto nie.

przez gabriel 27 wrz 2008, 19:43
Po co?

przez samotna_zagubiona 27 wrz 2008, 23:14
ludzie nie kłóćcie się bo to bezsensu.... po prostu każdemu jest źle i szuka tu pomocy od pozostałych więc czemu checie sobie skakać do oczu? :(

z innej beczki to czuję się fatalnie... zostałam sama ze swoimi problemami, wszyscy mnie zostawili w tym momencie gdy potrzebuję rozmowy, a niektórzy się przyczynili do mojego złego samopoczucia... :( mam dość... nie chcę "dorastać", nie chcę rano wstawać o 7, nie chcę być samotna, nie chcę spędzać całego dnia nad książkami i CHCĘ by mnie ktoś zrozumiał i mi pomógł... ale chyba inni nie chcą ;( taka prawda - jestem dla nich udręką, bo gdyby było inaczej to by zostali i próbwali zrozumieć, a uciekają ode mnie... to jest przyjaźń? mam gdzieś taką "przyjaźń". zostałam zupełnie sama... :((
boli ...
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez Lariana 27 wrz 2008, 23:18
Nie ja zaczęłam tą 'rozmowę'.
Przyjaciele tak po prostu ranią i potem się pojawiają na chwile. Tak jest u mnie. Dobranoc

przez depresyjny86 28 wrz 2008, 00:20
Co do przyjaciół to ja na realu ich nie mam....wszyscy ludzie na realu mnie odtrącają.
:)

przez samotniczka 28 wrz 2008, 00:34
Co do przyjaciół to ja na realu ich nie mam....wszyscy ludzie na realu mnie odtrącają.

Ale masz ich tutaj, choć prawdą jest że to mało pocieszające...
Ja tez nie mam przyjaciól, ale co tu mówic o przyjaciołach skoro nie mam nawet znajomych. Ale z drugiej strony już wolę nie miec żadnych niż mieć takich, którzy wiecznie wykorzystują a jak człowiek potrzebuje pomocy to nagle wszyscy są zajęci, o czym się niedawno przekonałam :evil:

przez MOCca 28 wrz 2008, 00:47
CN ja jako ulubienica użalania się nad sobą (tendenceje to tego posiada tu bardzoo wiele osób) muszę w końcu jako jedna z niewielu osób zabrać się za Twoje dobre nastawienie do samego siebie jak i do otaczającego nas świata ( przynajmniej zakładając), tzn. trzeźwo Cię opiepapier. Jeśli zobacze następny post o negatywnym ubarwieniu poprostu Cię pokąsam a to bedzie bardziej bolało, obiecuję :P Chce usłyszeć, że potrafisz docenić siebie jako człowieka i wartosci jakie reprezentujesz. Walcz ze swoimi słabościami jeżeli są a nie potęguj ich i nie wmawiaj nam że Ty tyle ich posiadasz, nie wierze w to, że tak jest dlatego tyle osób wspiera Cię dobry słowem i podnosi na duchu. Następny post ma być bardziej radośniejszy, nawet ten najdrobniejszy kroczek do przodu jest wielkim sukcesem i chiałabym byśmy wspólnie się z niego cieszyli ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ampułek 28 wrz 2008, 01:09
samotniczka napisał(a):Ale masz ich tutaj, choć prawdą jest że to mało pocieszające...
Ja tez nie mam przyjaciól, ale co tu mówic o przyjaciołach skoro nie mam nawet znajomych. Ale z drugiej strony już wolę nie miec żadnych niż mieć takich, którzy wiecznie wykorzystują a jak człowiek potrzebuje pomocy to nagle wszyscy są zajęci, o czym się niedawno przekonałam :evil:

Dla mnie pocieszajace - wole prawdziwych wirtualnych niz naprawde (niewirtualnych) nieprawdziwych. Ode mnie sie Ci "prawdziwi": nie odsuwaja sam ich powoli eliminuje. I jak mi z tym ? - dobrze :) Kazdy z nas ma odmienna definicje przyjaciela. I niech kazdy z nas przy niej pozostanie ;)
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez samotna_zagubiona 28 wrz 2008, 09:17
heh a ja widze ze moj post zostal bez komentarza... czyli tutaj ludzie mnie tez ignorują :/ dzieki wielgachne ...
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

Sortuj wg