"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez nariko19 24 wrz 2008, 20:16
tak naprawde my depresanci potrzebujemy pomocnej dłonio kogos kto wskarze nam droge, ja sam nie mam siły ani psychicznej ani fizycznej by szukac lekarzy. i powiem wam ze wkur..a mnie moja rodzina widzi jak zdycham na ich oczach, i nic z tym nie robi wręcz wmawia mi i sobie ze jestem normalny ze przejdzie mi. czasami mam chec wybiec na droge i zacząć błagac o pomoc aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

przez buuuu 24 wrz 2008, 20:32
Lariana przykro mi, że też przez to przechodzisz :( gdybyś chciała pogadać czy coś to pisz.. chciałabym jakoś pomóc!
A tak sobie teraz pomyślałam hmmm szkoda, że jeszcze nikt nie wymyślił tabletki na szczęście, zjadłoby się jedną i znikłyby wszystkie smutki, troski, problemy a nawet złe wspomnienia, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wiem jestem głupia, ale czasami można sobie pomarzyć chociaż troszeczkę !

przez Jola27 24 wrz 2008, 20:36
Buuuu nie jestes glupia a taka tableteczke to chyba wszyscy z checia by sobie lykli ooooh szkoda ze takich niema :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ampułek 24 wrz 2008, 22:24
Jola27 napisał(a):Buuuu nie jestes glupia a taka tableteczke to chyba wszyscy z checia by sobie lykli ooooh szkoda ze takich niema :P

NO :) Całą paczkę :)
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez Misiek 24 wrz 2008, 22:51
Nie no... co za dużo to niezdrowo ;)

przez Ridllic 25 wrz 2008, 08:29
jako ze pierwszy raz pisze w tym temacie nie wiem co się tu pisze i czy "Na grypę też wolno jęczeć " ale taka mam że porostu tragedia :( :( :( :( :(
Ridllic

przez Jola27 25 wrz 2008, 09:50
Ridlic biedactwo ty nasze lez gzecznie w luzeczku i sie wygrzewaj polopirynka ciple mleczko z miodem i jutro bedzie lepiej duzo duzo zdrowka zycze 8)

przez Lariana 25 wrz 2008, 14:43
Dołącze się do narzekania na grype :P
Niestety nie mam czasu na wykurowanie się do końca..
Łaże do tej szkoły ,kaszle na wszystko i wszystkich i leże na ławce..
U lekarza nie byłam .
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez Misiek 25 wrz 2008, 14:51
Lariana, to do lekarza marsz... :smile:

przez kazia_z8 25 wrz 2008, 18:16
Buuu wiesz co Ci powiem,dobrze ze masz marzenia ja swoje zgubilam.Czasem przychodza w snach.jedyne co mi zostalo to mozliwosc pracy,ona mi pomaga nie myslec o mojej chorobie.Do domu ostatnio wracam zmeczona,mdli mnie gdy wracam,glowa mnie boli kreci mi sie w glowie.Ide po schodach jak pijana.Nogi bola od siedzenia na krzesle.Juz zauwazylam glupie spojzenia,ze pewnie pochlalam,bo moja mama pila.Kto mnie nie zna powie ze tak wygladam.A ja nie lubie jak mi sie w glowie kreci,na karuzeli juz dawno nie jezdze, ostatnio zauwazylam ze znowu nie moge jezdzic autobusem,musze patrzec przez okno bo dostaje mdlosci.Bueeeeee,okropne uczucie.A ty buuu idz do lekarza przepisze Ci odpowiednie leki,on pomoze stanac na nogi,i poczuc sie lepiej.Tam mozna spotkac ludzi mlodych i to bardzo.Maja podobne problemy.Nawet ludzie starsi tez tam sa nikt z nikim nie rozmawia,kazdy sie wstydzi swojej choroby i boi sie ze ma na czole napisane wariat uwga bo gryzie!!! Jak myslisz czy tak jest naprawde?Pomysl ilu ludzi tez niesmialych podobnie jak Ty,przychodza tutaj po pomoc.Trzymam kciuki,nie daj sie besti o imieniu depresja.

przez buuuu 25 wrz 2008, 19:13
dzięki kazia_z8 ja jakoś nie wierzę w to, że ktoś może mi pomóc! ale zastanowię się nad tym lekarzem, może jakoś pokonam opór i strach. Mi tam ostatnio najbardziej jednak chyba doskwiera zmęczenie, zupełny brak energii.
Dzisiaj w nocy miałam okropne koszmary. Najpierw śniło mi się, że moja babcia spadła ze schodów, wszyscy mnie za to obwiniali.. przez cały sen płakałam, później kiedy udało mi się znowu zasnąć śnił mi się ogromny pająk, których się strasznie brzydzę. Przez cały sen za mną biegał, nie mogłam przed nim uciec, próbowałam go zabić ale się nie dało, ciągle na mnie wchodził a ja go zrzucałam..bleeee . Obudziłam się przerażona i nie mogłam już zasnąć! Rano byłam kompletnie wyczerpana, nie miałam siły podnieść kubka z kawą!! Dzisiaj poszukam mojego starego misia mam nadzieję że gdzieś tam jeszcze jest, bo nie chcę już spać sama :(

przez gabriel 25 wrz 2008, 21:11
Misiek jest na forum może...?

przez Grubcia 25 wrz 2008, 22:47
Jutro znowu czeka mnie egzamin,koszmar boje sie,ze sie skompromituje :(
Fizycznie czuje sie strasznie slaba,najmniejsza czynnosc sprawia mi klopot.Psychicznie czuje sie lepiej obym zdala.
Grubcia

przez Jola27 26 wrz 2008, 11:21
Grubcia napewno zdasz tylko sie nie denerwuj bo stres niejest ci wniczym potrzebny trzymam kciuki ;)

Sortuj wg