"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Kaja007 22 wrz 2008, 14:19
Beznadziejnie się czuję, pusta, nic niewarta, głupia i dziwna... Chciałabym się rozpłynąć zniknąć :( Okropny jest ten świat...
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez krysiunia 22 wrz 2008, 21:47
ewA 120 ,,,,,trudno jest zaufac drugi raz gdy ktos cie rozczarował i okałmywł ,,,,poprostu potrzebujesz czasu zeby znowu poczuc sie pewnie w stosunku do swojego chłopaka,,mysle ze to naprawde kwestia czasu i mnie ci ta podejrzliwosc tak zawyczaj jest!!! nie mart sie i daj mu szanse na poprawe a bedzie dobrze!!!! pozdrawiam :D :lol: :mrgreen:
krysiunia

Boje sie ze nie potrafie kochac

przez world citizen 23 wrz 2008, 16:03
Nie wiem czy potrafie moze przez depresje nie umiem kochac?

---- EDIT ----

Jak sprawdzic czy sie kocha czy nie, mysle i mysle i nie wiem czy jestem zakochana. Czasem wydaje mi sie ze tak potem ze nie i tak w kolko kwadracik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Boje sie ze nie potrafie kochac

przez sebcio 23 wrz 2008, 17:10
Jestes, jestes, bo milosc to niepewnosc :lol:
sebcio

przez buuuu 23 wrz 2008, 20:24
Misiek wiem że będzie dobrze, tylko kiedy??
Dzisiaj miałam okropny dzień. W pracy porażka, miałam problemy z koncentracja. Ludzie mówili do mnie jak do słupa, musieli kilka razy powtarzać bo niczego nie rozumiałam, słyszałam że coś mówią, ale nie mogłam zrozumieć co, naprawdę czuję się jak kretynka. Jedną czynność wykonywałam kilka razy bo nie pamiętałam czy już to zrobiłam czy nie, do tego okazało się że nie potrafię liczyć (dodawać) liczyłam i liczyłam bez końca za każdym razem wychodził mi inny wynik. W końcu szefowa nie wytrzymała i nakrzyczała na mnie oczywiście zasłużyłam! Do domu wróciłam kompletnie wykończona, od razu położyłam się spać. Ostatnio ciągle jestem zmęczona. Ale za to nie myślę już tyle o śmierci i wrócił mi apetyt więc jest lepiej :) Sorry że pisze takie głupoty bo pewnie nikogo to nie obchodzi, ale tylko na forum mogę pisać o moich odczuciach więc piszę heh
Acha bo chciałam zapytać czy tabletki typu DEPRIM pomagają? nie wiem probował ktoś?

przez Misiek 23 wrz 2008, 22:26
Potrafisz kochac... każdy potrafi... a jak już będziesz kochać to będziesz wiedzieć że to jest to :smile:

przez Jola27 24 wrz 2008, 09:40
Buuuu nie przepraszaj nie piszesz bzdur tylko to co cie gnebi jak wiekszos znas a jezeli chodzi o DEPRIM to pn ani nie szkodzi ani nie pomaga to tylko ma duza reklame a zeby sobie pomoc to najlepiej z tym do lekarza i cczym predzej tym lepiej bo z depresja sama sobie nie poradzisz
pozdrawiam serdecznie :P

przez Duran84 24 wrz 2008, 09:41
Ja też nie potrafię... Każdy mój "związek" kończy się katastrofą. Najczęściej z mojej winy... Ja po prostu nie jestem stworzony do miłosci... I to sie nie zmieni chyba nigdy... :(
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez mimi1982 24 wrz 2008, 09:58
Duran84 napisał(a):Ja też nie potrafię... Każdy mój "związek" kończy się katastrofą. Najczęściej z mojej winy... Ja po prostu nie jestem stworzony do miłosci... I to sie nie zmieni chyba nigdy... :(

a może kochasz za bardzo??? i przez to każdy Twój zwiazek jest porażką.Pomyśl.
mimi1982

przez Duran84 24 wrz 2008, 11:18
A można tak :?: Kochać za bardzo :?: Za mocno :?: Za bardzo się przywiązać do danej osoby :?: I chcieć być ciągle przy Niej :?: Mimo, że Ona mieszka 200 km ode mnie :?:
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez mimi1982 24 wrz 2008, 11:43
można kochać za bardzo,ale miłość na odległość jest dla mnie czymś obcym nie potrafię Ci odpowiedzieć,wiem jedno że czasem jak ktoś nas kocha za bardzo jest nam zle czujemy się osaczeni...każdy człowiek tak ma..na dłuższą metę to nas męczy i mimo że jak nie mamy tego uczucia wydaje się że byłoby to cudowne po jakims czasie jest męczące.Trochę namieszałam ale mysle że zrozumiesz :D krótko pisząc to chodzi o to że tęsknimy i pragniemy czegoś czego nie mamy...a gdy już to zdobędziemy na początku cieszy ale pózniej się "nudzi" męczy"
mimi1982

przez buuuu 24 wrz 2008, 13:01
No tak, tyle że ja nie chcę iść do lekarza. Jestem osobą bardzo nieśmiałą i zamkniętą w sobie, nie wiem, jakoś nie wyobrażam sobie rozmowy z obcą osobą o moich problemach. No i wiem że to jest lekarz i że za to mu płacą, ale nie chcę marnować jego czasu. Myślę, że mi już nic nie może pomóc, bo nic nie sprawi że poczuję się lepiej.. jestem naprawdę beznadziejna i nienawidzę się za to czasem wręcz się sobą brzydzę. I tak żyje wystarczająco długo.. więc nic by się nie stało jakbym np dzisiaj odeszła z tego świata!
Jestem wdzięczna za wasze rady i za to, że ktoś to w ogóle czyta!! papa

przez Lariana 24 wrz 2008, 14:28
Buuu nie opuszczaj tego świata, nie chcesz tego , po prostu nie chcesz żyć tak jak zwykle a śmierć w niczym nie pomoże ...
Ja tak mam że chodziłam i wszędzie nie było psychologów ,teraz odsyłanie mnie od jednego nru do drugiego .Ja zwariuje. Odwazyłam się zadzwonić a tu tak.. Teraz tak myślę jaki ja mam motyw żeby zakłocać głowę komuś ,jakie to ja mam problemy ..A jednak źle mi jest i już siedze w takim bagnie obojętności .
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez Zagubiona=> 24 wrz 2008, 18:13
Jestem wykończona,nie daję rady. Chciałabym,żeby ktoś w końcu wyprostował mi życie,bo ja sama nie potrafię :cry: Nawet już nie umiem wylać swojego żalu i napisać to co czuje :-|
Zagubiona=>

Sortuj wg