"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Co zrobić żeby życie tak nie bolało?

przez antoine 12 wrz 2008, 19:40
otóż to

przez samotna_zagubiona 12 wrz 2008, 21:45
ale na impreze sama mam isc?? przepraszam chyba sie niezbyt bede bawic jednak... a poza tym mnie nawet nikt nie informuje o imprezach ;/ brata lub siostre- nie mam bo brat duzo starszy jest... a choc jedna kolezanka - tak ejst i przychodzi tylko wtedy gdy jej sie nie uklada z kolejnym facetem co mnie dodatkowo dobija bo ma kazdego ktorego chce...
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Tornado 13 wrz 2008, 21:09
Coraz gorzej :cry:

Zamykam się wciąż coraz bardziej. Mój kochany się denerwuje i ma cały czas do mnie pretensje jeśli chodzi o zachowanie... a ja nie potrafię... nie umiem wyrazić... nie mam najmniejszej ochoty też opowiadać na około (tak by powiedzieć to z czym mam problem powiedzieć wprost, krótko, zwięźle i na temat), bo nie mam siły - im więcej próbuję, tym bardziej się zamykam, coraz bardziej się zapadam w siebie...

On czasami wręcz zmusza mnie do rozmów na które nie mam ochoty, które budzą we mnie niepokój, wstręt do świata i samej siebie - nie słucha, gdy daję znać bezpośrednio lub nie że nie chcę takich rozmów... Twierdzi, że chce pomóc - a przez takie sytuacje jest coraz gorzej... staję się wręcz agresywna.

Dla niego najważniejsza rozmowa - dla mnie wyciszenie - kiedy ten horror się skończy ??

Mam już dość. Kompletnie dość.

DLACZEGO MUSZĘ ŻYĆ ??

Po co to wszystko - po co miłość, po co życie...

NIE CHCĘ TEGO WSZYSTKIEGO

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez whisper 13 wrz 2008, 22:20
Spać i się kur*a nie obudzić!
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez antoine 13 wrz 2008, 23:43
ehh wiem jak się czujesz samotna_zagubiona , spróbuj się nie łamać . Jak poczujesz się sama lepiej to i sama odżyjesz i samej zechce Ci się gdzieś wyjść, daj sobie czas i pomyśl o sobie teraz ....
pozdrawiam

przez llaux 14 wrz 2008, 00:16
Nie wiem czy jesteś wierząca ale w trudnościach szczególnie takich jakie my mamy zawsze możemy liczyć na pomoc Boga, więc może warto zadbac o życie duchowe, bo to bardzo jest pomocne w depresji. Napewno na tym nie stracimy tylko zyskamy i to dużo. Wiem że w depresji nawet wiara może nie mieć sensu i nadzieji w to że wyzdrowiejemy ale dlatego tym bardziej powinnismy ją poglebiac, to bardzo trudne ale trzeba sprubowac. Pozdr.

przez Winogronko 14 wrz 2008, 08:41
Ja mysle, ze najlepiej to czekac az minie ta wiecznosc smutku...,bo w depresji wydaje sie wiecznoscia to czekanie na promyk slonca,czy tez jak kto woli, cien nadziei...ale jak juz odzyskasz siebie, to wszystko bedzie piekniejsze i ciekawsze niz przd choroba, czego Ci jak najszybciej serdecznie zycze!!!:)
Tak chcę,jak będzie!

przez sebcio 14 wrz 2008, 09:10
Gdyby to bylo takie proste to nie byloby takie skomplikowane.
sebcio

przez realista 14 wrz 2008, 10:52
na to mają świetną receptę alkoholicy, lumpy, itp typki, oni wszystko mają równo w dupie, zauważcie że zalany gość idzie po lodzie i nic sobie nie złamie, a trzeźwy zaraz się wywali. Może trzeba pić? albo nie pić i mieć stan ich umysłu, ale niestety nie wiem, jak to osiągnąć bez gorzały.
Druga sprawa, to takie osobniki nie mają często nic, żadnego majątku, domu, czyli nic o co musieliby się martwić, więc czy nie jest tak łatwiej? Pewnie ich zzcie tey jakoś zaboli, a gdy za bardzo, to je kończą. Ci, którzy zostają czują się cool i jakoś to leci.
realista

przez Jola27 14 wrz 2008, 11:53
ej ej dziewczyny niewolno sie zalamywac wszyscy musimy walczyc bo pulki walczymy to napewno wygramy ja wiem ze jest to bardzo trudna walka bo tez znia walcze ale nie wolno nam sie poddac razem wzpulnie damy rade trzymajcie sie kochani i sie nie zalamujcie caloski dlawas

przez Lariana 14 wrz 2008, 15:27
Współczuje Ci gorąco.Ja mam migrene co mięsiąc i wiem jak boli a co dopiero miec ją codziennie <tuli>
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez kazia_z8 14 wrz 2008, 17:05
A nie probowalas pomyslec ze ta migrena dokucza ci gdy nie chcesz czegos,np.zaczac dnia bo ludzie sa okropni,bo cie denerwuja i swiat jest obrzydliwy?Jesli zrobilas rentgena i nic nie wskazuje ze to wina kregoslupa,to moze nerwy.

przez Lariana 14 wrz 2008, 17:07
To na pewno nerwy. Jestem w 100% pewna że głównie tu chodzi o nerwy u Poliny.
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez wróbelek Elemelek 14 wrz 2008, 17:18
bardzo możliwe ze to z nerwów... miałam na początku mojej nerwicy taki okres, że miałam takie bóle głowy codziennie... na szczęście nie trzymało mnie tak długo... a bolało strasznie... i najgorsze jest to że nic na to nie pomaga:( Polina trzymaj się, może Tobie też przejdzie niedługo, bo taki ból 24/h - nie zazdroszcze...
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Sortuj wg