"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez wróbelek Elemelek 28 sie 2008, 22:57
jak byłabym przekonana w 100% o tym ze to co o sobie mysle to prawda, to kiepsko by ze mną było ;> właśnie na tym cały trik polega, że czesto duzo pesymistycznych rzeczy o sobie myślimy, a tak naprawdę to połowa z tych rzeczy wogóle nie są prawdą... zresztą mów sobie co chcesz... przeczytać książkę nie zaszkodzi, a zawsze można poprawić w sobie choćby jedną rzecz - jedna rzecz to już duzo, od czegoś trzeba zacząć ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez laven 29 sie 2008, 00:37
Czuję się potwornie i nie wiem co ze sobą zrobić. Od czasu drugiego epizodu depresji, gdy zaczęłam brać efectin i sulpiryd, zrobiłam się trochę inna niż zawsze. Znacznie bardziej otwarta i bezmyślna. Jakbym żyła jakimś innym światem. Co prawda mi to nie przeszkadzało. Wdałam się w głupie sytuacje, beznadziejny związek. Wszystko działo się spontanicznie. Nie wiem, może to z rozpaczy, próby ucieczki. Ale teraz, gdy chcę by wszystko wróciło do normy, prześladuje mnie przeszłość. Tak bardzo siebie nienawidzę, czuję się jak szmata. Okłamywałam mojego obecnego chłopaka odnośnie dawnych wydarzeń. O wszystkim się dowiedział. Stracił do mnie zaufanie. W dodatku przekonał się, że nie jestem taka wspaniała, a jestem zwykłą szmatą. Na razie nie chce mnie zostawiać, ale mówi, że to wszystko źle się skończy. A ja go tak mocno pokochałam. Dzięki niemu się ustabilizowałam. Nie wiem co ja bez niego zrobię. Nie mam siły do tego wszystkiego. Naprawdę nie wiem co robić. Tak bardzo siebie nienawidze po tym wszystkim. :(

przez morpheus 29 sie 2008, 11:23
Tekla, Tulkam mocno :|...mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...

Ja nie wiem jak to opisac, jest tak jakos neutralnie, wstalem (jak wiadomo pierwsze co zrobilem to wlaczylem kompa :D) zapodalm dobra muzyke co by sie nastroic, dzis piatek w dodatku ostatni weekend wakacji, trzeba isc sie upic z przyjaciolmi, ale brak kasy, nie wiem skad wykombinowac.......i z tegao powodu jest mi troche smutno...
Ostatnio edytowano 29 sie 2008, 11:30 przez morpheus, łącznie edytowano 1 raz
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez morpheus 29 sie 2008, 11:47
Powodzenie...<przytul>

Obrazek

przez whisper 29 sie 2008, 11:51
No, nareszczie udało mi sie zalogować, a już myślałam, że mnie coś trafi! :evil:
No i kolejny beznadziejny dzień, czemu mi się tak nic nie chce? Znowu zaczełam płakać codziennie... A już przez jakiś czas tego nie robiłam...
Ciągle czekam na jakiś pieprzony cud, który pewnie nigdy się nie pojawi...
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez morpheus 29 sie 2008, 11:56
Whisper, nie zaczynaj wątpic, to najgorsze co mozna zrobic, trzeba wierzyc, wierzyc co najwazniejsze w Siebie...ja w Ciebie wierze i wiem ze Ci sie uda to wszystko przezwyciezyc...bądz silna...mozesz liczyc na mnie i moja pomoc, rozmowe, jesli chcesz dam Ci mojej sily, mam jej bardzo wiele, bierz ile tylko potrzebujesz...<przytul>

Obrazek

przez ALEKS*OLO 29 sie 2008, 11:58
To i ja sem pojecze :-|
Nie umialam dzisiaj wstac z łozka , czuje sie strasznie , od rana lęki , ataki i jakies bóle niewiadomo skad , jednym słowem wygladam i czuje sie jak zoombie ;/ , a najgorsze ze zaraz ma wpasc kolezanka na caly dzien a ja jestem w takim stanie ze nie dam rady chyba z nia siedziec ;/ pozatym wyjezdzam jutro na wesele i robi mi sie niedobrze na sama mysle ze mam gdzies wyjechac i tam bedzie masa ludzi Oo boze boze boze ja tego nie przezyje :-| na dodatek pogoda fatalna ... poprostu niech ten dzisiejszy dzien jak najszybciej sie skonczy !!!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez whisper 29 sie 2008, 12:00
morpheus, dziękuje za słowa otuchy, tak bardzo mi tego potrzeba... Bardzo wiele znaczy dla mnie to co napisałeś, naprawdę. Dziękuję :*
Jak ja bym chciała uwierzyć w siebie... :cry:
You never wanted
To share
Your book isn't burned
It was never written

przez morpheus 29 sie 2008, 12:02
ALEKS*OLO, a moze pogadaj z Ta kolezanka o czym przyjemnm, by oderwac sie od tego wszystkiego, zapomnij choc na chwile, rozmowa i bliskosc drugiej osoby pomaga, bynajmniej mi, zobacz, moze i Tobie pomoze

Whisper, ja w Ciebie wierze, <przytul>i wiem ze mnie nie zawiedziesz, bo jestes bardzo silna, wiem ze dasz rade :)

Obrazek

przez whisper 29 sie 2008, 12:08
ALEKS*OLO napisał(a):To i ja sem pojecze :-|
Nie umialam dzisiaj wstac z łozka , czuje sie strasznie , od rana lęki , ataki i jakies bóle niewiadomo skad , jednym słowem wygladam i czuje sie jak zoombie ;/ , a najgorsze ze zaraz ma wpasc kolezanka na caly dzien a ja jestem w takim stanie ze nie dam rady chyba z nia siedziec ;/ pozatym wyjezdzam jutro na wesele i robi mi sie niedobrze na sama mysle ze mam gdzies wyjechac i tam bedzie masa ludzi Oo boze boze boze ja tego nie przezyje :-| na dodatek pogoda fatalna ... poprostu niech ten dzisiejszy dzien jak najszybciej sie skonczy !!!

Skąd ja to znam, Aleks... U mnie prawie każdy dzień tak wygląda... :-|
Trzymaj się mimo wszystko... :*
You never wanted
To share
Your book isn't burned
It was never written

przez ALEKS*OLO 29 sie 2008, 12:10
whisper, ja w Ciebie rownierz wierze i wierze ze wszyscy sobie poradzimy i w koncu sie wszystko ułozy tak jak powinno byc ;)
morpheus, masz racje , w koncu nie moge uciekac od ludzi , musze sie skonfrontowac z lękiem , w koncu to tylko pare godzin a nie cala wiecznosc :]
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez morpheus 29 sie 2008, 12:19
No i bardzo piekne podejscie, nie ma czego sie bac, to nas nie zabije, a walczyc trzeba, puki walczymy wciaz mozemy wygrac i tym trzeba sie kierowac w zyciu :smile:

Obrazek

przez insua 29 sie 2008, 13:25
czy ta męka to spadanie na dno sie kiedyś dkończy????? bo narazie wszystko na nie...boje sie ,że teraz to już koniec.. nie dość ,że zostałam sama z dziećmi po rozwodzie,sama muszę utrzymać dom to dziś szefuniu oznajmił,że zamyka.... może miesiąc ....i co dalej jestem tak podminowana ,że................ jak sie załamie i nie podniosę....sięgam dna a tak bardzo miałam pokazać ja jest mi dobrze....... czy to sie kiedyś skończy??? czy bede miała lepiej?????
do tej pory nie dawałam rady a teraz to porażka....a jak nic nie znajdę??????piśzcie!!

przez wróbelek Elemelek 29 sie 2008, 18:48
insua, jestem pewna że los się kiedyś odwróci, i to ze zdwojoną siłą... tyle ile teraz masz cierpień, tyle będziesz miała szczęścia;) trzeba tylko przeczekac najgorsze, i nie poddawać się... no i z nadzieją patrzeć w przyszłość, teraz jest trudno, ale musisz to przezwycięzyć, trzymam za Ciebie kciuki, nie poddawaj się!! :)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Sortuj wg