"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez whisper 27 sie 2008, 22:10
Jak nazwa wskazuje to jakiś poradnik dla takich ja my :P, a dokładniej nie wiem, bo jeszcze się nie zabrałam do czytania :mrgreen:, pewnie wyjdzie w praniu. Podaj maila na pw to Ci prześlę ;)
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez Jola27 27 sie 2008, 22:35
ja to czytalam i warto ksiazka jest naprawde dobra polecam

przez depresyjny86 28 sie 2008, 00:09
Jestem zwykłym nieudacznikiem,nic nie wartym śmieciem,nigdy nikt mnie nie kochał i nie pokocha bo jestem zwykłym grubym idiotą który boi się życ,nie mam charakteru,nie mam w ogóle niczego,zawsze dla ludzi z reala byłem debilem i tak już będzie..nienawidze siebie:(((((((((((((((
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 28 sie 2008, 00:14
Darek, widzę że coraz to wymyślniejsze teksty piszesz. W sumie jeśli byś chciał komuś dokopać to osiągnąłeś już mistrzostwo. Powiedz mi tylko, po co sobie jeździsz po głowie? I wypisujesz stek bzdur na temat własnej osoby? Daje ci to coś? Zastanów się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 28 sie 2008, 00:42
Nie wiem co mnie napadlo.......po prostu mam takiego doła dzisiaj............wszystko przez to jak się dziś żle czuje jest mi słabo...klopoty z oddychaniem,z jelitami<zaparcia,bolący brzuch:(>plus jeszcze jakieś kłopoty w głowie gorąco mi się robi i mam kropki takie przed oczami.;ten cały stan w jakim się teraz znajduje mnie wkurza.... czuje się jak w jakims obcym świecie:(......
Jakoś ak fatalnie się czuje......nigdy tak fatalnie się nie czułem jak teraz<dokładnie teraz>.......................w dodatku mam jakieś głupie myśli o śmierci,kiedy wszystko powinno być ok i świetnie powinienem się bawic ja myślę o śmierci i końcu świata albo o możliwości trzeciej wojny światowej....

przez IceMan 28 sie 2008, 00:55
Leczysz te problemy zdrowotne jakoś? Nic nie pomaga? Odpal sobie jakiś porządny film albo zrób coś innego co bardzo lubisz, nie krąż myślami wokół tego co cię męczy, bo tylko to pogłębiasz...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 28 sie 2008, 01:13
Problemy z oddychaniem leczę lekami na astme<wizyta u lekarza dopiero w poniedziałek>,z jelitami lecze też chociaż ostatnio było już troszke lepiej aż do dziś....
Najbardziej wkurzajace są problemy z oddychaniem bo trdno sie funkcjonuje wiedząc że w każdej chwili może mi oddechu zabraknać....
No i na to jak sie czuje teraz w tej chwili podzialały leki które biore właśnie na rozlużnienie oskrzeli..,<powodują zaburzenia zachowania,depresje.czyli najprawdopodobniej tak marnie czuje się przez Pulmicort albo Oxodil>
Troche natrętne są te myśli dotyczące smierci one nawet się pojawiają wtedy kiedy się nieżle bawie<co się rzadko zdarza,ale się zdarza:)>Ide spać moze jutro poczuje się lepieja i postaram się nie wypisywać głupot na swój temat.Dzięki Ice za wsparcie:).Dobranoc

przez wróbelek Elemelek 28 sie 2008, 09:48
człowiek nerwica, widzę że Tobie przydała by się wspomniana tu książka "Jak pokochać siebie?" ;) Ja wczoraj przeczytałam kawałek i widzę już od czego muszę zacząć... Jestem rpzekonana o tym że połowa i moich i Twoich problemów jest włąśnie z tego że nie mam o sobie najlepszego zdania... przydałoby Ci się ;) dobrze że poszedłeś spać, może jak się zbudzisz drugi raz to będzie lepiej ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Re: Samotność po za granicami kraju. Straciłam sens życia

przez vicious circle 28 sie 2008, 13:29
Jovanka z tego co wiem to najlatwiej o polskiego specjaliste wlasnie w Londynie i jego okolicach..
sama natrafilam ostatnio na strone internetowa z oferta terapii za posrednictwem internetu..
nazywaja sie kamyk zielony i na pewno znajdziesz ich w wyszykiwarce..

a jesli chodzi o samo zycie na emigracji z depresja to wiem ze nie jest latwo,, ze bywa nielatwo... szczeolnie jesli poswiecasz sie wylacznie pracy.. tiutaj trudno o przyjaciol bo kazdy zabiegany, zapracowany.. malo tego.. istniejace przyjaznie tez przechodza na emigracji niemaly kryzys.. wiem z wlasnego doswiadczenia..

wysylam Ci serdecznosci i troche slonca..
a pogoda angielska tez dosc melancholijna.. najlepsza pozywka dla depresyjknych klimatow..
podobno pomaga solarium.. i czekolada...
podobno...
pozdrawiam ciepło..

vicious circle

przez atb89 28 sie 2008, 19:00
midzi11 napisał(a):nikt89 moze na początek bądz sobą-to raz,dwa-jak czytałam twoj post to probowalam sobie ciebie wyobrazic i zobaczyłam zdołowanego znudzonego zyciem człowieka.takich ludzi nikt nie lubi-wiem o tym.musisz odnalesc w sobie siłe i sprobowac sie wywindowac bo nigdy nie wyjdziesz z tego zamkniętego kręgu.piszesz straszne smuty-nie odbierz tego zle ale wyglądasz mi na człowieka ktory potrzebuje porządnego kopa zeby zobaczyc kim tak naprawde jest.nie ma ludzi niewartosciowych i jak to napisales-smieci co ty opowiadasz-posłuchaj sam siebie.nie mozesz tak postrzegac wlasnej osoby.jesli zamkniesz sie w sobie i co gorsza w domu-nikt nie bedzie miał okazji poznac twojego wnętrza.nie mysl sobie-ja doskonale rozumiem co czujesz,ale z tym trzeba walczyc a nie narzekac.otworz sie na ludzi z pozytywnym nastawieniem bądz nawet z obojętnym byle nie z pesymistycznym bo jak cie widzą-tak cie piszą.przekichane ale prawdziwe.

ale ja wlasnie duzo rpzebywam z ludzmi i to mnie doluje.. oni wyznaja zupelnie inne wartosci..
szczerze to ludzie mnie lubia.. nie rozumiem dlaczeog.. nie jestem sympatyczny ani mily.. raczej cyniczny i mam ciety jezyk :< ale lubia przebywac w moim towarzystwie :oops: no tylko jedna przyjaciolka wie ze mam depresje ale ona tego nie rozumie.. jak wiekszosc ludzi zreszta.. malo osob zdaje sbie sprawe z mojej osobowosci.. niby cos to dla nich jest ale jakos nie chce mi sie wierzyc :( jakby tak bylo to bym nie byl taki nieszczesliwy
atb89

przez depresyjny86 28 sie 2008, 19:22
Jak dostac taką książkę Wróbelku ?
Mam dzisiaj schiz niezłe po xanaxie.....wyobrażam sobie oosbę którą kocham<prawie ją widzę>.....stojącą naprzeciwko mnie....z uśmiechem na twarzy...

przez cadarxx 28 sie 2008, 20:34
wróbelek Elemelek napisał(a):człowiek nerwica, widzę że Tobie przydała by się wspomniana tu książka "Jak pokochać siebie?" ;) Ja wczoraj przeczytałam kawałek i widzę już od czego muszę zacząć... Jestem rpzekonana o tym że połowa i moich i Twoich problemów jest włąśnie z tego że nie mam o sobie najlepszego zdania... przydałoby Ci się ;) dobrze że poszedłeś spać, może jak się zbudzisz drugi raz to będzie lepiej ;)

Żeby pokochać siebie, to trzeba mieć jako takie poczucie własnej wartości, a człowiek nerwica na tym forum ma zdecydowanie najniższe to poczucie spośród wszystkich osób. Żeby poczucie własnej wartości wzrosło, to trzeba jakiś sukcesów w różnych sferach życia, a cn z tego co pisze jest ciągle wyśmiewany, ciągle czuje się gorszy, więc choćby przeczytał 1000 książek, to NIC mu to nie da.

przez wróbelek Elemelek 28 sie 2008, 21:58
no i właśnie o to chodzi żeby pokochać siebie i zaakceptowac mimo tego co ludzie do nas i o nas mówią... bo tak naprawdę połowę tych negatywnych rzeczy sami sobie wymyślamy;) mi tą książkę wysłała whisper, więc ja prześlę dalej;) CN podaj mi twojego maila na PW ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez cadarxx 28 sie 2008, 22:41
wróbelek Elemelek napisał(a):no i właśnie o to chodzi żeby pokochać siebie i zaakceptowac mimo tego co ludzie do nas i o nas mówią... bo tak naprawdę połowę tych negatywnych rzeczy sami sobie wymyślamy;)

Nie ma co się sugerować zbytnio tym co ludzie o nas mówią, ale każdy z nas ma oczy, rozum, więc zna swoje wady i zalety. Jak ja w sobie coś uważam za wadę a ktoś mi powie, że to zaleta(w drugą stronę oczywiście też to działa), to nic mi to nie da, dla mnie najważniejsze jest to, co ja myślę.

Sortuj wg