"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez atb89 08 sie 2008, 22:02
omg juz kojarze.. nienawidze tego :P ale pozytywne..
atb89

przez MałaBlondyneczka 08 sie 2008, 23:30
Feel :)

przez berlioz 09 sie 2008, 23:19
tekla napisał(a):To ja sobie pojęczę. Tyle nadziei pokładałam w tym związku. I znów nic. Nie mam już nikogo. Nie powinnam była się z nim wiązać. Oszust.

masz nas, ja jestem uczciwy :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Samotność po za granicami kraju. Straciłam sens życia

przez Jowanka 10 sie 2008, 17:55
Czy jest na tym forum ktoś kto przebywa w Anglii. Mieszkam pod Londynem.Chciałabym się dowiedzieć jak dajecie sobie tutaj radę psychicznie,czy są jakieś ośrodki które pomagają polakom.

przez depresyjny86 11 sie 2008, 14:06
A ja przyznaje się przed wszystkimi:jestem zwykłym tchorzem...bojącym się zmian w swoim życiu,bojącym sie reakcji innych na te zmiany..
A najgorsze jest to że nie umiem tego strachu przełamać
:)

przez an 11 sie 2008, 19:25
człowiek nerwica napisał(a):A ja przyznaje się przed wszystkimi:jestem zwykłym tchorzem...bojącym się zmian w swoim życiu,bojącym sie reakcji innych na te zmiany..
A najgorsze jest to że nie umiem tego strachu przełamać

Taki strach jak w Tobie jest w każdym z nas.
nieopisany pierwiastek nieład
an

przez bedziedobrze212 15 sie 2008, 02:10
do człowiek nerwica:Przecież jesteś młody, najważniejesze dopiero przed Tobą, wykreuj swoją przyszłośc w miare możliwości, nie oceniaj siebie tak szorstko i bądż mniej krytyczny, to przyciąga ludzi:) wierzę,że wiele rzeczy CI się uda. Dziewczyny zwracają uwagę głównie na charakter, a przecież jesteś milym, inteligentym meżczyzną. Postaraj się tylko być bardziej zadowolony z życia, jakiekolwiek by ono nie było:)I pamiętaj, ja wiem, że Ty masz nerwicę i pewnie wszystko, co Ci napisalam, już negujesz w myślach, ale zastanów się, czy tędy droga? :smile:
Umarlam wiosną. lecz dopiero teraz naprawdę żyję!

przez Lariana 15 sie 2008, 14:58
Nie mogłam znaleźć takiego tutaj tematu więc napiszę w tym poście..
Co robić gdy nikt z rodziny nie wie (może nie chce wiedzieć ) że coś mi jest ,nerwica ,depresja ,nazywajmy to jak chcemy..
Robię co mi każą ,dla mnie jest to wielki wysiłek ,zrobię wszystko a i tak jest mówione że nie robie nic .Podejrzewam ,że moja matka ma nerwice a przynajmniej jest neurotyczną osobą ,ojciec kojarzy mi się z dyktatorem który jest nerwowy. Matka jak raz jej powiedziałam że jestem znerwicowana jakby była z tego dumna ,że mam to co ona :| Wiem ,że nie warto im mówić bo nie zrozumieją ,tylko wyśmieją to co mówię .To jest jak tłuczenie grochem o ścianę .
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez Grubcia 15 sie 2008, 17:18
Znowu czuje sie okropnie,juz nie moge tego wytrzymac,pustka,samotnosc,lek.Musialabym isc do psychologa,bo sama juz nie daje rady.
Leki pomagaja,ale same leki nic nie zdzialaja.Czuje sie podle.Mysli kotluja sie w glowie i nie daja mi spokoju.
Grubcia

przez Kaja007 16 sie 2008, 21:41
Ja od pewnego czasu jestem strasznie nerwowa. Nie wiem co się ze mną dzieję. Nie mogę spać, trzęsą mi się ręce i czuje wewnętrzny niepokój. Nigdy nie znajdowałam się w takim stanie. Zawsze miałam doły i problemy z opanowaniem się, ale teraz to "coś" nowego. Szybko wybucham gniewem, krzyczę a później jest mi głupio że krzywdzę bliskich, ale ja nie potrafię się opanować. Co to jest??? Wybaczcie musiałam się z kimś podzielić moimi problemami... ;(
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez wróbelek Elemelek 16 sie 2008, 22:43
jak jęczarnia to jęczarnia... kompletnie nie wiedzę sensu swojego życia:/ pierwszy raz coś takiego mam, taką totalną pustkę, nic mnie nie cieszy, tak sobie wegetuje... jak warzywko... jak sobie pomyślę że jeszcze kiedyś mogłabym sie uśmiechnąć tak szczerze i naprawdę, z czegos ucieszyć - to mi sie to wydaje tak odległe ze aż nierealne...

Kaja007, nie przejmuj się z dwojga złego już lepiej się wykrzyczeć i wyrzucić z siebie te wszystkie emocje
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Duran84 17 sie 2008, 05:03
Wróbelek jak Ja cie zaraz kopnę to znajdziesz sens swojego życia ;) Każdy człowiek jest stworzony do czegos... Naprawde nic cie cieszy :?: :?: Ale to zupełnie, absolutnie NIC :?: :?: Przyjdzie czas, że się uśmiechniesz i będziesz sie z czegoś cieszyła/ Tylko trzeba troche poczekac... A potem samo przyjdzie ;)
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez wróbelek Elemelek 17 sie 2008, 13:49
dzisiaj znowu się zbudziłam z taką pustką... to jest straszne nie wiem co mam ze soba zrobić...
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Duran84 17 sie 2008, 18:16
Spróbuj zająć się tym co Cię najbardziej interesuje. Nie wierzę, że nie ma ani jednej takiej rzeczy. Coś Cię przecież musi interesować ;) :D
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

Sortuj wg