"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez cadarxx 05 sie 2008, 23:16
MałaBlondyneczka, przypomnij sobie moment, w którym po raz pierwszy zostałaś tak obrażona przez matkę, nie było wcześniej jakiejś niezręcznej sytuacji, że matka zauważyła Cię z jakimś chłopakiem w intymnej sytuacji(seks, całowanie lub choćby jakieś przytulanie)? Czasem wystarczy jakaś nawet mało znacząca sytuacja, nieporozumienie, a człowiek wyrabia sobie negatywne zdanie o drugim człowieku. Jeśli nigdy takiej sytuacji nie było, to może rzeczywiście nie przypadł im do gustu Twój ubiór.

przez atb89 06 sie 2008, 00:44
cadarxx napisał(a):
nikt89 napisał(a):czmeu mnie nigdy zadna kobieta nie kochala ani nawet sie zadnej nie podobalem na tyle zeby dala mi znac o tym? :(:

Sam sobie odpowiedziałeś na pierwsze pytanie drugim pytaniem- bo się żadnej nie podobałeś, dlatego żadna Cię nie kochała.

jak juz takiego filozofa zgrywasz to przeczytaj chociaz dobrze zdanie ktore napisalem. przepraszam ale mnie zdenerwowal twoj post :(

Zagubiona=> napisał(a):nikt89, a ja Cię rozumiem. To że się ma 19 lat to nie powód do tego żeby np. nie ubolewać nad tym że nigdy się z nikim nie było. Ja też się tym martwię. Ale wierzę,że przyjdzie czas na tą jedyną miłość ;)
Trzymam kciuki także za Ciebie ;)

boje sie ze dalej bedzie tak samo :( a moja depresja ejst spowodowana m.in. brakiem takiej sooby :(
kobiety to maja dobrze bo moga sobie czekac ale mezczyzni musza sami zadbac o swoje a moja prezencja niestety nie lezy na wysokim poziomie, a i ja sam mam wymagania co do tego jaka powinna byc moja kobieta ;(
jeszcze mi sie tak seksu chce straszliwie na dodatek mam jakies niestandardowe fantazje ehhh..jeszcze bardzo chce rpzzyc ten peirwszy raz z kobiet aktora kocham ale mnie tak rozsadza od srodka ze nie wiem czy bedzie mi to dane
atb89

przez cadarxx 06 sie 2008, 01:27
nikt89 napisał(a):
cadarxx napisał(a):
nikt89 napisał(a):czmeu mnie nigdy zadna kobieta nie kochala ani nawet sie zadnej nie podobalem na tyle zeby dala mi znac o tym? :(:

Sam sobie odpowiedziałeś na pierwsze pytanie drugim pytaniem- bo się żadnej nie podobałeś, dlatego żadna Cię nie kochała.

jak juz takiego filozofa zgrywasz to przeczytaj chociaz dobrze zdanie ktore napisalem. przepraszam ale mnie zdenerwowal twoj post :(

Ja nie zgrywam filozofa, jeśli Cię uraziłem, to sorry. Miałem na myśli to, że nie ma szans aby dziewczyna pokochała chłopaka, gdy ten jej się nie podoba. Aby była miłość, to najpierw trzeba być razem przez jakiś czas, a raczej nikt nie ma chęci wiązać się z kimś, kto jest dla tej osoby nieatrakcyjny. Tak więc drugie pytanie jest niejako odpowiedzią na pierwsze. A dlaczego żadnej się nie podobałeś na tyle, by dała Ci jakieś znaki? Trudno powiedzieć. Nie wiemy jak wyglądasz, nie wiemy jaką masz osobowość, jak się zachowujesz, a to wszystko jest niezwykle istotne.
Zawsze możesz też ostrzej zadziałać jeśli jesteś odważny, czyli spróbować oficjalnego podrywu, bo jak nie jesteś atrakcyjny fizycznie, to małe szanse, aby któraś sama do Ciebie podeszła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 06 sie 2008, 14:29
Aby była miłość,

Cadarxx wierzysz w miłośc?.Ja nie wierze...to wszystk co zwane jest miłością można raczej nazwać pociągiem seksualnym :( .
Chcialbym wierzyc w miłośc ale nie potrafie.
:)

przez MałaBlondyneczka 06 sie 2008, 15:05
Zagubiona=> napisał(a):Duran84, Pewnie że możesz dołączyć. Jedna osoba więcej do mobilizacji

MałaBlondyneczka, to straszne w jaki sposób traktują Cię w domu. A próbowałaś rozmawiać o tym ze swoim tatą,co on o tym sądzi??Może mógłby wpłynąć w jakiś sposób na Twoją mamę babcię czy brata??

heh.. nie rozmawiałam on z reszta przeciez słyszy... ale on nie chce się p-o prostu kłócić z żoną i swoją mamą :cry:

przez cadarxx 06 sie 2008, 20:36
człowiek nerwica napisał(a):Cadarxx wierzysz w miłośc?.Ja nie wierze...to wszystk co zwane jest miłością można raczej nazwać pociągiem seksualnym :( .
Chcialbym wierzyc w miłośc ale nie potrafie.

Ja oczywiście też nie wierzę, ale ludzie przez słowo "miłość" rozumieją właśnie osobę, która pociąga ich seksualnie i z którą się przyjaźnią. Przyjaźń+fizyczność=miłość w ludzkim rozumieniu. Taka miłość jednak i tak się kończy wraz z nowym zauroczeniem, dlatego w moim rozumieniu to nie jest żadna miłość.

przez depresyjny86 07 sie 2008, 02:09
Nienawidze tej calej miłosci.Mam doła..dzisiaj okazało się ze znowu odstaje od reszty facetów.....:(JESTEM ZEREM

przez dziubasek 07 sie 2008, 20:04
czy tez towarzysza wam lęki czasami?
kiedy lekarz 1 raz powiedzial mik,ze to depresja przyjelam bez zadnych ALE
gdy doszly lęki nie moglam uwierzyc! myslalam,ze cos sie lekarzowi pomieszalo
niestety depresja tez mam swoje "widzimisie" i czasami bywalo ciezko :(
Teraz liczysz sie tylko Ty...

przez Grinderman 08 sie 2008, 00:16
Life sucks...

przez whisper 08 sie 2008, 10:43
Grinderman napisał(a):Life sucks...

Nic dodać, nic ująć.
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez depresyjny86 08 sie 2008, 13:07
Zgadzam się z tym:(

przez berlioz 08 sie 2008, 13:40
leci fajna piosenka pokonam siebie ;) spiewajcie sobie w trudnych chwilach podobno spiew pomaga

przez atb89 08 sie 2008, 21:15
berlioz napisał(a):leci fajna piosenka pokonam siebie ;) spiewajcie sobie w trudnych chwilach podobno spiew pomaga

kto ją wykonuje?
atb89

przez berlioz 08 sie 2008, 21:59
a jakis feel i iwona wegrowska z tego co na necie pisza

Sortuj wg