"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez cadarxx 04 sie 2008, 22:58
MałaBlondyneczka napisał(a):heh ale to nawet nie tak.. bo ja nie ubieram się wyzywająco... oni wiedzą że np wyszłam do koleżanki i gdzie.. a i tak jest że się kur*wie ja tego nie rozumie... i co więcej.. jak by tak ktokolwiek powiedział na inną dziewczynę z mojej rodziny to by było źle ale na mnie to można wszystko.. heh... :cry:

Ten fragment jest dość istotny. Nastolatki często kłamią, że idą do koleżanki, a chodzą zupełnie gdzie indziej. Niestety masz pecha, że większość Twoich rówieśniczek prowadzi się źle i przez to każdy w miarę inteligentny rodzic, zdający sobie sprawę z zagrożenia boi się o swoją córkę, jednak to, że Cię w ten sposób wyzywają to spora przesada. Można powiedzieć, że to patologia.

Masz może siostrę?

przez depresyjny86 05 sie 2008, 01:19
Jestem zwykłym frajerem,debilem ostatnim idiotą.........niczego nie potrafie...jestem zwykłą imitacją mężczyzny:((((
Znowu zawiodlem samego siebie.........kestem totalnym zerem!!!!!
Dlaczego ja nie moge życ normalnie tak jak inni zdrowi ludzie dlaczego???????????
Dlaczego zawsze musze być tym gorszym?
:)

przez atb89 05 sie 2008, 01:29
człowiek nerwica napisał(a):Jestem zwykłym frajerem,debilem ostatnim idiotą.........niczego nie potrafie...jestem zwykłą imitacją mężczyzny:((((
Znowu zawiodlem samego siebie.........kestem totalnym zerem!!!!!
Dlaczego ja nie moge życ normalnie tak jak inni zdrowi ludzie dlaczego???????????
Dlaczego zawsze musze być tym gorszym?

ale co sie stalo ze tak mowisz?
atb89

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 05 sie 2008, 02:17
Tak podsumowałem sobie cale swoje życie,swój brak znajomych,przyjaciol,dziewczyny:((kórej nigdy napewno nie będe miał z powodu mojego głupiego słabego charakteru<tzn.boje sie ludzi i nie umiem nawiązywac kontaktów> i obrzydliwego wyglądu).W dodatku miałem już w sierpniu pójsc do pracy ale nie nie poszłem bo się boję:(a poza tym nie dośc,że spieprzyłem swoje zdrowie psychiczne to fizyczne też<coś bardzo poważnego z jelitami....boje sie że może raka mam
Większość ludzi sieze mnie śmieje a zwłaszcza kobiety.....jak takie cosjak ja można nazwać mężczyzną?:(

przez whisper 05 sie 2008, 13:27
Bleee, z chwilowego zobojętnienia, które jest wkurzające przechodzę w kolejne załamanie. Ja głupia i naiwna dziewczyna myślałam, że może mi się coś udać. Phi. Myślałam, że jak będę mieć jakieś zajęcie to będzie lepiej i kupiłam gitarę, bo od jakiegoś czasu chciałam się nauczyć grać. Teraz stwierdzam, że nawet tego nie jestem w stanie zrobić i najchętniej bym ja sobie na łbie rozwaliła. Mam dooooooooooooooooość!!!
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez Duran84 05 sie 2008, 14:03
Whisperko moja droga. Nie ty jedna sie do niczego nie nadajesz ;) Ja też kiedyś próbowałem się nauczyć grać na gitarze. Niestety. Nawet tego nie potrafię... :( A poza tym to Ja Ci dam Ją sobie na łbie rozwalić ;) :D
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Zagubiona=> 05 sie 2008, 16:13
nikt89, a ja Cię rozumiem. To że się ma 19 lat to nie powód do tego żeby np. nie ubolewać nad tym że nigdy się z nikim nie było. Ja też się tym martwię. Ale wierzę,że przyjdzie czas na tą jedyną miłość ;)
Trzymam kciuki także za Ciebie ;)
Zagubiona=>

przez Zagubiona=> 05 sie 2008, 16:17
whisper, nie łam się gitarą,żeby nauczyć sie grać to na prawdę potrzeba trochę czasu.Poszukam jakiegoś programu i razem zaczniemy ;) Bo ja przecież też się do tego zabieram od kilku miesięcy i jakoś nie mogę :mrgreen:
Zagubiona=>

przez Duran84 05 sie 2008, 18:04
Moge dołączyć do Waszego duetu gitarowego :?: Bo tez probuje sie za to od paru lat zabrac i mi nie wychodzi :P :(
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez depresyjny86 05 sie 2008, 18:28
Ja Ciebie nikt89 również rozumiem...bo mnie też żadna nigdy nie chciała..zresztą napewno żadna nigdy nie zechce:(

przez dziubasek 05 sie 2008, 19:56
hej jestem nowa
mecze sie z depresja
zaszlam w ciaze odstwilam leki
czasmai mam zle chwile, wrecz dostaje atakow agresji badz lamentuje
i sie zanosze jak male dziecko, oczywiscie wszystko i wszyscy mnie denerwuja
czy wy macie dzieci?jak wam sie udalo przejsc przez ten ciezki okres?
zwlaszcza,ze ciaza nie jest latwa bo ciagle wymiotuje i sie zle czuje :(
pozdrawiam
Teraz liczysz sie tylko Ty...

przez MałaBlondyneczka 05 sie 2008, 22:02

Ten fragment jest dość istotny. Nastolatki często kłamią, że idą do koleżanki, a chodzą zupełnie gdzie indziej. Niestety masz pecha, że większość Twoich rówieśniczek prowadzi się źle i przez to każdy w miarę inteligentny rodzic, zdający sobie sprawę z zagrożenia boi się o swoją córkę, jednak to, że Cię w ten sposób wyzywają to spora przesada. Można powiedzieć, że to patologia.

Masz może siostrę?

tak mam siostrę. Ale młodszą i jest ona oczkiem w głowie rodziców. Moja mama nigdy nei miała ze mną dobrego kontaktu. Zaczęła mnie wyzywać już jak poszłam do gimnazjum a wtedy nie było mowy o jakichkolwiek imprezach poza dyskotekami szkolnymi. I to nie jest tak ze ona ma powody zeby twierdzić że ja się tak zachowuję... jak oni mnie nazywają :( jeduyną osobą z którą mam dobry kontakt jest mój trata.. nigdy nie powiedział mi nic takiego jak moja mama albo babcia... heh ale pierwsza mnei zaczęła wyzywać moja mama... trochę to dla mnei nie zrozumiałe jak można traktować tak własne dziecko... Wszystko co jest zle zrobione to jest wina moja nawet jeśli mnei nei było w tym momencie w domu a coś się stało to i tak tyo jest moja wina... ona mnei wykańcza psychicznie:(( p0rzez nią próbowałam sobie coś zrobić.. połknęłam opakowanie bardzo mocnych tabletek an nerwy.. niestety nic się nie stało.. heh... to jest naprawdę załamujące co ja przeżywam w tym domu:((

przez Zagubiona=> 05 sie 2008, 22:33
Duran84, Pewnie że możesz dołączyć. Jedna osoba więcej do mobilizacji

MałaBlondyneczka, to straszne w jaki sposób traktują Cię w domu. A próbowałaś rozmawiać o tym ze swoim tatą,co on o tym sądzi??Może mógłby wpłynąć w jakiś sposób na Twoją mamę babcię czy brata??
Zagubiona=>

przez MałaBlondyneczka 05 sie 2008, 22:50
cadarxx napisał(a):
MałaBlondyneczka napisał(a):heh ale to nawet nie tak.. bo ja nie ubieram się wyzywająco... oni wiedzą że np wyszłam do koleżanki i gdzie.. a i tak jest że się kur*wie ja tego nie rozumie... i co więcej.. jak by tak ktokolwiek powiedział na inną dziewczynę z mojej rodziny to by było źle ale na mnie to można wszystko.. heh... :cry:

Masz może siostrę?

Tak mam siostrę, ale młodszą o 9 lat i jest ona oczkiem, w głowie rodziców. A ja nigdi nie miałam dobrych relacji z mama zawsze dla niej byłam nikim... Jej wyzwiska zaczęły się już w gimnazjum a wtedy nei mogłąm myślec nawet o imprezach innych niż dyskoteka szkolna... Nigdy nie dałam im powodu by mnie tak nazywały... heh.. :( :cry: bardzo mnie bolą te słowa i nie mogę uwierzyć że to moja mama;( Jedynie z tata mam lepszy kontakt... A te jej wyzwiska są skierowane do mnei po to by mi sprawić przykrośc... nie radzę sobei już z tym bo dom powinien być azylem... miejscem do którego chce się wracać... a ja nie mam tu normalnego życia... nie radze sobei z tym...;(

Sortuj wg