"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez berlioz 08 lip 2008, 23:27
wyluzujcie, jeszcze wiele lat choroby przed nami, ale duzo zalezy od nas- zamiast narzekac na siebie i bezczynnie siedziec probujcie cos aktywnie- relaksacje, medytacje czy mudry o ktorych pisalem, cokolwiek przynajmniej probujcie przez kilka tygodni, znajdzcie cos dla siebie, a poprawa przyjdzie z cierpliwoscia

przez mała defetystka 09 lip 2008, 09:45
optymisa sie znalazł:)

a ja sobie planuje samobójstwo doskonałe:P

przez kazia_z8 09 lip 2008, 11:10
I co myslisz ze ktos to zauwazy? tylko rodzina.Kup sobie psa malego szczeniaka bedziesz miala cos do myslenia a nie o sobie.Chyba ze masz jakiegos innego zwierzaka,bo przez psy poznaje sie takich na dwoch nogach ,normalnych jak my z deprecha a reszta niech sie buja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez calineczka 09 lip 2008, 15:08
Ja ostatnio poznałam niesamowitego człowieka, który obudził we mnie marzenia i samą siebie!
Powiedziałam, że nie mam marzeń, bo żyłam zawsze życiem innych i czuję się pusta w środku.
On nie dał za wygraną i zmusił mnie do powiedzenia o nich i tak się zaczęło. To był przełom w moim życiu!
Okazało się, że mam marzenia i siły by je spełniać ! Jeśli coś nie wyjdzie za pierwszym razem to nie szkodzi! Małe dziecko ucząc się chodzić zawsze się podnosi i dalej próbuje aż nauczy się biegać!
Powiedział: "śnij, marz i odkrywaj! O szczęście trzeba walczyć! Chcesz ale się boisz. Wyznacz sobie cel i do niego dąż! "
"PÓKI NIE SZUKASZ, NIE PYTASZ, NIE DRĄŻYSZ, NIE DOŚWIADCZASZ, NIE SPRAWDZASZ, NIE PRÓBUJESZ, PUTY ZAWSZE BĘDZIESZ SZEDŁ ZA KIMŚ, KTO UWAŻA, ŻE ODKRYŁ JUŻ WSZYSTKO ZA CIEBIE I WYTYCZYŁ TWÓJ CEL. PAMIĘTAJ, ŻE MASZ PRAWO ZROBIĆ TO SAM!"

Tego Wam wszystkim i sobie życzę! :D
Najważniejsze to być sobą!

przez calineczka 10 lip 2008, 12:26
MGCKDI! Zawsze będziesz w moim sercu!!! Dziękuję!!! Dalej będę śnić, marzyć i odkrywać! :D

bez odbioru!

przez Przyjaciel 10 lip 2008, 16:55
Bardzo sie cieszę że mogłę Cię spotkać i Ci pomóc. Nasza nocna rozmowa nad taflą jeziora, w którym odbijał sie księżyc na długo pozostanie mi w Pamięci. Wydaje mi się że jednak dalej bedziesz uciekać, tak jak uciekłaś od tej przyjaźni. Z całego serca życzę Ci żebyś dotarła do celu który sobie obrałaś. Nie daj sie zamknąć w złotej klatce.
Powodzenia. Wierzę że jeszcze sie zobaczymy, że zadzwonisz kiedyś przypadkiem, że jeszcze wspólnie gdzieś zawędrujemy, że znów przytulisz sie jak wtedy.

Czasem pomyślę ale nie zapomnę.
Śnij, podróżuj, odkrywaj.

przez bedziedobrze212 10 lip 2008, 18:24
Dzień mialam zly... uswiadomilam sobie, co stracilam przez chorobę. Koleżanka na tym samym poziomie wiedzy co ja dostala się na farmację, a ja nie, gdyż na 2 miesiące przed maturą zachorowalam na depresję. Tak się staralam przez ostatnie 2 lata, a tu nagle wszystko obrocilo sie w proch, matura tragedia, ech...
Umarlam wiosną. lecz dopiero teraz naprawdę żyję!

przez calineczka 10 lip 2008, 20:01
tdz w tp wkdyzd!

przez samotna_zagubiona 11 lip 2008, 21:59
czuje sie okropnie. kolezanka probowala mnie na mowic na spotkanie z jej 2 przyjaciol. na pizze. ale ja odmowilam. boje sie isc na to spotkanie. boje sie ze znowu bedzie zle. ze sie nie dogadam nie bede miec wspolnego tematu, bede obca wsrod osob ktore sie dobrze znaja. odmowilam, a ona sie zdenerwowala. wogole mnie nie potrafi zrozumiec, nie wiem czy wogole chce... tylko sie na mnei wydarla jakby byla specjalistka, ze musze cos zmienic chodzic na imprezy do ludzi. w ten sposob? -nie chce.... rownoczesnie z ta odmowa uswiadomilam sobie jak beznadziejna jestem. narzekam na brak znajomych a odrzucam propozycje jak juz ja dostane... ale co to za propozycja z drugiej strony? tym bardziej ze ktos sie po tobie 'wozi' za to ze odmawiasz.... :(
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez Przyjaciel 11 lip 2008, 23:08
Spokojnie. Jak nie będzie fajnie to przecież nie twoja wina. Nie ze wszystkimi musisz sie dogadywać. Najważniejsze żebyś była sobą. Nie musisz się ani do nikogo dostosowywać, ani dla nikogo zmieniać. Twój styl jest z pewnością niepowtarzalny. Nie bój się ludzi bo oni nie gryzą. Wierzę że jesteś wstanie być zarówno gwiazdą wieczoru jak i duszą towarzystwa. Trzymam kciuki.

przez calineczka 12 lip 2008, 06:54
:mrgreen:

przez Przyjaciel 12 lip 2008, 08:32
Calineczka co ty sie tak uśmiechasz? Byś coś napisała samotnej-zagubionej. Za ostatniego maila masz opier. na pryw.
Buziak.

Cpś tgi czlję żd egudj skd opeipchljdsz k nkd optygfksz tdap wrtłlmkć. K epbyzd!! :)

przez calineczka 12 lip 2008, 08:56
Nie wszystko od razu!
I tak się będę uśmiechać! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez samotna_zagubiona 12 lip 2008, 22:23
Przyjacielu - bardzo ci dziękuję za wsparcie :) masz troche racji jednak mimo wszystko sie troche stresuje tym ;) moze jednak pojde... :?: zastanowie sie i dam znac co i jak :) dziekuje :))
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

Sortuj wg