"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez cadarxx 03 cze 2008, 02:15
Moim zdaniem niektórzy już się rodzą nieudacznikami, pechowcami i co by nie robili, to i tak zawsze kończą na dnie. Ja się do takich zaliczam.

przez depresyjny86 03 cze 2008, 02:20
Coś w tym jest....ja też się zaliczam :-|
:)

przez szatz 03 cze 2008, 07:52
Wczoraj pomyślałam,że może faktycznie niektórzy ludzie są skazani na wieczne niepowodzenia.U mnie najpierw pijący ojciec,potem partner alkoholik,a teraz chory mąż.Z nim wszystko było ok dopóki mnie nie znał,a teraz cierpi już ponad rok czasu.Może ja mam faktycznie jakąś złą energię,która udziela się otoczeniu.Taki przyciągacz pecha...
jeszcze będzie normalnie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez whisper 03 cze 2008, 17:35
szatz wcale tak nie jest, że przyciągasz pecha. Wiesz, ja też mam ojca alkoholika - nie pije już prawie pół roku, ale nie o tym. Czytałaś coś o DDA? Chodziłaś na terapię dla współuzależnionych? Jeśli tak o napewno wiesz, że podświadomość dokonuje wyborów za nas i tak jak w Twoim przypadku najpierw ojciec alkoholik, a potem mąż. Na zasadzie to co jest znane jest bezpieczne. Wcale nie jesteś skazana na niepowodzenia tylko trzeba w to uwierzyć i sobie uświadomić. Ty napewno o tym wiesz Dobry Duchu Tego Forum ;)

No to ja też sobie pojęcze, a co!
Ja teraz zmieniam kierunek na zupełnie przeciwny, jak mi się wydaje - zaczynam zwiewać przed samą sobą. Ze skrajności w skrajność!
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez katie124 03 cze 2008, 19:17
Ludzie nie przesadzajcie z tym pechem!!! Wiadomo,że nie zawsze się wszystko układa i są okresy w życiu, kiedy nic nie idzie...też tak mam, ale to jest życie i nie jest idealne, nie wszystkim się zawsze układa!!! whisperzgadzam się z Tobą w pełni, że wybieramy podświadomie to co znane, moj ojciec też był alkoholikiem, niestabilnym emocjonalnie i ja się dziwię, że wszyscy moi faceci, z ktorymi byłam byli tacy sami, obecny też jest :-|

przez Tornado 03 cze 2008, 19:30
A jednak stało się
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jestem w ciąży :!:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez katie124 03 cze 2008, 19:41
Tornado gratulacje!!! nie smuć się z tego powodu, wszystko się ułoży, a za 9 miesięcy będziesz najszczęśliwszą kobietą na świecie:))) wiem co piszę ;)

przez K. 03 cze 2008, 20:56
Tornado - to wspaniale !
Naprawdę nie wbijaj sobie teraz czasem do głowy, że to zła wiadomość !
Będziesz cudowną matką, tylko teraz musisz dbać o siebie.

:smile:

A z tym pechem - gdyby człowiek chciał, to każdy może tak sobie wmówić.
Czy to ma dużo pieniędzy, czy mało, czy ma takie wykształcenie czy inne, czy zakochał się czy nie.
W jednej dziedzinie możemy mieć pecha, w innej nie. A czasem jest tak, że nic nam nie wychodzi.
A jak zaczniesz sobie wmawiać, że jesteś nieudacznikiem - to nim zostaniesz naprawdę, bo sam nie będziesz chciał się zmienić - a może tak wygodniej ?
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez Sorrow 03 cze 2008, 21:09
Dzisiaj dostałem złą wiadomość i zawiedzioną nadzieję:( .

Dowiedziałem się, że firma w, której pracuję nie przedłuży ze mną umowy.
Znalazłem ogłoszenie o pracy przy sprzątaniu hotelu i okazało się, że przyjmują tylko kobiety :cry: . To cholerna dyskryminacja :( !!!

przez depresyjny86 04 cze 2008, 01:29
Mam siebie dość...jestem tylko cieniem prawdziwego mężczyzny...........moje życie jest bez sensu,czuje że zwariuje jak to będzie jeszcze dłuzej trwać,każdy dzień jest prawie taki sam,każdego dnia przekonuje się coraz bardziej o tym że jestem nic nie wartym nieudacznikiem który nigdy nie będzie szczęśliwy bo będzie bał się wszystkiego tak jak teraz....boje się ludzi pracy,studiów,zmian,wszystkiego..........czemu nie moge być taki jak inni prpzecież tego chce,dlaczego zawsze kiedy mysle że jestem na dobrej drodze ktoś musi mi przypomnieć że jestem tylko marną imitacją mężczyzny :cry:
:)

przez szatz 04 cze 2008, 07:43
To dobra nowina Tornado, :D :D :D .Tak bym chciała urodzić jeszcze jedno dziecko.Z zazdrością patrzę na kobiety w ciąży.Gratulacje! Wszystko się ułoży. :D :D :D

Dzieki whisper, pozdrawiam.
jeszcze będzie normalnie...

przez Tornado 04 cze 2008, 08:57
Dla mnie to nie jest dobra nowina...
kolejny nawarstwiający się na całą resztę problem...
szczególnie, że nie jestem zdrowa - nefrolog nie potrafi mi pomóc - a choroba przy ciąży niewskazana...
Ciężko mi :(
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez katie124 04 cze 2008, 12:26
Tornado czasami wydaje nam się, że jesteśmy w beznadziejnej sytuacji, ale z czasem wszystko się układa, u Ciebie też tak będzie, tylko myśl pozytywnie, a poczujesz się lepiej, pozdrawiam Cie serdecznie

przez K. 04 cze 2008, 17:52
Tornado, nie znam Twojej sytuacji, ale czy będziesz w stanie sobie poradzić ze wszystkim jak przyjdzie dziecko na świat ?
Teraz musisz być silna, musisz żyć i być dla niego.