"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Sorrow 19 maja 2008, 17:19
Wróciłem z pracy i okazało się, że nie działa u mnie w domu telefon i internet, bo jakiś kretyn przeciął nam kabel podczas wymiany drzwi do domu :cry: !
Doznałem załamania nerwowego, bo to tak jakbym nie miał oczu, uszu i ust :( .
Teraz jestem w kawiarence internetowej.

przez keram 19 maja 2008, 17:47
Sorrow napisał(a):Wróciłem z pracy i okazało się, że nie działa u mnie w domu telefon i internet, bo jakiś kretyn przeciął nam kabel podczas wymiany drzwi do domu :cry: !

Sorrow to ja naprawde wspołczuje:D
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez Sorrow 19 maja 2008, 19:27
Udało się nakłonić TP by szybko przesłali naprawcę i teraz mam dostęp do świata spowrotem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 19 maja 2008, 22:42
Sorrow napisał(a):Wróciłem z pracy i okazało się, że nie działa u mnie w domu telefon i internet, bo jakiś kretyn przeciął nam kabel podczas wymiany drzwi do domu :cry: !

ciekawe skąd ja pamiętam to uczucie ojjjjjj boli jak nie ma wiem cos o tym rok temu przez miesiąc nie miałam toz to była masakraaaa ale dobrze ze juz masz i widzisz jednak czasami nie powinno się tracić nadzji ;) co do wstawania porannego to dobrze to pamiętam ja jeżdziłam kiedys na 5.40 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: dziś bym juz tego nie chciała powtarzać o niee i poł dnia cięzkiego zapier... mialam coś w stylu biedronki to było :evil: :shock:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez jaaa 19 maja 2008, 23:47
cos o co sie starlam nie wyszlo ,juz wiem ze jak raz nie wyszlo to nie mam co sie dalej starac,bo jestem pechowa osoba i mi nic dobrego nie moze sie przydarzc

przez Zagubiona=> 20 maja 2008, 09:30
jaaa nie można tak mówić, ani nawet myśleć bo wtedy rzeczywiście tak jest. Pomyśl sobie, ze jest na odwrót, że masz szczęście w życiu i następnym razem Ci się uda. Wiem, że łatwo jest tak gadać, a gorzej z realizacją,ale postaraj się, może poskutkuje ;)
Zagubiona=>

przez julie 20 maja 2008, 11:26
Zagubiona=> napisał(a):jaaa nie można tak mówić, ani nawet myśleć bo wtedy rzeczywiście tak jest. Pomyśl sobie, ze jest na odwrót, że masz szczęście w życiu i następnym razem Ci się uda. Wiem, że łatwo jest tak gadać, a gorzej z realizacją,ale postaraj się, może poskutkuje ;)

Zagubiona=> trąci mi tu parapsychologią:) osobiście też skłaniam się ku poglądowi, że dobre rzeczy przytrafią się nam jak w to uwierzymy, a nasze marzenie spełnią się jak będziemy dążyć do ich zrealizowania kierując się wiarą w słuszność i dobroć swoich planów; nonetheless jak tu jednak UWIERZYĆ, że to właśnie nas może spotkać dobro, kiedy w życiu dostało się już trochę kuksańców? Uczył was ktoś optymizmu i wiary we własne siły? Bo mnie nie, choć nikt (oprócz samej siebie) też nie wmawiał mi, że jestem do niczego; ale jak tu do k**** uwierzyć? No i btw, wiecie czego chcecie od życia? Bo ja dokładnie już nie wiem sama-a to najlepsza droga do grobu i stania się życiową ofiarą, jakich coraz więcej :roll:
Can as well die if cannot fly

przez depresyjny86 20 maja 2008, 14:13
Ja tez nigdy nie mialem wiary we własne siły...no właśnie jak uwierzyć???ie wiem czego chce od życia,,.....chyba zawsze tego nie wiedziałem.....
Praktycznie nie wiem w ogóle kim chce być w życiu..,do czego chce dojść...
Teraz jedyna rzecz jaka jest moim celem to zmiana siebie
:)

przez Kejti 20 maja 2008, 14:22
ja wychodze z zalozenie ze jak mi sie nie uda to strzele sobie w łeb
Be the Master Not His Tool

przez julie 20 maja 2008, 20:41
ja już tylko żałuję, że nie mam pistoletu at hand, wszystko mnie wkur***, ciągle coś jest żle; sama nie znoszę siebie; czasami jak patrzę na kobiety z małymi dziećmi (niestety w mojej okolicy ich pełno i wszystkie ciuciu ciuciu do tych swoich bachorków) zastanawiam się, jak mogą być tak egoistyczne i wydawać dzieciaki na ten ziemski padół...ile z nich będzie nieszczęśliwych a ilu ułoży sobie życie?
Can as well die if cannot fly

przez jaaa 20 maja 2008, 21:01
wlasnie jak dostalam po dupie tyle razy to ciezko myslec pozytywnie:(

przez katie124 20 maja 2008, 21:03
Mnie wszystko wkurza, bo nic się nie układa tak jakbym chciała i do tego mam wrażenie, że nikt mnie nie rozumie!!!!! Chłopak mnie doprowadza do granic wytrzymałości, po co on ze mną jest skoro mnie nie kocha i ja go też nie, być, żeby być to bez sensu. Wszystko mi się wydaje bez sensu, czekam na jakiś przełom w swoim życiu i chyba się nie doczekam, i jescze ta nerwica mnie wkurza :roll:

przez Ampułek 20 maja 2008, 22:07
Kolejny dzień zaciskania zębów, zmuszania się niemal do wszystkiego czekania na spokój i wytchnienie walki z benzo i w końcu kolejna porażka - ile można ?
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez ALEKS*OLO 20 maja 2008, 22:29
Ampułek napisał(a):Kolejny dzień zaciskania zębów, zmuszania się niemal do wszystkiego czekania na spokój i wytchnienie walki z benzo i w końcu kolejna porażka - ile można ?

5 lat to wiem na pewno , ale czy dluzej mozna to sie dopiero okaze ...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg